Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dzikie sceny, gdy kupujący zalewają nowy sklep Melbourne High Point Coles

Setki kupujących przybyło do centrum handlowego w Melbourne, aby wziąć udział w wielkim otwarciu nowego Coles Center w centrum.

Dramatyczne zdjęcia i materiały filmowe zrobione w piątek w High Point w zachodnim Melbourne pokazują dużą liczbę ludzi szturmujących drzwi supermarketu.

Uważa się, że duże zainteresowanie otwarciem o godzinie 9 rano wynikało z promocji, w ramach której pojawiło się pierwszych 100 Coles Klienci otrzymują bezpłatnie „Torbę prezentów urodzinowych”.

Jednak użytkownicy mediów społecznościowych szybko wysadzili „niechlujne” sceny po tym, jak tłumy zaczęły ustawiać się w kolejce o 6:30 rano, aby dostać w swoje ręce torbę z cukierkami, która zawierała mielone gofry i czekoladki.

Coles powiedział, że był „przytłoczony” reakcją kupujących na otwarcie nowego sklepu, ale podkreślił, że prezent „rozprzestrzenia świąteczną radość”.

Rzecznik powiedział news.com.au: „Byliśmy przytłoczeni reakcją naszych klientów na przybycie Colesa do High Point”.

Nasz luksusowy supermarket został oficjalnie otwarty w piątek 16 grudnia, a podekscytowani klienci czekali na otwarcie drzwi.

Aby uczcić otwarcie, zespół Coles Highpoint rozdał przez drzwi pierwszym 100 klientom torby z prezentami bożonarodzeniowymi zawierające posiekane ciasta owocowe i świąteczne czekoladki.

Przesyłaj strumieniowo wiadomości, które chcesz i kiedy chcesz, dzięki technologii Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

Ale pomimo pozytywnych perspektyw sprzedawcy, wielu klientów było niezadowolonych z tego, jak zarządzano ogromnym tłumem.

„Otwarcie twojego nowego sklepu Highpoint w Maribyrnong Vic było obrzydliwe! Mnóstwo uroczych klientów ustawiało się w uporządkowanej kolejce przez wiele godzin, a kiedy nadszedł czas, aby wejść – to był ogromny nacisk – podczas gdy cały twój personel i ludzie stali obok” – napisał jedna z kobiet na Facebooku reklamuje się wokół Ciebie.

Inny lamentował: „Wielkie otwarcie w High Point było chaotyczne”.

READ  Oczekuje się spowolnienia polskiej gospodarki, ale jesteśmy większymi optymistami niż większość | Muzyka pop

Podczas gdy jeden szalał: „Niektórzy przybyli o 7 rano i ustawili się w kolejce zgodnie z zaleceniami, ci ludzie mieli przed sobą około 20 klientów i nadal przegapili reklamowaną bezpłatną torbę Coles dla pierwszych 100. Dozwolona panika to absolutna hańba, tłum kontrola niedostępna”.

Pomimo szalonych scen otwarcia, inni chwalili nowy sklep „Boogie” Coles, mówiąc, że jest „duży i przestronny”.

Nowy Coles Highpoint zawiera mrożony batonik wraz z mochi i makaronikami, a także maszynę „wyciśnij własny sok pomarańczowy” oraz smakołyk „nabierz i zważ” dla zwierząt.

W Coles dostępna jest również otwarta piekarnia ze świeżym pieczywem, zakwasami, ciastami i ciastami okolicznościowymi, a także wybór dań na wynos, kanapek i sałatek.

Sklep obejmuje również Liquorland online oraz opcję Click & Collect dla osób w podróży.

High Point przeszedł poważną transformację w ramach 30-letniego planu rewitalizacji tego obszaru w celu stworzenia obszaru łączącego funkcje mieszkalne i komercyjne, a także udogodnienia dla społeczności.

Coles to najnowszy duży detalista otwarty w Highpoint z innymi nowymi dodatkami, w tym

Pierwsza w MECCA MECCA Aesthetica, nowy format i punkt obsługi IKEA Australia, kompleksowy sklep z zabawkami Toymate, Kmart i rozszerzony nowy wygląd w Kathmandu.

Jego najnowszy sklep, jak powiedział Coles, „zapewnił wzrost zatrudnienia w okolicy w samą porę na ruchliwą świąteczną gorączkę, tworząc 130 nowych miejsc pracy”.

Przeczytaj powiązane tematy:Coles Melbourne