Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Domniemany zamachowiec Tristana Thompsona, Sydney Chase, zatrudnia Glorię Allred

Sydney Chase zwróciła się o pomoc do znanej prawniczki Glorii Allred po tym, jak nazwał ją „kłamczuchą” poprzez swoją reprezentację prawną.

23-letni model walczy z roszczeniami gwiazdy NBA „Kłamała”, że utrzymywała z nim stosunki seksualne, które trwały miesiącami Wracając ze swoim częstym partnerem ponownie Khloe Kardashian.

Wcześniej w tym miesiącu 30-letnia Thompson – która dzieli się swoją córką True z Kardashianem – zatrudniła zespół prawników, który twierdził, że zarzuty Chase’a o seksualnym związku z graczem Boston Celtics są pozbawione prawdy.

Związane z: Model Instagrama nie zostanie uciszony przez Tristana

Poszedł za tym z nakazem zaprzestania i zaniechania, Dostał to Strona szósta, Zauważając, że Chase wygłosił „wiele fałszywych i zniesławiających oświadczeń” na temat Thompsona Nie ma linku Podcast zawierający niezwykłe stwierdzenie o jego męskości.

„Jesteś najwyraźniej kłamcą” – napisał list do Chase, napisany przez hollywoodzkiego prawnika Marty’ego Singera, po czym dodał: „Twoje twierdzenie, że masz romans z panem Thompsonem, to tylko fikcja”.

„Tak zwane teksty, które twierdzą, że istnieją, są równie iluzoryczne i umieszczają w ustach mojego klienta słowa, których nigdy nie powiedział, a które są sprzeczne z jego myślami i uczuciami. To jest zniesławiające”.

Teraz model Instagrama działa w ten sposób i wyznaczył wybitną prawniczkę ds. Praw kobiet, panią Allred.

Związane z: Chloe odpowiedziała na oszustwo Tristana

Pani Allred powiedziała w swoim oświadczeniu Strona szóstaNasza klientka, Sydney Chase, jest zła z powodu tego, co uważa za fałszywe wypowiedzi przedstawicieli Tristana Thompsona w mediach.

„Zatrudniła moją kancelarię Allred, Maroko & Goldberg, aby ją reprezentowała i przeprowadziła pełne dochodzenie, które, jej zdaniem, doprowadzi do ustalenia powiązań między nią a Tristanem Thompsonem”.

Silny ekspert prawny kontynuował: „Przedstawiciele A. Thompsona wezwali ją do ujawnienia dowodów ich związku. Będziemy gotowi podzielić się dowodami, które dostarczyła nam Sydney, pod warunkiem, że pan Thompson będzie osobiście dostępny, aby odpowiedzieć na moje pytania i dostarczyć nam dokumenty Żądamy.

READ  Polska drużyna wspiera Ukrainę żółtymi i niebieskimi wstążkami na ceremonii rozdania Oscarów 2023

„Jeśli pan Thompson nie ma nic do ukrycia, spodziewamy się, że będzie dostępny, aby mnie przesłuchać i że dobrowolnie złoży dokumenty. Sydney będzie gotowa być na tym spotkaniu, aby odpowiedzieć na pytania i dostarczyć dokumenty.

„Khloe Kardashian jest mile widziana. Wierzymy, że prawda wyjdzie na jaw dzięki temu procesowi. Kiedy zakończymy dochodzenie, doradzimy Sydney w zakresie jej prawnych możliwości”.

Chase powiedziała również na Instagramie, że nie kłamie i nie ustąpi pod listem adwokata Thompsona.

„W końcu podjęłam decyzję o przerwie i pożądaniu, kilka godzin po tym, jak opublikowałam swój post online” – napisała na Instagramie Story. „Najpierw wysłano go na e-mail, którego już nie używam. Jednak idę naprzód z prawdą i postanawiam nie przestrzegać.

Zakończyła, mówiąc: „Nie będzie nazywany kłamcą”.

Zapytany wcześniej Strona szósta Gdyby miała dowody ich rzekomego romansu, Chase powiedział: „Tak, oczywiście mam, ale teraz jest to kwestia prawna, którą zajmą się prawnicy. Dzięki.”

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany Strona szósta Przedruk za zgodą