Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Carlo Biado zakwalifikował się do półfinału US Open Pool Championships, inni Filipińczycy odpadli

Carlo Biado jest ostatnią filipińską nadzieją na pulę US Open, ponieważ ponownie zachowuje swój tytuł

MANILA, Filipiny – Carlo Biado pozostał ostatnim Filipińczykiem w turnieju US Open Billiards Championships w Atlantic City, wchodząc do półfinału w piątek 14 października (sobota 15 października czasu manilskiego).

Biado przetrwał trudne wyzwanie ze strony polskiego Konrada Goszczyna, wygrywając 10-7, zanim pokonał Chińczyka Taipei Hsieh Chia Chen zwycięstwem 10-0, aby ponownie zachować tytuł.

Ostatnia nadzieja Filipińczyków po tym, jak rodacy Lee Van Corteza i Roland Garcia odpadli w ostatnich 16 meczach, Biado musiał odeprzeć kłopotliwego Joschisina, aby zakwalifikować się do ćwierćfinału.

Juszczyszyn prześcignął dwie rakiety w walce wyścigowej do 10 i uzyskał wynik 7-7, ale Biado zachował spokój i zgarnął kolejne trzy stojaki.

Były mistrz świata w dziewięciu piłeczkach ledwo spocił się w unicestwieniu Hsia, by zarezerwować swoje miejsce w finałowej czwórce.

Cortesa i Garcia byli świadkami ostrego zatrzymania, gdy padli ofiarą brytyjskiego Chrisa Mellinga 10-2 i Austriaka Maxa Lechnera 10-5 w 1/8 finału.

Pozostali dwaj Filipińczycy, Yohan Chua i Roberto Gomez, doszli do 1/8 finału, ale poddali się odpowiednio Albańczykowi Eklintowi Caseyowi i Wukunowi Lin z chińskiego Taipei.

Biado chce wystąpić po raz drugi z rzędu w finale turnieju 256-osobowego, kiedy w sobotę w półfinale zmierzy się z Hiszpanem Francisco Sanchezem Ruizem.

W drugiej parze w półfinale Lechner zmierzy się z Ko Ping Chungiem z Chin.

Biado ma już gwarantowane 13 500 $ (prawie 800 000 pesos), a jego oczy są skierowane na jackpot 50 000 $ (prawie 1 milion P3). – Rappler.com

READ  Perth Scorchers vs Hobart Hurricanes, pchnięcie Davida Warnera, Matt Wade, relacja z meczu, blog na żywo, wyniki, zdjęcia, wideo