Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Doktor Lori Glaze pełni funkcję zastępcy ESDMD przez sześciomiesięczną kadencję

Mam przyjemność podzielić się ekscytującymi wiadomościami dotyczącymi obsadzania stanowisk kierowniczych wyższego szczebla, aby zapewnić szersze możliwości niektórym członkom naszego zespołu kierowniczego.

Kierownictwo Agencji wybrało dr Lori Glaze na sześciomiesięczne stanowisko pełniącego obowiązki zastępcy AA w Dyrekcji Misji Rozwoju Systemów Eksploracyjnych (ESDMD) w związku z powrotem Kelvina Manninga do KSC pod koniec maja 2024 r. Oczekuje się, że szczegóły te zostaną ujawnione rozpoczną się wkrótce, aby zapewnić trochę czasu na przekształcenie przed końcem maja. Detal Lori będzie trwał 6 miesięcy, natomiast ESDMD szeroko reklamuje stanowisko Zastępcy AA.

To niesamowita szansa, aby mieć wyjątkowego lidera i orędownika nauk planetarnych i całej nauki w ramach ESDMD. Wybitne przywództwo Lori w Wydziale Nauk Planetarnych czyni ją wyjątkowo wykwalifikowaną i idealną kandydatką do pomocy w dalszym wzmacnianiu powiązań między nauką a eksploracją. Jak wiemy, eksploracja umożliwia naukę, a nauka umożliwia eksplorację.

Lori wykonała znakomitą pracę, kierując społecznością planetarną NASA w ciągu ostatnich sześciu lat. Aby wymienić tylko kilka, Lurie nadzorował szereg najważniejszych wydarzeń, nadzorując: lądowanie statku InSight na Marsie i zakończenie jego misji, wystrzelenie misji powrotnej próbek na Marsa firmy Perseverance, 72 przeloty zmieniające pomysłowość, pomyślne uderzenie łazika DART, wystrzelenie Lucy i Psyche, OSIRIS – oszałamiający powrót 121 gramów materiału z Bennu przez REx i początek prawdziwego renesansu w eksploracji Wenus, Europa Clipper przygotowuje się do wystrzelenia tej jesieni.

Aby tymczasowo obsadzić stanowisko Lori, poprosiłem dr Ginę DiBraccio, aby dołączyła do zespołu kierowniczego SMD na krótkoterminowy okres rozpoczynający się 27 maja. Jenna obecnie pracuje jako zastępca dyrektora Wydziału Nauk Heliofizyki w Centrum Lotów Kosmicznych NASA Goddard. Jenna pełni także funkcję zastępcy głównego badacza i naukowca projektu w misji NASA MAVEN. Jenna była także zaangażowana w badania Merkurego, Marsa, Jowisza, Saturna i Urana, wykorzystując dane z misji MESSENGER, MAVEN, Juno, Cassini i Voyager 2.

READ  DESI tworzy największą i najbardziej szczegółową mapę wszechświata w historii

Jesteśmy bardzo podekscytowani tymi tymczasowymi zmianami w kierownictwie ESDMD, SMD i GSFC oraz rozszerzonymi możliwościami, jakie zapewniają one liderom naszych agencji. Zmiany te wzmacniają wszystkie trzy organizacje, wykorzystując wspaniałych liderów, których mamy, aby zapewnić wszystkim naszym organizacjom silne zarządzanie. Z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy w kierowaniu całym zespołem agencji w realizacji naszej misji i celów naukowych.

Chociaż trudno jest rozstać się z Lori z SMD, jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że będziemy mieli niesamowitego lidera nauki, który pomoże w prowadzeniu kampanii Artemis. Dołączcie do mnie i życzcie Lori wielkich sukcesów w jej nowej tymczasowej roli i powitajcie Jennę w SMD i jej nowej roli!

/Wydanie ogólne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może mieć charakter chronologiczny i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.News nie zajmuje stanowisk korporacyjnych ani stron, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie opiniami autorów. Zobacz całość tutaj.