Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czas rozpoczęcia, wyniki, wyniki końcowe, najważniejsze wydarzenia i wiadomości z 13 dnia

Jeden z nich właśnie dołączył do swojego zespołu, a jeden z nich odszedł po dekadzie służby, która oznaczała mistrzostwo NBA.

Jock Landal i Patti Mills próbują skazać trenera USA Grega Popovicha – wieloletniego trenera San Antonio Spurs – na półfinałowy wyjazd z Igrzysk Olimpijskich.

Obaj gracze Boomers są w ekscytującej formie, a do tego pasują umowy NBA. Landale właśnie podpisał kontrakt na dwa lata z Tottenhamem, podczas gdy Mills opuścił San Antonio, aby pracować z Brooklyn Nets. Kierowany przez zespół amerykańskiej gwiazdy Kevina Duranta.

W meczu jest wiele poziomów, ale najważniejsze jest to, że zwycięzca gra o złoto/srebro, przegrany gra o brąz… lub nic.

Podpis Landela spotkał się z zainteresowaniem – w większości pozytywnym – w San Antonio, gdzie wcześniej niewiele o nim wiedziano. Pisanie dla fanowskiej strony Bombing Rock, Zachary Colwell Books (Australijczyk) następujące.

„Może najlepsze w nim jest to, że jest bardzo pewny siebie. Jak wielu Australijczyków, nie boi się wyrażać siebie, nawet jeśli czasami wydaje się arogancki. Landale naprawdę wierzy, że należy do NBA i nie ma wątpliwości, że będzie grał w ten sposób, gdy dostanie swoją szansę w następnych dwóch sezonach.Jock będzie idealnie pasował do Spurs nie tylko na parkiecie, ale także w szatni ze względu na jego wysoką i zaraźliwą osobowość.

Aktualności San Antonio Express Zauważył, że Landale był najlepszym graczem ostatniego sezonu NBL Grand Final Series i że oprócz tego, że jest świetnym bramkarzem, potrafi strzelać trójkami.

„Landale poszerzył boisko w Melbourne w zeszłym sezonie, zatapiając prawie 39 procent swoich trzypunktowych prób ze średnią 6,3 prób na mecz” – napisał dziennikarz zespołu Tom Osborne.

Landale wcześniej miał krótki występ w Milwaukee Bucks w NBA Summer League 2019, zdobywając 25 punktów i 15 zbiórek przeciwko Filadelfii.

READ  #ŚwiatU20 | Jamajczycy zawieszeni w finale 200 m kobiet | Sporty