Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Miraż czy nieuchronny cud? Phil Mickelson Wszyscy myślą o PGA Championship

Wyspa Kiawah, Karolina Południowa – Najbardziej nieprawdopodobne fakty ujawniają się tutaj w turnieju PGA: starszy wojownik, który walczy z legendarnymi problemami z koncentracją i nieścisłościami, a po pół dekadzie walczy o ważny turniej nie tylko znajduje się w mieszance. Cykl karny spowodowany wiatrem był kiedyś nazywany najtrudniejszym na planecie.

Jest asystentem kapitana na środku drogi!

Phil Mickelson wyprzedza wszystkich poza jednym dołkiem po 36 na wyspie Kiawah.

żartujesz?

Piątek był jednym z tych dni, które miały miejsce tutaj na PGA. W słoneczne popołudnie, gdy wentylatory znów były w pełnej mocy, Mikkelson przetoczył się ostatnie 20 stóp, czterokrotnie pompując pięścią, polerując 3 osoby poniżej 69. W wieku 5 lat poniżej 139 lat miał dwa lata wyraźne strzały z najgłębszego pola Mój szef w roku, w którym podpisał swoją kartę.

„Jeśli masz zamiar powiedzieć mi tamten niedzielny wieczór, bardzo by mi się to podobało, ale teraz jest dużo więcej do zrobienia” – powiedział Mickelson, z którym ostatecznie połączył się Lewis Ostwiesen. „Prawda jest taka, że ​​jadę na weekend i mam szansę, gram naprawdę dobrze i świetnie się przy tym bawię”.


PGA Championships: Wyniki | Pełne pokrycie


Po zestawieniu najbardziej prawdopodobnych zawodników w tym tygodniu, Mickelson mógł zostać uznany gdzieś blisko dna, tuż nad zawodowcami klubu. Widziałem anteny Kiawah i czytałem horrory: jest problem Wszędzie. Woda. piasek. Wydmy. Visco. Plaża. Aligatory. Kołysząc się z pięt, Phil the Thrill pojawił się, aby znaleźć wszystko, napisał kilka niezapomnianych ucieczek i zrobił kilka zabawnych rzeczy, aby wzmocnić znaki Meltwatera, a to byłaby ogromna rozrywka.

Ale tak naprawdę Mickelson rywalizować? Nie ma mowy. Pojawił się dwa tygodnie temu w Quail Hollow i zgodnie z przewidywaniami wyblakł w ciągu weekendu. Prawdopodobnie też by tu był. Wiesz, prawo średnich. Powrót do bazy. Nie może go dalej prowadzić z taką precyzją, celując mocno i tak dobrze nim toczy …

READ  Jest wiele do ulepszenia wszystkich kabin w aktualizacji Dreamlinera

Hm, prawda?

„Nie przejdę obok niego” – powiedział Padraig Harrington, który walczył z Mickelsonem przez ostatnie trzy dekady i był trzymany razem przez pierwsze dwa dni w Kiawah. – Myślę, że ma kawałek między zębami. Myślę, że myśli, że może to zrobić w takich okolicznościach.

Napisane przez Brentley Romain

Phil Mickelson strzelił pięć Birdsów na drugim miejscu Ghost-Free w drodze do drugiej rundy, 3-Under-69, w piątek na PGA Championship.

Jasne, przed nami długa droga, ale zakończenie tego będzie historyczne: Mickelson, miesiąc po ukończeniu 51 lat, będzie najstarszym głównym mistrzem od prawie trzech lat, pobijając rekord ustanowiony przez Juliusa Burrusa, zdobywając nagrodę PGA w 1968 roku na 48. Rzeczywiście., Mickelson w Elite Corporation jako najstarszy półdrożny przywódca PGA od 54-letniego Sama Sneada w 1966 roku.

Istnieją powody, by podejrzewać, że może to trwać cały weekend. Nie ma pierwszej dziesiątki od dziewięciu miesięcy. Nie ma prawie pięciu w pierwszej dziesiątce w głównych Lata, Od czasu jego epickiego pojedynku z Henrikiem Stinsonem w Royal Tron. Jest poniżej średniej we wszystkich głównych kategoriach statystycznych; Zajął 176. miejsce w sezonie w Acquired Strokes: the tee to green, czyli trzecie pod tym względem w tym tygodniu za daleko.

Ale nie ma też miernika, który mógłby określić konkurencyjność Michelsona i jego wolę zwycięstwa. Kilka osób w długiej historii gry było dobrych przez tak długi czas. W czasach, gdy większość jego rówieśników przebija się przez Senior Citizen Tour, Lefty wchodzi na siłownię tak gorączkowo jak zawsze, manipulując swym zamachem i zwiększając prędkość, aby spędzać czas z większymi, silniejszymi i szybszymi graczami – a co najważniejsze, lepiej. Zazdrość konkurencyjna może być silnym czynnikiem motywującym.

READ  Polski zespół metalowy RISEUP podpisuje globalną umowę z Eclipse Records

„To może być najtrudniejsze, gdy się starzejesz, aw budynku jest nowy dzieciak i zastanawiasz się, czy możesz z nim konkurować” – powiedział 49-letni Harrington. „Nie mogę wyjść na pole golfowe i czuję, że rezygnuję z czegoś dla boiska. Jeśli 10% pola osiągnie GPA 5, to chcę być jednym z tych 10% i myślę, że Phil jest również w tej samej klasie. Nie czułby się usatysfakcjonowany, gdyby musiał wrócić. „I gra w środku grupy. Chce mieć te 10%, aby móc oddać każdy strzał w dowolnym momencie , więc kiedy idziesz w dół, nie przeszkadza to, że nie jesteś tak dobry fizycznie jak następny facet ”.

Cóż, słoń wygląda dobrze fizycznie: na torze tak wymagającym jak każdy inny na świecie strzelaj z wnętrza wolnego od duchów od 31 do 32, aby dostosować prędkość. Harrington przyznał: „Świetny golf”. Z dwoma rundami był kompletnym wykonawcą: używając 2 drewna, które mógł trzymać na wietrze, Mickelson znalazł wystarczającą liczbę linii w dwóch rundach (60%), aby ustawić się w pozycji do ataku. Stamtąd on i jego brat Tim fachowo zmierzyli przecinające się wiatry skóry. Potem upuścił 12 ptaków na wysokie pole, a wentylatory błysnęły tak mocno kciukami, że ryzykował nadmiernym rozciągnięciem.

Cameron Smith powiedział: „To wciąż dla mnie Phil Mickelson”. – Może się wydawać, wiedząc, że może wygrać. Chodzi, jakby wciąż mógł wygrać, i mówi o rozmowie. Myślę, że trudno będzie go złapać.

Byłoby to mniej zależne od umiejętności fizycznych Michelsona niż od wojny prowadzonej w domu. W ciągu ostatnich kilku lat (a nie tak niedawno, jak dwa tygodnie temu) ubolewał nad nagłą przerwą w skupieniu, która doprowadziła do krytycznych błędów ścieżki i wyższych wyników. Aby rozwiązać problem, próbował przekwalifikować swój mózg w praktyce, grając do 45 dołków dziennie, koncentrując się na każdym strzale. Powiedział: „W ten sposób, kiedy wychodzę i gram 18 lat, nie czuję, że to aż tak dużo”. Medytuje również przez dłuższy czas. „Staram się używać mózgu jako mięśnia i po prostu go poszerzać, ponieważ z wiekiem trudniej było mi zachować ostrość, dobrą wizualizację i zobaczyć ujęcie.

READ  Turkish Airlines prezentuje inicjatywy zrównoważonego rozwoju i nowe kierunki podróży na Arabian Travel Market 2022

„Fizycznie czuję się zdolny do wykonywania i oddawania strzałów, które robiłem przez całą swoją karierę i czuję, że mogę to robić w każdej części, tak jak robię, ale musi to być jasne i skoncentrowane”.

Najwyraźniej Mickelson skupił się na innym miejscu w piątkowe popołudnie. Po otwarciu lat 70-tych nie rozmawiał z dziennikarzami, po czym udał się do myjni samochodowej partnera transmisji, po czym udał się do przepełnionego namiotu medialnego, gdzie piloci luster wciąż byli w pobliżu. Urzędnik PGA ostrzegł, że Mickelson odpowie tylko na trzy pytania, ponieważ ma „napięty harmonogram”, niezależnie od tego, czy skończył trasę o 13:00 i miał prawie 25 godzin na ponowne zagranie – to przypomnienie, nawet o świcie W swojej karierze nadal gra według własnych zasad.

„Świetnie się bawię” – powiedział po tym, jak jeden z reporterów naciskał na szybką kontynuację. „Aby wziąć udział w zawodach i mieć dobrą szansę, świetnie się bawię. Nie mogę się doczekać weekendu”.

Harmonogram Mickelsona nie był oczywiście tak napięty, że pośpiesznie opuścił posiadłość. Pod presją udał się prosto na pole golfowe na 10 minut treningu i kto może go za to winić? Czekałem na ważny weekend i nie zamierzałem przegapić tej nieprawdopodobnej okazji.