Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Durkin w czwartej kwarcie z 10 punktami popycha Gerrarda do zwycięstwa nad Polską | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yauger Girard Trener koszykówki dziewcząt Andy Saxon i ławka Girard świętują po meczu w czwartej kwarcie meczu z Polską w czwartek wieczorem w Girard High School.

Gerrard – Ostatnim razem, gdy Gerrard zremisował z Polską, Indianie przegrali 20. W czwartek wyglądało na to, że historia się powtórzy, a Indianie przegrywają w pierwszej i trzeciej kwarcie.

Ale Gerard miał inne plany. Na każdy cios zadany przez Polskę, Indianie odpowiadali. To i ćwierć 10 punktów od Alison Durkin dały Gerrardowi przewagę 37-35.

„Kilka razy upadliśmy i spudłowaliśmy kilka strzałów, ale w trzeciej i czwartej kwarcie zaczęliśmy się trochę zawijać i tempo zaczęło się zmieniać” – powiedział trener Indian Andy Saxon. „Nie mieliśmy tak wielu problemów z ich presją jak za pierwszym razem i wrzuciliśmy piłkę do kosza. Myślę, że nasze dziewczyny naprawdę dobrze poruszały piłką, trochę wyglądaliśmy wysoko i nisko, mieliśmy trochę króliczków i ja myślałem, że to jest różnica w grze.”

Strzelanie z pewnością zrobiło różnicę, ponieważ Gerrard (9-4) po raz pierwszy strzelił mniej niż 20 procent. Tym razem ulepszone strzelanie, a także poprawa bezpieczeństwa przy piłce i przełamywanie presji Bulldoga dały Indianom potrzebną przewagę.

„Za pierwszym razem, gdy graliśmy, strzelaliśmy na 18 procent i zbyt często obracaliśmy piłkę” – powiedział Saxon. „Będą naciskać, pójdą 2-2-1, więc wszystko, co musimy zrobić, to przełamać presję, wejść do gry na połowie boiska, strzelić i myślę, że naprawdę to zrobili dobrze.”

Ostatnia 10-punktowa rama Durkina ograniczyła maksymalną wysokość meczu do 22 punktów seniora. Esra Dede i Makenzee White również dołożyli po jednym koszu w czwartej kwarcie.

„(Dworkin) przyszedł dziś wieczorem”, powiedział Saxon. „Miała dla nas kilka trójek. Tak jak powiedziałem, za pierwszym razem, gdy graliśmy z nimi, mieliśmy trudności z uderzeniem piłki. Dziś wieczorem strzelaliśmy znacznie lepiej. Kiedy umieszczasz piłkę w obręczy, dzieją się dobre rzeczy”.

READ  AFL 2022: Carlton vs Richmond, powrót raka Sam Docherty, wideo z pierwszą bramką, świat reaguje

Polka Marie Brandt pokonała Bulldogs 17 punktami tego wieczoru. Katie McDonald skomentowała w wieku 11 lat.

Po porażce Polska spadła do 10-3 w tym sezonie, ale nadal prowadzi w Northeast-8. Trener Nick Blanche wie, że jego drużyna gra z celem na plecach i zrobi wszystko, co w jej mocy, za każdym razem, gdy wyjdzie na boisko.

„Dzisiejszej nocy prześcignęli nas. Prześcignąłeś nas, przewyższyłeś nas we wszystkich powyższych” – powiedziała Blanche. „To ich zasługa, chylę czoła przed nimi. To była po prostu ich noc. Jesteś tu wystarczająco długo i widzisz wzloty i upadki, a ja daję im wszystkie zasługi. Grali bardzo dobrze. Nasze dziewczęta dzisiaj trochę upadły. Ale nauczyliśmy się, że wszyscy wciąż są w biegu. W konferencji mamy tylko jedną porażkę.

„Wiem, że to będzie ważna wiadomość i powinna trafić na pierwsze strony gazet. Nasz program od lat odnosi sukcesy, ale każdy zawsze daje z siebie wszystko, a jego dzisiejszy najlepszy strzał był lepszy niż nasz. Jestem szczęśliwy dla nich. Dobrze sobie tam radzą. Ciężko pracują. To nie była tylko nasza noc.

Bulldogs chcą się odbić w sobotę meczem u siebie z Hanoverton United.

19 stycznia Indianie udali się do Cortland, aby zmierzyć się z innymi północno-wschodnimi 8 niebieskimi buldogami w Lakeview.

„Zwolnią grę, przejdą do strefy 2-3 i każą nam strzelać na zewnątrz” – powiedział Saxon. „Jeśli dostaniemy strzały i uderzymy w ziemię, wszystko będzie dobrze”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej