Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Chris Eubanks Jr. ujawnia swoją listę życzeń dotyczących walki na 2023 rok

Chris Eubanks Jr. chce zmierzyć się z największymi nazwiskami boksu w 2023 roku.

Chris Eubank Jr. ma nadzieję, że rok 2023 będzie największym rokiem w jego zawodowej karierze bokserskiej, ponieważ chce zmierzyć się z niektórymi z największych nazwisk tego sportu.

Ale najpierw musi skutecznie pokonać lokalnego rywala Liama ​​​​Smitha w Manchesterze 21 stycznia.

Mówiąc do Sky Sports Podczas obozu treningowego Smitha, Eubanks Jr. stwierdził, że chce walczyć trzy razy w ciągu następnych 12 miesięcy i ma na celowniku dwie legendy funta za funt.

„Gołowkin jest numerem jeden, ponieważ ma pasy wagi średniej i jest to walka, którą można i należy stoczyć” – powiedział Eubank Jr.

„Myślę, że Canelo będzie drugi. To wielkie nazwisko. Jest facetem, którego zna każdy w tym sporcie i myślę, że mogę go pokonać. Te dwie walki będą na mojej świątecznej liście życzeń do końca roku”.

Ale chociaż randka z Canelo Alvarezem lub Golovkinem jest czymś, czego chce Eubank Jr, nie będzie rozczarowany, jeśli się nie opłaci ze względu na ogromną liczbę opcji zarówno na świecie, jak iw kraju.

„Ekscytujące jest to, że jest tak wiele innych nazwisk w mojej kategorii wagowej i wokół niej. Więc lista jest nieskończona. Masz wszystkich mistrzów świata w dywizji średniej, masz tak wiele lokalnych walk, że możesz sprawiać, że ludzie tęsknią zobaczyć.” Śledź Eubank Jr.

„Więc jestem w świetnej formie. Po prostu muszę pozostać aktywny. To dla mnie kluczowe; być zajętym”.

READ  Wiadomości transferowe: Sam Johnston poszukiwany przez West Ham i Southampton na darmowy transfer z West Bromwich Albion | wiadomości piłkarskie