Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Christian Petraka, Melbourne, wolny agent, nowa umowa, wartość netto, ile pieniędzy

W środę Melbourne poinformuje o przedłużeniu kontraktu giganta Christiana Petraka.

Foxfooty.com.au Z pewnością kontynuował Raport Channel Seven, Co ujawniło, że gwiazda diabłów przez długi czas unikałaby rywalizujących ze sobą klubów.

Demony planowały ogłosić dobrą nowinę w środę.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Odblokuj Szatana | 03:22

Petracca, 25 lat, położył długopis na papierze na umowie, która pozwoli mu pozostać w klubie do końca 2029 roku, skutecznie czyniąc go demonem na całe życie.

Po wygaśnięciu będzie miał 33 lata.

W zwycięstwie Dis on Fire, foxfooty.com.au Rozumie, że Petracca podpisał kontrakt za mniej niż 1 milion dolarów rocznie przez siedem sezonów, liczbą, którą mógłby rządzić gdzie indziej, gdyby przetestował rynek.

Źródła zaznajomione z umową podały we wtorek wieczorem, że wartość umowy wahała się od 6 do 6,5 mln USD w okresie jej obowiązywania.

Najpiękniejsze i najlepsze z 2020 roku oraz Australijczycy są już zarezerwowane do końca 2022 roku, ale w ostatnich tygodniach postanowili go przedłużyć.

Wtedy to jego menadżer Ruby Durazio i klub zawarli umowę, która została formalnie podpisana na początku tego tygodnia.

Petracca był zdecydowany pozostać na długoterminowej umowie i nie chciał, aby każdy dolar z Melbourne kosztował jego kolegów z drużyny. Demony były ostatnio zajęte, zamykając Maxa Gaona (2025), Christiana Salema (2026) i Claytona Olivera (2023) w nowych kontraktach.

Petracca rozegrał 109 meczów od swojego debiutu w 2016 roku, strzelając 102 gole.

Trzecie miejsce w Medalu Brownlow 2020.

READ  Argentyna przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Abu Zabi