Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Influencer natychmiast żałuje, że wytatuował twarz Lionela Messiego, mistrzowie

Fan Lionela Messiego powiedział, że żałuje, że wytatuował sobie imię piłkarza na czole po zwycięstwie Argentyny w mistrzostwach świata.

Kolumbijski influencer Maicol Quinonez podzielił się szokującym momentem, w którym wytatuował sobie na głowie wielkie litery „Messi” w poście w mediach społecznościowych.

Teraz, zaledwie dwa tygodnie później, influencer znany jako Mike Gambs mówi, że nienawidzi tatuaży.

Oglądaj najlepszych piłkarzy na świecie co tydzień dzięki beIN SPORTS na Kayo. Relacje na żywo z niemieckiej Bundesligi, Ligue 1, Serie A, Carabao Cup, English Football League i Premier Soccer League. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Dziwaczny atrament był hołdem dla bohatera Mistrzostw Świata, Lionela Messiego, a Quiñones podpisał jego wiadomość „Podejmij wyzwanie. Kocham cię @leomessi”.

Projektant cyfrowy ma również wytatuowane trzy gwiazdki na jednym policzku, reprezentujące zwycięstwa Argentyny w Pucharze Świata i D10 na drugim – gra hiszpańskiego słowa oznaczającego „Bóg” i numeru koszulki słynnego piłkarza.

Quinonez zgromadził ponad 143 000 obserwujących na Instagramie, z których wielu kpiło z influencera za jego niedawny atrament.

Widzowie skomentowali swoje przemyślenia na temat wpływowych osób, pisząc: „Ludzie, którzy lubią lajki, robią tak głupie rzeczy, nie wiem, dlaczego cię obserwuję”.

Inny skomentował: „Ludzie są tacy upośledzeni”.

Trzeci powiedział: „Mam nadzieję, że pewnego dnia nie będziesz tego żałować i będzie warto, wątpię w to”.

Jego oczy płaczą z żalu. foto: InstagramŹródło: Instagram
Co w ogóle możesz o tym powiedzieć? foto: InstagramŹródło: Instagram

Początkowo bronił swojej decyzji o zrobieniu tatuażu, mówiąc swoim wyznawcom: „Nikogo nie krzywdzę, nie robię nic nielegalnego”.

Ale teraz przyznał w niedawnym filmie w mediach społecznościowych, że chciałby cofnąć czas, mówiąc: „Żałuję robienia tatuaży, ponieważ zamiast przynosić mi pozytywne rzeczy, doprowadziło to do wielu negatywnych rzeczy, zarówno na osobistym poziomie.” Albo dla mojej rodziny.

„Nie sądziłem, że powiem to tak szybko. Byłem taki dumny [of it] Pierwsze kilka dni, ale przepraszam za to.”

„Mówią tylko, że nie jestem pozytywnym przykładem dla społeczeństwa”.

„Uważaj na słowa. Nie wiesz, jakie szkody możesz wyrządzić komuś z powodu mediów społecznościowych. Nie wiesz, jak możesz zrujnować sobie życie” – dodał.

Tatuażyści w Argentynie zostali zasypani prośbami o uhonorowanie Messiego po jego zwycięstwie w Pucharze Świata.

Wielu fanów wpadło również w histerię po tym, jak jeden z fanów zrobił sobie tatuaż napastnika Paris Saint-Germain na plecach, który niektórzy widzowie określili jako „najgorszy w historii”.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w słońce Jest ponownie publikowany za zgodą.

READ  Nick Kyrgios wraca do domu sam w klasie kwarantanny