Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rafael Nadal pokazał, że mistrzów z doświadczeniem nie można liczyć

Dyrektor Australian Open Craig Tilley mówi, że w tym roku Rafael Nadal pokazał, że „doświadczonych mistrzów” po prostu nie można pominąć w wyścigu o tytuł. W tym tygodniu Tilley zwrócił się do mediów w sprawie Australian Open 2023.

Nadal, który w drugiej części sezonu 2021 wystąpił tylko raz w mistrzostwach, przybył do Melbourne Park na początku tego roku. „Historia pokazuje, że nie da się szybko policzyć doświadczonych bohaterów.

Roger Federer i Serena Williams pokazali to w przeszłości, a Nadal pokazał to w tym roku. Telle powiedział Sportskeeda, że ​​Miedwiediew, Djokovic, Zverev, Tsitsipas, Murray i Tim pokazali swoją miłość do śpiewania w Melbourne Park.

Tilley ma nadzieję zobaczyć Novaka Djokovica na Australian Open

Djokovic, który został deportowany z Australii i przez trzy lata miał zakaz wjazdu do kraju, ma nadzieję na zniesienie tego zakazu w nadchodzącym okresie. Tilley zasugerował, że sam Djokovic powinien współpracować z rządem, jeśli chce znieść jego zakaz.

Sprawa z Novakiem toczy się bezpośrednio między nim a rządem federalnym. Muszą rozwiązać sytuację, a potem zastosujemy się do wszelkich instrukcji. To nie jest kwestia, na którą możemy się upierać. „To kwestia, która zdecydowanie pozostaje między nimi, a następnie, w zależności od wyniku, powitamy go w Australian Open” – powiedział Tilley z udziału Djokovica w Melbourne Park.

Tiley potwierdził również, że zarówno rosyjscy, jak i białoruscy gracze będą mogli rywalizować w Melbourne Park w styczniu. „W tym momencie zarówno rosyjscy, jak i białoruscy gracze będą mogli grać w Australian Open. Jedyną różnicą będzie to, że nie mogą reprezentować Rosji – nie mogą reprezentować rosyjskiej flagi.

Nie mogą brać udziału w żadnej aktywności, takiej jak hymn Rosji, i muszą grać jako niezależni gracze pod neutralną nazwą. Ale będą mile widziani na Australian Open w styczniu”.

READ  Jhye Richardson stawia na Ashes czterema bramkami w Sheffield Shield vs Queensland vs Zachodnia Australia i drużyna Australian Ashes