Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

CBD przygotowuje się na gospodarcze skutki nowych ograniczeń dotyczących COVID-19

„To zaufanie konsumentów i biznesu, jeśli musisz nosić maskę na wesele, jeśli musisz nosić maskę w jadalni, aby usiąść i zjeść, jeśli musisz nosić maskę w pomieszczeniu, zmniejsza się liczba beneficjentów – powiedział Lambert.

„Ludzie nie chcą chorować i będą unikać miejsc publicznych”.

Lambert powiedział, że wiele osób w lokalnej branży hotelarskiej było „na krawędzi swoich miejsc” z obawy przed nagłym zamknięciem, które może kosztować do 85 milionów dolarów dziennie w przypadku utraconych przejęć.

„Są zaniepokojeni swoimi prośbami dzisiaj, a wczoraj, kiedy wybierają się na weekend, jest to zdecydowanie straszny i niepewny czas dla pensjonatów wiktoriańskich i Melbourne”.

Sektor nieletnich wszedł w stan niepewności, zastanawiając się, czy cztery mecze piłkarskie można by rozegrać na MCG i Marvel Stadium.

Ale Mariner Group, która jest właścicielem teatrów Forum Heritage oraz Regent i Princess, powiedziała, że ​​zamknięte przestrzenie zostały poinformowane przez rząd, że ograniczenia dotyczące liczby beneficjentów pozostaną takie same dla osób o pojemności mniejszej niż 1000.

Oficjalna rada była taka, że ​​większe sale, takie jak Princess Theatre, będą musiały tymczasowo zmniejszyć pojemność o 50 procent.

Jason Mariner w Regent Theatre podczas zeszłorocznego zamknięcia.Przypisuj mu: Dostarczone

Dyrektor generalny Grupy, Jason Mariner, powiedział, że jest wdzięczny, że programy mogą nadal działać zgodnie z tą radą.

„To nie koniec świata, mamy nadzieję, że to tylko jedna z tych nieuniknionych wybojów na drodze”.

Pan Mariner powiedział, że grupa teatralna ma surową politykę przeciwko COVID i przygotowuje się do zmiany zasad.

“To oczywiście rozczarowujące. To zawsze była możliwość i dlatego mamy praktyki, aby sobie z tym poradzić.”

Connor Cunliffe, właściciel Barlog Espresso w Docklands, na początku tego roku.

Connor Cunliffe, właściciel Barlog Espresso w Docklands, na początku tego roku.Przypisuj mu:Eddie Jim

Powiedział, że przypadki COVID-19 osłabiłyby zaufanie i zagroziły sprzedaży biletów w perspektywie krótkoterminowej, ale pan Mariner miał nadzieję, że szybko wyzdrowieje.

READ  Dlaczego lewica popiera prawicowy rząd w Polsce?

Conor Cunliffe, współwłaściciel Barlog Espresso, powiedział, że kawiarnia Docklands w ciągu tygodnia pracy w dużym stopniu polega na pracownikach biurowych.

Ładowanie

„W Docklands jest ciężko bez tych wszystkich dodatkowych rzeczy” – powiedział Cunliffe.

„Obszar jest już martwy i myślę, że teraz, wraz z tą dodatkową epidemią, zachęci to ludzi do częstszej pracy w domu”.

Cunliffe powiedział, że w weekendy biznes jest bliżej normalności, a jego druga kawiarnia, Fledgling Espresso w Carlton North, była tak zajęta jak zawsze.

Theo Roussos, współwłaściciel kawiarni The Quarter na Digreaves Street, powiedział, że klienci zaczęli znikać we wtorek po ogłoszeniu przez rząd.

„Wszyscy znów zaczynają się podnosić” – powiedział Roussos.

„Wszystko wróciło do normy. Wszyscy po prostu powiedzieli:„ Cóż, wszyscy wracamy do domu ”.

Ale Roussos powiedział, że wierzy, że mieszkańcy Melbourne nosili maski na twarz i miał nadzieję, że zmienione przepisy nie spowodują większego szoku dla odbudowy miasta ani nie uniemożliwi pracownikom udania się do swoich biur.

Zobacz wszystkie tytuły już dziś

Pod koniec każdego dnia prześlemy Ci najświeższe nagłówki wiadomości, pomysły na wieczorną rozrywkę i długą lekturę. Udział Tutaj.