Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

De Gaulle Fleurance & Associés otworzył oddział w Abu Zabi

De Gaulle Fleurance EMEA Ltd. wprowadza , Zarejestrowana na globalnym rynku w Abu Dhabi, zapewnia wsparcie i porady firmom pragnącym ustalić istnienie i realizację projektów inwestycyjnych w Europa/Bliski Wschód/Afryka Powierzchnia.

ParyżI 14 kwietnia 2021 r / PRNewswire / – De Gaulle Fleurance EMEA Ltd. Jest to platforma zapewniająca wsparcie i porady dotyczące transgranicznych działań klientów pomiędzy Bliski WschódI Afryka I Europa. Prawnicy kancelarii zapewniają pomoc klientom z biura w Abu Zabi i pracują w synergii z zespołami z Paryża na różnych etapach ich projektów, od początkowego ustalenia obecności (doradztwo w sprawach publicznych), po pomoc w kontekście inwestycji klientów ( przedsiębiorstwa, fuzje i przejęcia, finansowanie, partnerstwa między sektorami), publiczne i prywatne, zajmujące się międzynarodowymi procesami przetargowymi itp.), do zarządzania ich transakcjami w sektorach strategicznych (energetyka, górnictwo, infrastruktura, bankowość, własność intelektualna / technologie informacyjne itp.) .), a także w kwestiach związanych ze zbyciem, sporami sądowymi i międzynarodowym arbitrażem.

Klienci firmy mogą polegać na zintegrowanych zespołach, a także na sieci niezależnie wybranych lokalnych korespondentów zajmujących się prawnymi aspektami krajów docelowych. Korespondenci są wybierani zgodnie z wymaganiami każdego projektu.

De Gaulle Fleurance & Associés ma bogate doświadczenie w doradzaniu kluczowym graczom w regionie EMEA (firmom, fundacjom DFI, funduszom powierniczym, rządom …) z zespołami multidyscyplinarnymi (w tym zintegrowaną praktyką OHADA). Prawnicy firmy doradzają klientom Gulf w projektach w Afryka I EuropaA afrykańskie instytucje i grupy międzynarodowe w odniesieniu do ich inwestycji Afryka I w Bliski Wschód.

„Wzrost przepływów gospodarczych między Bliski Wschód I Afryka To był decydujący czynnik przy podejmowaniu przez nas decyzji o otwarciu tego oddziału Zjednoczone Emiraty ArabskieTo prawdziwe centrum międzynarodowego biznesu w regionie EMEAOn tłumaczy Jean Baptiste Santelli, Partner w De Gaulle Fleurance & Associés i dyrektor Abu Dabi Firma. „Jest to dla nas sposób na kontakt z naszymi klientami, którzy już polegają na naszej w pełni uznanej wiedzy fachowej przy transakcjach w tym regionie geograficznym”.

READ  Sondaż Reutera może spowolnić spadki ropy, ponieważ ryzyko podaży powraca na pierwszy plan

Dane kontaktowe biura
De Gaulle Fleurance EMEA Ltd.
34, Al Maqam Tower, Wyspa Al MaryahI Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
+ 9712-418-7530
[email protected]

Informacje o De Gaulle Fleurance & Associates

De Gaulle Flrans and Company Zapewnia wsparcie swoim klientom w zakresie Francja A za granicą z:

  • 180 osób Dostępne, aby pomóc klientom w oparciu o wysokie standardy, szybkość reakcji i kreatywność.
  • Pełen serwis Praktykuje we wszystkich obszarach prawa korporacyjnego.
  • Uznane doświadczenie Według rynku (rekomendowani prawnicy w izbach, The Legal 500, Best Lawyers and Leaders League).
  • Mówi w około dwudziestu językach (Niemiecki, angielski, arabski, armeński, chiński, duński, diola, hiszpański, ewi, perski, francuski, hebrajski, hindi, włoski, kinyarwanda, holenderski, polski, portugalski, pendżabski, rumuński, rosyjski, tamilski, ukraiński).
  • Liczba prawników zarejestrowanych w 13 punktach (Anglia/WellsI BejrutI BrukselaI KaliforniaI IrlandiaI IzraelI KijówI LuksemburgI Nowy JorkI ParyżI QuebecI SzanghajI Tunezja).
  • Sieć korespondentów, Zostali wybrani ze względu na jakość świadczonych przez nich usług i znaczenie ich wiedzy specjalistycznej na wszystkich kontynentach.

ŹRÓDŁO De Gaulle Fleurance & Associates