Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy Walia vs Polska jest w telewizji?  Godzina rozpoczęcia, kanał i sposób oglądania dzisiejszych kwalifikacji do Euro 2024

Czy Walia vs Polska jest w telewizji? Godzina rozpoczęcia, kanał i sposób oglądania dzisiejszych kwalifikacji do Euro 2024

Walia I Polska To gra nie na miejscu Euro 2024 Obie drużyny spotkają się w ostatnim meczu kwalifikacyjnym.

Zwycięzca meczu w Cardiff zakwalifikuje się do letniego turnieju i dołączy do Holandii, Austrii i Francji w grupie D.

Obu zespołom udało się przekonać zwycięzców półfinału play-offu, gdy Polska pokonała powolny początek i wygrała 5:1 z Estonią. Podczas gdy Walia pokonała Finlandię 4:1.

Czy przewaga własnego stadionu może okazać się kluczowa dla drużyny Roba Page’a w meczu o wysoką stawkę?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć. Pobierz najnowszy mecz Walia vs Polska Możliwości i wskazówki tutaj.

Kiedy mecz Walia – Polska?

Mecz Walii z Polską rozpocznie się we wtorek 26 marca o godzinie 19:45 czasu GMT na stadionie Cardiff City.

Jak mogę to obejrzeć?

Widzowie w Wielkiej Brytanii mogą oglądać mecz na żywo w Viaplay Sports 2 w transmisji od 19:35 GMT lub na walijskim kanale S4C od 19:20. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie Viaplay Sports oraz w BBC iPlayer.

Jeśli podróżujesz za granicę i chcesz oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe, możesz potrzebować VPN, aby odblokować aplikację do przesyłania strumieniowego. Nasz raport VPN jest tutaj, aby Ci pomóc i właśnie to zawiera Oferty na VPN W sklepie. Widzowie korzystający z VPN muszą upewnić się, że przestrzegają wszelkich lokalnych przepisów obowiązujących w miejscu, w którym się znajdują, a także warunków swojego usługodawcy.

Wiadomości zespołowe

Uważa się, że po przekonującym zwycięstwie nad Finlandią Walia nie ma żadnych nowych problemów z kondycją i może pozostać w podobnym składzie. Jest mało prawdopodobne, aby Aaron Ramsey awansował do składu wyjściowego składu po niedawnym powrocie po kontuzji.

Z drugiej strony, w Polsce podczas zwycięstwa nad Estonią zarówno Przemysław Frankowski, jak i Matej Kass doznali kontuzji. Cash został wykluczony z finału, a Bartosz Pierzyński prawdopodobnie będzie musiał zagrać na prawym skrzydle.

READ  Napastnik Leeds Patrick Bamford otrzymuje swoje pierwsze powołanie do Anglii, Gareth Southgate postanawia odpocząć Mason Greenwood Nowości

Potwierdzone formacje

Walia XI: skrzydło; Mepham, Rawdon, B. Davies; Roberts, Ampadu, J. Jamesa, Williamsa; Wilsona, Johnsona, Moore’a.

Polska XI: Chesneya. Bednarek, Dawidowicz, Kiwior; Frankowski, Zieliński, Slich, Piotrovski, Zalewski; Świderski, Lewandowski.

Perspektywa

Walia wygrywa 6/4

Remis 2/1

Polska wygrywa 11/5

Tutaj znajdziesz najnowsze oferty witryn bukmacherskich na piłkę nożną.

prognoza

Walia wyprzedziła Polskę i zapewniła sobie miejsce na Euro 2024.Walia 2-1 Polska.