Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

David Clemmer, Newcastle Knights, postępowanie dyscyplinarne, przyczyna, zrzut zespołu, wideo, reakcja

David Clemmer, Newcastle Knights, postępowanie dyscyplinarne, przyczyna, zrzut zespołu, wideo, reakcja

Trudny sezon w Newcastle przeszedł od złego do gorszego, z egzekutorem David Clemmer wydał zawiadomienie o przyczynie oferty W sprawie dyscyplinarnej w terenie.

Wspomniany incydent, według The Daily Telegraph Paul Kent wszedł w 71. minucie przegranej 24:10 Knights z Bulldogs.

Twierdzono, że odmówił zejścia z boiska i rzekomo znęcał się nad trenerem Newcastle, Haydenem Knowlesem, który próbował dokonać zmiany.

„Stało się to poprzez serię wtargnięć w ostatnich minutach gry, ponieważ nieustannie próbowali utrzymać go z dala od boiska” – powiedział Kent. Lisa Liga „NRL 360”.

„Teraz Klemmer odmówił wyjazdu. Był zdyscyplinowany i nie został wybrany po meczu w ten weekend.”

Rycerze wydali we wtorek oświadczenie potwierdzające, że miał miejsce nakaz dyscyplinarny w terenie, chociaż postanowili nie wchodzić w dalsze szczegóły.

Więcej aktualności NRL

Biegnij do domu: Południe traci złotą okazję; Kowboje łapią niewyobrażalne, podczas gdy konkurenci potykają się

data końcowa: Oceń ruchy swojego klubu w połowie sezonu, gdy szaleństwo zmienia wyścig o tytuł

Rezerwy opakowań: Klucz do wielkiej gwiazdy tygrysa, gdy bestia oszałamia; Odpowiedz na nieszczęścia burzy

Nieodwracalne – czy Manley jest podzielony? | 03:58

The Daily Telegraph Paul Crowley opisał powód ogłoszenia serialu jako „dziwny”, biorąc pod uwagę, że Newcastle podjął działania, aby obalić Clemmera, zanim miał szansę się wytłumaczyć.

To nie wszystko, co Crowley miał do powiedzenia, ponieważ weteran ligi rugby twierdził, że incydent z Klemmerem był tylko mniejszą częścią znacznie większych problemów Huntera.

– Jest większy niż to – powiedział Crowley.

„W Newcastle jest problem, którego wszyscy unikają, są gracze, którzy są nieszczęśliwi. W klubie jest podział i nikt nie może temu zaprzeczyć. Wystarczy spojrzeć na ich występ.

„Oczywiście są pewni gracze, którzy nie są naprawdę szczęśliwi i być może David Clemmer złapał się w weekend.

READ  Jeremy Suchan z Tottenhamu Hotspur reaguje na kwalifikacje Polski do półfinału Mistrzostw Europy w Koszykówce 2022

„Coś mu się stało na boisku, nie chciał przychodzić, ale zapewniam cię, że musi być ich więcej”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

David Clemmer jest w tym tygodniu poza składem Newcastle. (Zdjęcie: Matt King/Getty Images)Źródło: Getty Images

Braith Anasta poparł teorię Crowleya, który powiedział, że wybuchy, takie jak ten, który Clymer wykonał w niedzielne popołudnie, aby go zastąpić, „zdarzają się w każdy weekend”.

– Zdarza się to w każdy weekend w klubie, w którym zawodnik nie chce schodzić z boiska ani kłócić się ze swoimi trenerami – powiedział Anasta.

„Nie wiem w jakim stopniu, ale powód ogłoszenia programu jest tak ekscytujący o 18:00 we wtorek wieczorem, że nie zabrali go z boku. Musi być więcej. Po prostu musi być”.

Jak powiedział Kent, nie było Raporty sugerują, że Parramatta chciał uwięzić Klemmera przed terminem transferu w połowie sezonu-Po prostu dolej oliwy do ognia.

„To ciekawe, że wczoraj Parramatta zwrócił się do muszkieterów, aby załatwić mu umowę pożyczki” – powiedział Kent.

„Rozumiem, że Klemmer był gotowy do pracy, ale dostał go w przyszłym roku w Newcastle. Chciał następnego roku w Parramatta, a także następnego, na który nie byli gotowi, co wskazuje na to, że być może chętnie opuściłby Newcastle.

posiedzenie sądu:Karrigan przybywa na rozprawę, na której zostaje ujawniony możliwy zakaz

Wewnątrz nieudanego przejścia Klemmera do węgorza | 02:08

Jego były kolega z drużyny James Graham powiedział, że Klemmer „wygląda na bardzo sfrustrowanego” i rozumie, dlaczego odmówił zejścia z boiska.

„Ma bardzo wysokie oczekiwania wobec siebie i jest dumny ze swojego występu, a zwłaszcza ze swoich liczb” – powiedział Graham.

READ  Puchar BJK: Polska Iga Świątek awansuje do finału, Czechy prowadzą Wielką Brytanię

„Może być jednym z tych gości, którzy niechętnie opuszczają pole gry. To również przeciwko jego staremu klubowi. Rozumiem, dlaczego chciałby tam zostać.

„Były czasy naprzemienne z tymi napastnikami w środku, a Clemmer protestował przeciwko opuszczeniu pola gry, jeśli myślał, że może mieć wpływ na wynik”.

Chociaż Cory Parker nazwał to „ładunkiem BS”, Newcastle zaatakował Klemmera, który nazwał go „samcem alfa klubu”.

„Poważnie, ściągnąłem kogoś na dół, ponieważ odmówili przychodzenia do trenera” – powiedział Parker.

„Grałem 16 lat i za każdym razem, gdy byłem proszony o wyjście, byłem tak niezdecydowany, że powiedziałem trenerowi kilka przekleństw, aby dać mu znać, że nie chcę wychodzić. Jest samcem alfa klubu grającego przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Czas O’Briena w muszkieterach się kończy? | 02:43

„Czy gramy w rugby league? Jest czołowym wioślarzem klubu rugby league, czy zamierza się schylić i zejść? Grałem z i przeciwko Clemowi, a on jest silnym, nieustępliwym i odpornym przednim wioślarzem. „

Chociaż Graham odpowiedział, zauważając, że czasami gracz musi odłożyć na bok swoje osobiste myśli i nadać priorytet najlepszym interesom zespołu.

W tym przypadku, chociaż uważał, że decyzja o zwolnieniu Clemmera była „dziwna”, Graham powiedział, że trener O’Brien mógł próbować ustanowić standard, opuszczając rynek.

„Nikt nie chce się spłacać, ale jeśli twój klub coś zobaczy, a ty jesteś częścią cyklu i zejdziesz z szczytu” – powiedział Graham.

„Wydaje się to dziwne [to take him off then]. Wszyscy spryskaliśmy autokary. Myślę, że to fakt, że nie zszedł z pola gry. Osobiście uważam, że mieli zły tydzień, O’Brien próbował ustanowić precedens i zbudować swój klub.

„Słyszeliśmy, że O’Brien wyznacza standardy na przyszły rok”.

„To daje mi ciało!” | 02:04

READ  NRL 2021: Rabbitohs v Bulldogs Runda 18, Lachlan Lewis Sin za Odd Brain Shot

Dramat nie jest tym, czego potrzebował Newcastle, ponieważ chcieli powstrzymać niepokojący kryzys, w którym klub przegrał cztery mecze z rzędu i przegrał 14 z ostatnich 17, aby zejść z drabinki.

Trener kawalerii Adam O’Brien Na początku tygodnia dostał się pod ostrzał za swoje komentarze po ostatniej stracie Bulldogaw którym Odniósł się do swojego udziału w „czterech głównych finałach”..

Dla mnie też jest ciężko” – powiedział O’Brien na pomeczowej konferencji prasowej.

„Zanim dostałem tę pracę tutaj, brałem udział w czterech głównych finałach.

„Wiem, jak te drużyny wyzdrowiały, znam systemy, których używały w defensywie.

„Nie ignorujesz tej wiedzy. Oczywiście zastosowanie i utrwalenie zajmie trochę czasu.

„Z tygodnia na tydzień możemy mówić o jednym obszarze tej obrony i możemy to naprawić w siedem dni, ale wtedy zrezygnujemy z innego obszaru naszej obrony.

„To zajmie trochę czasu i wiem, że niektórzy ludzie nie chcą czekać tak długo, ale tak jest”.

Trening Adama O’Briena został pod lupą. (Zdjęcie: Ian Hitchcock/Getty Images)Źródło: Getty Images

O’Brien ponownie rozmawiał z mediami we wtorek, aby wyjaśnić te komentarze, przyznając, że „chciałby” tę konferencję prasową z powrotem.

„Oczywiście nie powiedziałem wiadomości, którą miałem otrzymać” – powiedział – „i przepraszam za to”.

„Wydaje mi się, że jestem oczarowany arogancją. Próbowałem przekazać moją wiadomość kibicowi siedzącemu na wzgórzu, który musi się zastanawiać, czy ćwiczy obronę i atak?

„Próbowałem porozmawiać z nimi, że chłopcy trenują na naprawdę wysokim poziomie. Próbowałem dać nadzieję ludziom na skoczni, że trenujemy na wysokim poziomie – to nie przekłada się na boisko i że odpowiedzialność spada wprost na mnie.

„Nie dostaję medali w tych klubach i to jest praca Craiga (Bellamy) i Trenta (Robinson). Staram się to stworzyć tutaj. Jesteśmy w trasie, ale jeszcze nas tam nie ma”.