Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Córka Matta Dunna umiera w wieku 2 lat, świat reaguje i gratuluje

Społeczność krykieta skupiła się wokół piłkarza z Surrey Matta Dunne’a i jego żony Jessiki po tragicznej śmierci ich dwuletniej córki Florence.

Surrey County Cricket Club w czwartek potwierdził śmierć córki Dunna, która cierpiała na zespół Drift, rzadki i ciężki stan padaczki.

Obejrzyj trasę Australii po Indiach. Każde ODI działa na żywo i jest wolne od reklam podczas gry na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Dyrektor ds. Krykieta w Surrey, Alec Stewart, powiedział w oświadczeniu: „Wszyscy jesteśmy bardzo zdruzgotani wiadomością o śmierci Florence i składamy najlepsze życzenia całej rodzinie Dunn”.

„Zapewnimy Mattowi i Jessice wszelkie możliwe wsparcie”.

Dan zamieścił zdjęcie Florence na swoich Instagram Stories w czwartek z podpisem: „Pozostaniesz w moim sercu na zawsze”.

W osobnym oświadczeniu na Instagramie rodzice Florence napisali: „W tej chwili znalezienie słów jest prawie niemożliwe. Byłeś niesamowicie kochany, a ślad, jaki pozostawiłeś na tak wielu życiach, jest czymś wartym odnotowania, rozjaśniłeś każdy pokój, do którego wszedłeś. nadal będzie bardzo dumny.” Z tobą i twoim małym wojowniczym dzieckiem.

Dan, były reprezentant Anglii do lat 19, zdobył 117 bramek z wynikiem 36,21 od swojego debiutu w pierwszej klasie w 2010 roku.

Reprezentował również Surrey w 18 meczach Listy A i 23 meczach T20 w ciągu ostatnich 11 lat.

READ  Euro 2020: Słowacja szokuje Polskę 2-1 w meczu otwarcia grupy E