Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Elizabeth Debicki Net Worth 2023: Dochód z domu kariery filmowej

Elizabeth Debicki Net Worth 2023: Dochód z domu kariery filmowej

Elżbieta Debicki Net WorthBiografia, małżonek, wiek, wzrost, waga i wiele innych szczegółów można sprawdzić na tej stronie. Elizabeth Debicki to australijska aktorka, której majątek netto w 2023 roku wynosi około 5 milionów dolarów. Elizabeth Debicki jest bardzo znaną i odnoszącą sukcesy australijską aktorką. Wykonała wyjątkową pracę w swojej karierze, która rozpoczęła się w 2010 roku po ukończeniu studiów teatralnych w Victorian College of Arts. Swoją pierwszą rolę na dużym ekranie dostała w 2011 roku, w filmie A Few Best Men.

W 2013 roku dokonała przełomu, grając rolę w The Great Gatsby, za którą również zdobyła kilka nagród. Później pojawia się w Marvel Guardians of the Galaxy Vol. 2, w 2017 roku. Później zagrała w kilku bardzo udanych filmach i programach. Elżbieta Debicki zagrała także w wielu sztukach teatralnych, w których również osiągnęła wyżyny. Sprawdź także Scott Stuber Net Worth.

Elżbieta Debicki Net Worth

Elizabeth Debicki jest jedną z najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek w Australii i wykonała niesamowitą robotę w krótszym czasie. Zadebiutowała w 2010 roku w sztuce. Później udało jej się odnieść kilka krytycznych sukcesów w swoich filmach. Bez kilku lat swojej kariery zagrała w wielu hitach filmowych. Dołączyła również do Marvela i pojawiła się w ich filmie w 2017 roku. Elizabeth Debicki zagrała także w kilku bardzo udanych serialach i programach. Obecnie jej szacunkowa wartość netto wynosi 5 milionów dolarów.

nazwa Elżbieta Dębicka
wartość netto (2023) 5 milionów dolarów
zawód Aktorka
Miesięczny dochód i wynagrodzenie 30 000 $ lub więcej
Dochód i roczna pensja 3 00 000 $ +
Ostatnio zaktualizowany 2023

Pochodzenie Elżbiety Dębickiej

dom Elizabeth Debicki to australijska aktorka, która wykonała niesamowitą pracę w swojej karierze. Spędziła większość swojego życia w branży rozrywkowej i zyskała sławę. Obecnie mieszka w Australii i posiada dom w Melbourne.

Kolekcja samochodów Elizabeth Debicki nie opowiadała zbyt wiele o swoich samochodach ani pochodzeniu. Chociaż ma kilka samochodów, którymi często jeździ lub dojeżdża do pracy. Ma Range Rovera Sport, Audi itp. Sprawdź także Sophie Anderton Net Worth.

READ  Wizyta z „Inland Empire”, najbardziej niezwykłym filmem Davida Lyncha

Elizabeth Debicki Wartość netto i wzrost

wartość netto w 2023 r 5,0 milionów dolarów
wartość netto w 2022 r 4,7 miliona dolarów
wartość netto w 2021 r 4,4 miliona dolarów
wartość netto w 2020 r 4,1 miliona dolarów
Wartość netto w 2019 roku 3,8 miliona dolarów
Wartość netto w 2018 roku 3,5 miliona dolarów

Biografia Elżbiety Debickiej

Elisabeth Debicki urodziła się 24 sierpnia 1990 roku w Paryżu we Francji. Dorastała w Paryżu przez pierwsze pięć lat swojego życia. Później przeniosła się z rodziną do Melbourne i tam osiadła. Jej ojciec jest Polakiem, a matka pochodzi z Australii. Chociaż oboje są tancerzami baletowymi, po raz pierwszy spotkali się podczas występu. Deepiki ma również siostrę i brata, z którymi spędziła dzieciństwo.

Opiekując się rodzicami, zainteresowała się także baletem, choć później zwróciła się ku teatrom. Udało jej się osiągnąć niesamowite wyniki w studiach teatralnych, za co również zdobyła kilka nagród. Elizabeth Debicki prawie nie podzieliła się swoim związkiem. Chociaż wcześniej była w związku z Tomem Hiddlestonem, obecnie spotyka się z Kristianem Rasmussenem.

Prawdziwe imię/pełne imię i nazwisko Elżbieta Dębicka
Pseudonim/słynne imię: Elżbieta Dębicka
miejsce urodzenia: Paryż, Francja
Data urodzenia/urodziny: 24 sierpnia 1990
Wiek / ile lat: 32 lata
Wysokość wzrostu: W centymetrach – 191 cm
W stopach i calach – 6’3″
Waga: W kilogramach – 66 kg
W funtach – 145 funtów
kolor oczu: niebieski
kolor włosów: blond
imię rodziców: Ojciec – nie dotyczy
Matka – nie dotyczy
Bracia: Tak
szkoła: Szkoła Strzelecka
Szkoła Wyższa: Wiktoriańskie Kolegium Sztuki
religia: chrześcijanin
narodowość: australijski i francuski
Znak zodiaku: Panna
seks: kobiecy
orientacja seksualna: prosty
stan cywilny: w związku
Drogi: Christiana Rasmussena
Imię współmałżonka/męża: NIE
Imię dziecka/dzieci: NIE
zawód: Aktorka
Wartość netto: 5 milionów dolarów
Ostatnio zaktualizowany: 2023

Elizabeth Debicki: Kariera i nagrody

Elizabeth Debicki rozpoczęła karierę w 2010 roku po ukończeniu studiów teatralnych w Victorian College of Art. Zadebiutowała w 2010 roku tytułem The Gift. Później, w 2011 roku, pojawiła się w swoim pierwszym filmie, A Few Best Men. Była chwalona za swoją rolę w nim. Wkrótce zagrała w kilku bardzo udanych filmach, takich jak Wielki Gatsby, Makbet, Człowiek z WUJKA, Everest itp.

READ  Danie MasterChef pozostawia sędziego Andy'ego Allena bez słowa: „O mój Boże”

do tego momentu okrzyknięto poważnym sukcesem. W 2017 roku zaproponowano jej rolę w Marvel Guardians of the Galaxy Vol. 2, gdzie wykonała absolutnie niesamowitą robotę. Pojawi się również w folderze. 3, który jest w postprodukcji. Później zagrała w filmach takich jak Oddech, Paradoks Cloverfield, Wdowy, Tenet itp.

Jeśli chodzi o telewizję, zadebiutowała w 2014 roku z Rake’a. W 2016 roku odniosła ogromny sukces, pracując w dwóch bardzo udanych serialach, The Kettering Incident i The Night Manager. Obecnie pracuje nad programem o nazwie The Crown. Za The Great Gatsby zdobyła nagrodę AACTA. Jej późniejsze wyróżnienia obejmują Festiwal Filmowy w Cannes, Sydney Theatre Awards itp. Możesz także sprawdzić Chris Zylka Net Worth.

Elżbieta Dębicka Incom

Elizabeth Debicki Najgorętsze filmy i programy telewizyjne

  • Założenie (2020)
  • Korona (od 2016)
  • Nocny recepcjonista (2016)
  • Wielki Gatsby (2013)
  • Człowiek z WUJKA (2015)
  • Wdowy (2018)
  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017)

Konta w mediach społecznościowych Elżbiety Debickiej

Świergot Prawie 1,2 tys obserwujących Kliknij tutaj
Facebook Niedostępne Kliknij tutaj
youtube Niedostępne Kliknij tutaj

Edukacja

Elizabeth Debicki ukończyła wczesną edukację w Huntingtower School w Melbourne. Ukończyła tam swoją edukację w 2007 roku, a później uczęszczała do Victorian College of Art. Stamtąd studiowała dramat i ukończyła studia w 2010 roku.

Wniosek

Elizabeth Debicki to niesamowita aktorka, która wykonała niesamowitą pracę w swojej karierze. Zadebiutował w 2010 roku iw krótszym czasie udało mu się osiągnąć wielkie wyżyny. Zyskała rozgłos po 2013 roku, kiedy pracowała nad The Great Gatsby. Debicki zagrała w kilku bardzo udanych filmach i serialach, co przyniosło jej światową sławę. Na dokładkę ma też miliony polubień w mediach społecznościowych.

Często Zadawane Pytania

Jaka jest wartość netto Elżbiety Debickiej?

Całkowita wartość netto Elizabeth Debicki wynosi około 5 milionów dolarów.

Ile rocznie zarabia Elżbieta Debicki?

Elizabeth Debicki ma szacunkową pensję w wysokości 3 000 000 USD rocznie.

Jaki jest wzrost Elżbiety Debickiej?

Wysokość Elżbiety Debickiej to 1,91 m.

Jak ma na imię mąż Elżbiety Debickiej?

Elizabeth Debicki jest obecnie w związku z Kristianem Rasmussenem.

Zalecana