Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coles i Woolworths obniżają ceny setek produktów w obliczu kryzysu kosztów życia

Coles i Woolworths obniżają ceny setek produktów w obliczu kryzysu kosztów życia

Coles Ustal cenę ponad 1100 sztuk do końca stycznia 2023 r. i zobowiąż się do obniżenia kosztów kolejnych 500 produktów, tylko godzin Woolworths Zapowiedziała sezonowe obniżki cen „ponad 400 podstawowych produktów spożywczych”.

Coles powiedziała, że ​​jej inicjatywa obejmie niektóre z bardziej popularnych produktów, które sprzedaje, w celu przyciągnięcia większej liczby klientów w obliczu rosnącej inflacji i kosztów utrzymania.

Coles zamknął cenę ponad 1100 produktów do końca stycznia 2023 r. i zobowiązał się do obniżenia kosztu dodatkowych 500 produktów. (Cole)

„Kiedy zbliżamy się do Bożego Narodzenia, wiemy, że klienci chcą, aby ceny ustabilizowały się, a ceny spadły na produkty, które są dla nich najważniejsze, więc zamknęliśmy cenę ponad 1100 produktów w sklepach stacjonarnych i internetowych, a obecnie pracujemy nad obniżeniem cena 500” – powiedziała Leah Weckert, dyrektor generalny Coles Trading and Express. more”.

„Będziemy nie tylko publikować ceny zablokowanych produktów, ale także poinformujemy naszych klientów, jak długo mogą na tę cenę liczyć.

„Nasz zespół ciężko pracuje z naszymi dostawcami, aby poradzić sobie w środowisku inflacyjnym i współpracować w celu zarządzania presją kosztową”.

Tymczasem Woolworths twierdził, że jego inicjatywa pozwoli zaoszczędzić miliony dolarów dla klientów.

Woolworths obniża ceny setek produktów, aby pomóc klientom w rosnących kosztach życia. (Janey Barrett)

Jego obniżka będzie obowiązywać od 24 sierpnia do 29 listopada br., obejmując cały sezon wiosenny.

Dotknięte produkty obejmują mielony kurczak, kawę rozpuszczalną, ser, chleb, masło, witaminy, jogurt i dip.

Woolworths obniżył ceny setek towarów na wiosnę. Obserwuj Ulubione

„W związku z wysokimi kosztami utrzymania, które odczuwają wszystkie rodziny w Australii, wiemy, że klienci szukają lepszej wartości w swoim sklepie” – powiedział Paul Harker, dyrektor handlowy Woolworths.

„To największa jak dotąd kampania sezonowych obniżek cen i jeden ze sposobów na uzyskanie jeszcze lepszej wartości poprzez zakupy w Woolworths.

„Będziemy nadal inwestować i znajdować sposoby, aby pomóc milionom naszych klientów i naszemu zespołowi zaoszczędzić na ich cotygodniowym sklepie”.

Klienci mogą wyświetlić pełną listę produktów, których dotyczy problem tutaj.

9News.com.au Skontaktuj się z Coles i Aldi w celu uzyskania komentarza.

Irlandzki święty wypędza tajemniczą „beszę” z Loch Ness