Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Charlie Teo i jego dziewczyna Tracy Griffith obserwowali gwałtowny spadek w Waszyngtonie

Słynny neurochirurg dr Charlie Teo znalazł miłość do jednego ze swoich byłych pacjentów.

Witryna Snaps podobno pokazuje jednego z najbardziej znanych australijskich lekarzy i dziewczyny Tracy Griffiths nurkujących z rekinami u zachodniego wybrzeża Australii. The Daily Telegraph.

Strona Facebook rzeczniczki ochrony przyrody, pani Griffiths, pokazuje wiele zdjęć męża, który spotyka się od zeszłego roku.

W tym tygodniu opublikowałem zdjęcia, jak nurkują w błyszczącym kanionie u wybrzeży rafy Ningaloo, pływając obok rekinów wielorybich.

„Jakim niesamowitym przywilejem jest pływanie obok jednej z najbardziej majestatycznych i najspokojniejszych istot na ziemi” – pisze pani Griffiths.

„Pierwszy, z którym pływaliśmy, miał około czterech metrów długości i trudno było nadążyć, gdyż szedł prostą, ślepą uliczką.

„I wielki uścisk i całus dla mojego ulubionego człowieka, Charliego, za zorganizowanie tak wyjątkowej wycieczki”.

Według gazety, 46-letnia Griffiths po raz pierwszy spotkała 63-letniego chirurga w 2011 roku, kiedy zdiagnozowano u niej guza mózgu. Dr Teo wszedł na pokład jako jej neurochirurg.

Była modelka i stylistka zwierząt domowych, pani Griffiths, przeszła dwie operacje z powodu raka.

Po tej drugiej procedurze został mężem Przyjaciele przedstawieni przez Michelle Leslie, byłą dziewczynę Danielle Jones z Silvershire.

Związane z: Charlie Teo: „Opowiadam dowcipy seksualne”

Pani Griffiths była zajęta promocją Miesiąca Świadomości Raka Mózgu i Fundacji Charliego Teo w swoich mediach społecznościowych.

Na jednym zdjęciu doktor Teo w luksusowej sukience jako Austina Powersa stworzonej przez Mike’a Myersa z nogami Griffithsa owiniętymi wokół jego ramion, jest odtworzeniem sceny z popularnych komedii.

Pani Griffiths jest również zauważana z doktorem Teo na wielu imprezach towarzyskich w Sydney.

Dr Teo i jego 30-letnia żona Genevieve rozwiedli się w 2020 roku.

READ  Polonia pomaga Jurijowi