Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

De Gaulle Fleurance & Associés otworzył oddział w Abu Zabi

De Gaulle Fleurance EMEA Ltd. wprowadza , Zarejestrowana na globalnym rynku w Abu Dhabi, zapewnia wsparcie i porady firmom pragnącym ustalić istnienie i realizację projektów inwestycyjnych w Europa/Bliski Wschód/Afryka Powierzchnia.

ParyżI 14 kwietnia 2021 r / PRNewswire / – De Gaulle Fleurance EMEA Ltd. Jest to platforma zapewniająca wsparcie i porady dotyczące transgranicznych działań klientów pomiędzy Bliski WschódI Afryka I Europa. Prawnicy kancelarii zapewniają pomoc klientom z biura w Abu Zabi i pracują w synergii z zespołami z Paryża na różnych etapach ich projektów, od początkowego ustalenia obecności (doradztwo w sprawach publicznych), po pomoc w kontekście inwestycji klientów ( przedsiębiorstwa, fuzje i przejęcia, finansowanie, partnerstwa między sektorami), publiczne i prywatne, zajmujące się międzynarodowymi procesami przetargowymi itp.), do zarządzania ich transakcjami w sektorach strategicznych (energetyka, górnictwo, infrastruktura, bankowość, własność intelektualna / technologie informacyjne itp.) .), a także w kwestiach związanych ze zbyciem, sporami sądowymi i międzynarodowym arbitrażem.

Klienci firmy mogą polegać na zintegrowanych zespołach, a także na sieci niezależnie wybranych lokalnych korespondentów zajmujących się prawnymi aspektami krajów docelowych. Korespondenci są wybierani zgodnie z wymaganiami każdego projektu.

De Gaulle Fleurance & Associés ma bogate doświadczenie w doradzaniu kluczowym graczom w regionie EMEA (firmom, fundacjom DFI, funduszom powierniczym, rządom …) z zespołami multidyscyplinarnymi (w tym zintegrowaną praktyką OHADA). Prawnicy firmy doradzają klientom Gulf w projektach w Afryka I EuropaA afrykańskie instytucje i grupy międzynarodowe w odniesieniu do ich inwestycji Afryka I w Bliski Wschód.

„Wzrost przepływów gospodarczych między Bliski Wschód I Afryka To był decydujący czynnik przy podejmowaniu przez nas decyzji o otwarciu tego oddziału Zjednoczone Emiraty ArabskieTo prawdziwe centrum międzynarodowego biznesu w regionie EMEAOn tłumaczy Jean Baptiste Santelli, Partner w De Gaulle Fleurance & Associés i dyrektor Abu Dabi Firma. „Jest to dla nas sposób na kontakt z naszymi klientami, którzy już polegają na naszej w pełni uznanej wiedzy fachowej przy transakcjach w tym regionie geograficznym”.

READ  Dlaczego ten SUV nie przypomina żadnego innego samochodu w Oz

Dane kontaktowe biura
De Gaulle Fleurance EMEA Ltd.
34, Al Maqam Tower, Wyspa Al MaryahI Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
+ 9712-418-7530
[email protected]

Informacje o De Gaulle Fleurance & Associates

De Gaulle Flrans and Company Zapewnia wsparcie swoim klientom w zakresie Francja A za granicą z:

  • 180 osób Dostępne, aby pomóc klientom w oparciu o wysokie standardy, szybkość reakcji i kreatywność.
  • Pełen serwis Praktykuje we wszystkich obszarach prawa korporacyjnego.
  • Uznane doświadczenie Według rynku (rekomendowani prawnicy w izbach, The Legal 500, Best Lawyers and Leaders League).
  • Mówi w około dwudziestu językach (Niemiecki, angielski, arabski, armeński, chiński, duński, diola, hiszpański, ewi, perski, francuski, hebrajski, hindi, włoski, kinyarwanda, holenderski, polski, portugalski, pendżabski, rumuński, rosyjski, tamilski, ukraiński).
  • Liczba prawników zarejestrowanych w 13 punktach (Anglia/WellsI BejrutI BrukselaI KaliforniaI IrlandiaI IzraelI KijówI LuksemburgI Nowy JorkI ParyżI QuebecI SzanghajI Tunezja).
  • Sieć korespondentów, Zostali wybrani ze względu na jakość świadczonych przez nich usług i znaczenie ich wiedzy specjalistycznej na wszystkich kontynentach.

ŹRÓDŁO De Gaulle Fleurance & Associates