Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

EO – Przesmyk | Madison, Wisconsin

Informacja prasowa: Polska, Włochy | 2022 | DCP | 86 minut | polskim, francuskim i włoskim z angielskimi napisami

Reżyseria: Jerzy Skolimowski

Obsada: Sandra Drzymalska, Isabelle Huppert, Lorenzo Zurzolo

Ta wciągająca fantazja przedstawiająca życie osła znalazła się na szczycie listy „Najlepszy film 2022 roku” New York Times i forum sztukii był blisko drugiego miejsca w większości miejsc gdzie indziej. Tytułowa podróż dziwacznego muła rozpoczyna się, gdy zostaje on wyrwany ze swojej życiowej roli w wędrownym cyrku. EO wyrusza na serię nieszczęść w całej Europie, będąc świadkiem pełnego zakresu ludzkich doświadczeń swoimi ciemnymi, uduchowionymi oczami. „Żaden film, który obejrzałem w tym roku, nie poruszył mnie tak głęboko, nie wzbudził we mnie takiego optymizmu co do kina, ani nie wciągnął mnie z taką siłą intelektualną” (Manohla Dargis, New York Times).


Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Brak wstępu po 15 minutach zaplanowanego czasu rozpoczęcia. Proszę odwiedź nasza lokalizacja Aby uzyskać pełną listę programów i opisów.

Premiery: Najlepsze w 2022 roku!

Najnowsze i najwspanialsze kino światowe przybywa do Madison! Nasza popularna nowa seria czwartkowych premier, która rozpoczęła się zeszłej jesieni, została przedłużona do czwartkowych wieczorów od 26 stycznia do 23 lutego! Dołącz do nas, aby zobaczyć wczesne lub ekskluzywne spojrzenie na najbardziej ekscytujące filmy powstające obecnie w całym kinie, od głównych nowych dzieł po ikony kina studyjnego, energetyzujące debiuty fabularne, pełne akcji międzynarodowe hity kinowe i najpopularniejsze filmy dokumentalne roku. Wybór tego kalendarza obejmuje kilka tytułów, które znalazły się wysoko na listach większości krytyków „Best of 2022”, takich jak EO, św. OmarI po słońcu. Ten serial powstał dzięki hojnej darowiznie od anonimowej osoby na rzecz kina.

READ  Tencent przejmuje 1C Entertainment Group