Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Collingwood Magpies pozbawione miejsc MCG, trybuny Ponsforda, świadczeń, nowej umowy i najnowszych wiadomości

Collingwood ma zostać pozbawiony kilku tysięcy miejsc na mecze wyjazdowe na mocy nowej umowy, którą ma z MCG od 2024 roku, Raport Herald Sun.

Pojawia się po oburzeniu „wściekłych” rywalizujących klubów, w tym Richmond, Hawthorn i Melbourne, które teraz rozdały Srokom 15 000 zarezerwowanych miejsc na mecze wyjazdowe w ramach 30-letniej umowy, która wygasa z końcem sezonu .

Oznacza to, że fani tych innych drużyn muszą zostać przeniesieni, nawet jeśli są właścicielami domów MCG.

Oglądaj każdy mecz przedsezonowy oraz każdą rundę sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Trener Collingwood, Craig McRae i Geoff Brown (fot. Michael Klein)Źródło: News Corp Australia

Według Herald Sun, 3000-4000 miejsc zarezerwowanych dla członków Collingwood na Ponsford Stand zostanie usuniętych w przyszłym roku i podzielonych między inne kluby w celu zrównoważenia dostępu do miejsc z zyskami w ruchu, który ma zadowolić wszystkie strony.

Collingwood nadal będzie posiadał około 11 000 zarezerwowanych miejsc, co będzie dużą korzyścią dla jego członków.

W wywiadzie dla Herald Sun w zeszłym miesiącu były prezes Magpies, Eddie McGuire, był wściekły, że NFL może rozważyć usunięcie miejsc z jego byłego klubu, twierdząc, że jego członkowie pomogli sfinansować przebudowę kultowego stadionu sportowego w Melbourne.

„Jestem naprawdę urażony, że jestem uczciwy w imieniu wszystkich mieszkańców Collingwood, że nawet MCG i AFL mogą to rozważyć” – powiedział McGuire.

„Wszystkie te kluby miały okazję zawrzeć umowę z MCG i wszystkie wyszły za drzwi.

W końcu Collingwood został i zawarł zrywającą umowę w MCG.

Castagna ogłasza swoją nagłą emeryturę | 00:35

Uważa się, że Sroki od lat wiedziały, że ich miejsca mają zostać zmniejszone, ale lobbowały, aby zatrzymać je u urzędników stadionu.

The Herald Sun ujawnił, że utrata kilku tysięcy biletów w meczach u siebie z Collingwood stała się nie do utrzymania dla rywalizujących klubów, w tym Richmond, Melbourne, Hawthorn, Carlton i Essendon.

Zachodnie Wybrzeże (102 8972) miało w zeszłym roku największą liczbę członków, następnie Richmond (100 792), Collingwood (100 384), a następnie Carlton (88 776).

READ  Stage Left Players przedstawiają zwycięską komedię Pulitzera | Wiadomości, sport, praca