Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Domowa piłka nożna, Brendan Goss, bramka po włączeniu syreny przez sędziego, wideo, Donald vs.Wedderburn, Wiadomości

Ogólnokrajowy klub piłkarski rozważa odwołanie się po golu, który wygrał mecz po tym, jak syrena została odwołana z powodu nieuczciwego sędziego, który twierdził, że grał zawodnik, były gwiazda The Recruit, Brendan Goss.

Wyniki były równe w meczu North Central Soccer League pomiędzy Donaldem i Wedderburnem (56), kiedy Gus strzelił piątego gola tego dnia, a następnie ustawił się w kolejce.

Gus – który zaimponował mu w pierwszym sezonie reality show Fox8 footy, ale doznał kontuzji podczas nagrywania – naprawdę kopnął i wygląda na to, że wygrał mecz z Donaldem.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Sędzia polowy wskazał, że wszystko jest jasne, a sędzia bramkowy wskazał bramkę, ale nieodpowiedzialny sędzia rzucił się z żądaniem, aby Goss zagrał.

Tak więc bramka została usunięta z tablicy wyników, a końcowy wynik pozostał od 9,2 (56) do 8,8 (56). Obejrzyj wideo w tweecie poniżej.

Foxfooty.com.au Rozumie się, że Donald rozważa odwołanie się od decyzji.

Uważa się również, że klub wcześniej oficjalnie złożył skargę do ligi na sędziego, który wydał decyzję, i był to pierwszy mecz sędziego w meczu Donalda.

Goss opublikował w mediach społecznościowych film ze swojego konkursu i gola, opisując go jako „potencjalnie najgorszego sędziego w historii każdego sportu”.

Zdecydowanie nie wygląda na to, że grał.

READ  Muhammed Khalidov wraca do zdrowia po wielu złamaniach twarzy, operacja po KO na KSW 65