Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Indianie ustanowili rekord Azji na Mistrzostwach Świata U-20 w lekkiej atletyce

Ashakiran Parla dotarł także do półfinału biegu na 800m kobiet.

Mieszana drużyna 4x400m Parath Sridhar, Priya Mohan, Kapil i Robal osiągnęła czas 3:19,62, ustanawiając nowy rekord Azji do lat 20, kwalifikując się do finału Mistrzostw Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce.

Mieszana sztafeta rywalizowała w trzeciej rundzie z Niemcami, Wielką Brytanią, Nową Zelandią, Polską, RPA i Rumunią. Indie mogą pochwalić się najlepszym skumulowanym czasem przed imprezą. Sridhar odjechał z pasa 8 bardzo szybkim refleksem, budując i utrzymując ogromną przewagę, ale wkrótce ekipa z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii zaczęła gonić Priyę Mohan po pierwszej wymianie kijów.

Doskonałe zarządzanie prędkością od Brei sprawiło, że miała wystarczająco dużo siły, aby utrzymać się na czele i przekazać pałeczkę Kapilowi. Capel miał bardzo mocny bieg, powiększając przewagę nad Charlesem na drugim miejscu, ale Niemiec dogonił i pokonywał przerwy szybciej niż Capel. Niemcy awansowali, ale nie na długo, wyprzedzając Raubala i otwierając ogromną lukę, aby wysłać Indie do finału, ustanawiając nowy rekord Azji do lat 20. Bardzo imponujący zespół z Indii, który zakończył mecz 2,79 sekundy przed Niemcami na drugim miejscu. Zespół, który w zeszłym roku zdobył brązowy medal, wygląda niesamowicie.

Dobre wyniki w innych miejscach na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce U-20

Arjun i Escal ukończyli 26Dziesiąty W sumie z czasem 3.51.10 w biegach na 1500 m nie udało mu się dotrzeć do finału. Laxita Sandilea poradziła sobie 2:12.38, skończyła 32drugi skrót Na 800m kwalifikuje się. W wyścigach pchnięcia kulą mężczyzn Sanyam Sanjay ukończył 13Dziesiąty (6. miejsce w grupie A) Do finału przegrał zaledwie o 0,01 metra, po trafieniu 18,36 metra. Sawan skończył 15 latDziesiąty Z wysiłkiem 18,31 m. Grayson Almada zajął piąte miejsce i nie awansował do finału w biegu na 110 m przez płotki mężczyzn. Aman Khokhar ukończył wyścig na 100 metrów na siódmym miejscu z czasem 10,84 sekundy.

READ  UE twierdzi, że zagrożenie dla wolności mediów w Polsce utrzymuje się pomimo ruchu TVN

Ashakiran Parla dotarł do półfinału biegu na 800m kobiet. Zajęła szóste miejsce w swoim wyścigu z czasem 2:09.01 sekundy. Parla rozpoczęła pierwsze 800 metrów pasa 1 od wewnętrznej strony. Powoli ześlizgnęła się z linii, ale szybko dogoniła prowadzącą grupę. Była druga za Chepchirchirem z Kenii do granicy 400 m, ale spadła na szóste miejsce, gdy Sadiq odbiegł, blokując wnętrze. Grupa pościgowa miała dość wytrzymałości, by prześcignąć Indianina. Parla zdołał odeprzeć Knelsena na szóstym miejscu, kończąc 2,35 sekundy na prowadzeniu.

Aby uzyskać więcej informacji, śledź Khel Now on ŚwiergotA Instagram I dołącz do naszej społeczności na kabel.