Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

David Warner „ zszokowany i rozczarowany ” został zestrzelony i pozbawiony kapitana przez IPL Sunrisers Hyderabad

Indyjska drużyna Premier League powiedziała, że ​​David Warner był „zszokowany i rozczarowany” po tym, jak został wykluczony z Sunrisers Hyderabad i wykluczony z zespołu.

Hajdarabad zajmujący ostatnie miejsce, na którego czele z ufnością w swoje mózgi stoją Australijczycy Tom Moody i Trevor Bayless, niedawno mianował Kena Williamsona kapitanem, starając się wznowić sezon.

Drużyna, która zdobyła swój pierwszy tytuł IPL pod wodzą Warnera w 2016 roku, podwoiła się z pogardy, odrzucając Warnera w niedzielnym meczu z Radżastanem.

Preferowanie Muhammeda Nabi Al Afghaniego w stosunku do wielofunkcyjnego Warnera, którego kontrakt IPL wyceniany jest na około 2,3 miliona dolarów, przyniosło kolejną stratę, podnosząc brwi na całym świecie.

Wielki nowozelandzki Dan Vettori powiedział, że pominięcie Warnera było „niesamowite”, podczas gdy jego kolega z drużyny Dale Stein wskazał, że Warner mógł rozegrać swój ostatni mecz w tej serii.

Główny trener Bayless już zasugerował, że Warner nie będzie się spieszył z powrotem, powołując się na swoje pragnienie, aby „dać szansę niektórym zawodnikom i nie ignorować ich po meczu lub dwóch”.

– Było dobrze. Porozmawiaj z Kane’em i kilkoma innymi graczami.

Ładowanie

Moody przyznał, że Warner był „zszokowany i rozczarowany”.

„Bylibyśmy rozczarowani, gdyby nie czuł się w ten sposób” – powiedział menadżer krykieta w Hyderabad.

Ale zgodził się z logiką ».

READ  Polska jest bliska przyjęcia kontrowersyjnego prawa majątkowego

To może być długi miesiąc dla inauguracyjnego odbijacza, który jest jednym z Australijczyków oczekujących na informację od rządu federalnego, czy zakaz dla podróżujących z Indii może zostać przedłużony poza 15 maja.

Ograniczenie zostało wprowadzone z powodu drugiej śmiertelnej fali COVID-19 w Indiach.

Adam Zamba i Ken Richardson uciekli w zeszłym tygodniu z IPL i wrócili do domu przez Katar, ale każdemu Australijczykowi, który spróbuje tej podróży, grozi teraz kara więzienia i grzywny.

IPL potrwa do 31 maja.

W IPL Australijczycy stoją w obliczu niepewnej przyszłości

Grupa około 40 australijskich uczestników IPL stoi teraz przed perspektywą dwutygodniowej przerwy w innym kraju przed powrotem do domu.

Niektórzy mają nadzieję, że loty komercyjne będą mogły zostać wznowione do końca miesiąca, podczas gdy rozmowy między Cricket Australia (CA) a związkiem zawodników na temat możliwego lotu czarterowego wciąż trwają.

Ken Williamson i David Warner
David Warner (z prawej) i Ken Williamson byli zmuszeni nosić pełne środki ochrony indywidualnej podczas podróży po Indiach na mecze IPL.(

Instagram: David Warner

)

Każdy lot czarterowy musi zostać zatwierdzony przez rząd federalny.

Sprawy komplikuje ograniczona trasa Australii po Indiach Zachodnich w czerwcu, podczas której Warner, Pat Cummins, Steve Smith, Glenn Maxwell i inne gwiazdy stoją w obliczu wąskiej zmiany, jeśli wystąpi jakiekolwiek opóźnienie w ich powrocie do domu.

CA i ACA połączyły siły z UNICEF Australia w celu zebrania funduszy w odpowiedzi na kryzys zdrowotny w Indiach.

CA przekazuje początkową darowiznę w wysokości 50 000 dolarów, tyle samo, ile wicekapitan Cummins przekazał w zeszłym tygodniu.

„To było smutne i smutne, gdy dowiedziałem się o cierpieniu tak wielu naszych indyjskich sióstr i braci” – powiedział dyrektor generalny CA, Nick Hockley.

AAP / ABC