Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy podczas przemówienia spodnie Donalda Trumpa były do ​​góry nogami?

Użytkownicy mediów społecznościowych byli przekonani, że Donald Trump miał ściągnięte spodnie podczas swojego wielkiego przemówienia w sobotni wieczór.

Były prezydent USA przemawiał na dorocznej konwencji stanowej Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej, po raz pierwszy od czasu wystąpienia w CPAC w lutym.

Podczas 90-minutowego przemówienia Trump skrytykował Wybory 2020 „skorumpowane”, skrytykował „skrajnie lewicową administrację prezydenta Joe Bidena” i zażądał, aby Chiny zapłaciły 10 bilionów dolarów odszkodowania za COVID-19.

Po wydarzeniu użytkownicy Twittera udostępnili wideo z wydarzenia powiększone na obszarze krocza 74-latka po tym, jak odszedł z podium, twierdząc, że został nieumyślnie umieszczony jego spodnie z powrotem.

„Inni to zauważają, ale nie można się tym wystarczająco podzielić – Donald Trump wygłosił dziś swoje wielkie przemówienie, a jego spodnie wróciły” – napisał były urzędnik administracji Obamy, Brandon Friedman. „Przyjrzyj się bliżej i powiedz mi, że się mylę”.

Jeden z użytkowników odpowiedział: „Jego spodnie zdecydowanie idą do tyłu. Nie ma rozporka i są zmarszczki z tyłu nogawek. Jedyny powód, dla którego mogę pomyśleć, dlaczego by to zrobił, to gdyby założył spodnie z przodu i byłoby to naprawdę pokaż!”

Pisarz komediowy James Felton napisał na Twitterze: „Pewnego dnia jesteś prezydentem Ameryki, a następnego jesteś po prostu kimś, kto z powrotem wkłada spodnie, aby móc zrzucić muchy”.

Wiele publikacji, w tym TMZ i Metro, opublikowało historie o zdjęciach tylnych spodni, które krążyły na Twitterze pod hashtagiem #TrumpPants.

Ale strona sprawdzająca fakty Snopy zepsuły zabawęi odkrycie, że pan Trump w rzeczywistości nie założył spodni z powrotem.

„Snopes obejrzał zdjęcia zrobione podczas imprezy i opublikowane przez firmę Getty Images, która wyraźnie pokazuje byłego prezydenta na scenie w zapinanych na suwak spodniach z przodu” – napisał Snopes.

Nagranie wideo opublikowane przez C-SPAN z 90-minutowego przemówienia pokazało, że były prezydent nosi spodnie we właściwy sposób. W związku z tym klasyfikujemy to twierdzenie jako „fałszywe”.

READ  Boris Johnson otwiera szczyt G7, gdy światowi przywódcy śmieją się z żartu Queen