Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Devine szaleje w szalonych rolach

Devine szaleje w szalonych rolach

W tej chwili nie ma wystarczająco dużego boiska do krykieta dla Sophie Devine po tym, jak kapitan Scorchers kontynuowała swoją szaloną passę kolejnym absurdalnym trafieniem WBBL.

Krykiet: Międzynarodowa Rada Krykieta zawiesiła w piątek pogrążoną w kryzysie Radę Krykieta Sri Lanki, twierdząc, że nie zapewniła, że ​​rząd nie ingeruje w jej sprawy.

Renegades nigdy nie patrzyli w pościg, zarządzając zaledwie 5/133 z 20 overów, zanim Devine zaczęła uderzać, trafiając osiem szóstek w swoich 70 niepokonanych z zaledwie 36 dostaw, a jej zespół poszybował do zwycięstwa z 52 piłkami do stracenia.

Zaledwie kilka dni po rozbiciu zapierającego dech w piersiach stulecia przeciwko Heat Devine wysłała złowrogą wiadomość do reszty ligi WBBL po tym, jak rozbiła osiem szóstek – w tym trzy z rzędu – i powiększyła swoją przewagę jako najlepsza strzelczyni sezonu.

Devine po raz pierwszy przyjął 21 runów od Elli Hayward, a następnie pozostawił Sarę Kuytey z szalonym wynikiem 0-17 przy dwóch podaniach dzięki kilku szerokim trafieniom i dwóm żywym trafieniom w dalszej części.

Kapitan Scorchers i Beth Mooney (47 z 32) osiągnęli cel 134 i chcą być jedną z drużyn do pokonania w tym roku.

Było to kompleksowe zwycięstwo Scorchers, którzy obecnie tracą zaledwie jeden punkt do lidera po tym, jak Amy Edgar wygrała 2-14 i zdobyła w tym sezonie 14 bramek.

Rebelianci są w rozsypce

Obydwa zespoły z Melbourne rozpoczęły sezon fatalnie, a dla Renegades mogło być znacznie gorzej, gdyby Georgia Wareham nie uratowała ich, strzelając 57 goli z 46 dostaw, najlepszych w karierze.

Wareham cieszy się swoim najlepszym sezonem z kijem i obecnie zdobyła 254 runy, średnio 50,8, ale otrzymała niewielkie wsparcie od kolegów z drużyny, a bilans Renegades spadł do 5-71, zanim ona i Josie Dooley dodały trochę szacunku do całości.

Scorchers niewiele zrobili, starając się pozostawić Renegades zakorzenionych na dnie tabeli po siedmiu porażkach z rzędu, a ich jedyne zwycięstwo to smutny wynik nad Strikers, którzy zdobyli ubiegłoroczny tytuł.

READ  Discovery Sports Events kończy kadencję jako promotor ERC, skupiając się na rozwoju elektrycznych sportów motorowych - FIA ERC

Renegades wygrali w zeszłym sezonie zaledwie cztery mecze i nie uda im się tego dokonać, jeśli ich międzynarodowe gwiazdy na szczycie tabeli będą nadal borykać się z problemami.

Heat przetrwali wielką grozę i jedną piłką pokonali Raiders. Zdjęcie: Albert Perez/Getty Images

Granica Peace Heath, na którą pozostała jedna piłka, pomogła drużynie Heat w ekscytującym zwycięstwie czterema bramkami nad Strikers, a Brisbane i Adelaide mają obecnie po 12 punktów na koncie, a wyścig o finały nabiera tempa.

To przydatna różnica dla drużyn, które dorównują Scorchersom, zaledwie jeden punkt za liderem Thunder, a teraz cztery punkty za piątym Sixers.

Heat na kilku etapach wyglądali na gotowych do zwycięstwa i potrzebowali zaledwie trzech runów z pięciu ostatnich dostaw, ale Heath źle wykonał zamach i spudłował w pierwszych trzech.

Jednak ku uciesze zwolenników Mackay’a gruba krawędź zewnętrzna z przedostatniej dostawy właśnie dotarła do płotu.

Był to ważny wynik dla drużyny Heat, która przegrała dwa mecze z rzędu, ale odbiła się od obrońców tytułu dzięki 60 punktom Mignon du Preez, które padły, gdy jej zespół borykał się z problemami po mini-załamaniu w dążeniu do zdobycia 4 dla Adelajdy. /137.

Gospodarze spokojnie rozpoczęli pościg, ale katastrofa nastąpiła po rzucie wolnym, gdy Georgia Redmane w niewytłumaczalny sposób wybiegła z boiska, gdy partnerka otwierająca Grace Harris została przyłapana na obserwowaniu piłki.

Następnie Harris została przyłapana, gdy wybrała gracza granicznego, który miał postawić jej drużynę w rywalizacji, ale Du Preez ustabilizował statek, zanim oszczędzono im dalszych dramatów po śmierci.

Trzeci strajk

Obrońcy tytułu wygrali cztery z rzędu, ale muszą teraz przegrupować się przed środowym starciem z Thunder.

W pewnym momencie Strikers przegrali 3:1, gdy napastnicy Brisbane przedarli się na szczyt, a Charli Knott (2-15) i Amelia Kerr (2-22) zadały wszystkie szkody.

READ  Mecz testowy popiołów kobiet, dzień 4: Australia vs Anglia — NA ŻYWO! | Sporty

Maddie Pena dała Strikersom szansę na zdobycie swojego najlepszego wyniku w lidze WBBL. Zdjęcie: Albert Perez/Getty Images

Para miała połączyć siły, aby zdobyć kolejną bramkę, ale Knott rzucił absolutnego opiekuna w głębinach, gdy Maddie Penna była na 10. miejscu, co okazało się kosztowne, ponieważ gwiazda średniego rzędu pobiła swój najwyższy w historii wynik WBBL w swoim 50. meczu.

Penna (57 nie wypadło) w połączeniu z Danielem Gibsonem (34 z 17) w utrzymującej się przez 66 rund współpracy przy szóstej bramce, ale tym razem znakomity atak w kręgle nie mógł ich uratować.