Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Elizabeth Debicki Net Worth 2023: Dochód z domu kariery filmowej

Elżbieta Debicki Net WorthBiografia, małżonek, wiek, wzrost, waga i wiele innych szczegółów można sprawdzić na tej stronie. Elizabeth Debicki to australijska aktorka, której majątek netto w 2023 roku wynosi około 5 milionów dolarów. Elizabeth Debicki jest bardzo znaną i odnoszącą sukcesy australijską aktorką. Wykonała wyjątkową pracę w swojej karierze, która rozpoczęła się w 2010 roku po ukończeniu studiów teatralnych w Victorian College of Arts. Swoją pierwszą rolę na dużym ekranie dostała w 2011 roku, w filmie A Few Best Men.

W 2013 roku dokonała przełomu, grając rolę w The Great Gatsby, za którą również zdobyła kilka nagród. Później pojawia się w Marvel Guardians of the Galaxy Vol. 2, w 2017 roku. Później zagrała w kilku bardzo udanych filmach i programach. Elżbieta Debicki zagrała także w wielu sztukach teatralnych, w których również osiągnęła wyżyny. Sprawdź także Scott Stuber Net Worth.

Elżbieta Debicki Net Worth

Elizabeth Debicki jest jedną z najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek w Australii i wykonała niesamowitą robotę w krótszym czasie. Zadebiutowała w 2010 roku w sztuce. Później udało jej się odnieść kilka krytycznych sukcesów w swoich filmach. Bez kilku lat swojej kariery zagrała w wielu hitach filmowych. Dołączyła również do Marvela i pojawiła się w ich filmie w 2017 roku. Elizabeth Debicki zagrała także w kilku bardzo udanych serialach i programach. Obecnie jej szacunkowa wartość netto wynosi 5 milionów dolarów.

nazwa Elżbieta Dębicka
wartość netto (2023) 5 milionów dolarów
zawód Aktorka
Miesięczny dochód i wynagrodzenie 30 000 $ lub więcej
Dochód i roczna pensja 3 00 000 $ +
Ostatnio zaktualizowany 2023

Pochodzenie Elżbiety Dębickiej

dom Elizabeth Debicki to australijska aktorka, która wykonała niesamowitą pracę w swojej karierze. Spędziła większość swojego życia w branży rozrywkowej i zyskała sławę. Obecnie mieszka w Australii i posiada dom w Melbourne.

Kolekcja samochodów Elizabeth Debicki nie opowiadała zbyt wiele o swoich samochodach ani pochodzeniu. Chociaż ma kilka samochodów, którymi często jeździ lub dojeżdża do pracy. Ma Range Rovera Sport, Audi itp. Sprawdź także Sophie Anderton Net Worth.

READ  Zegarek!! Alone Together (2022) Pełny film online za darmo w 123 filmach w TANTARA w San Francisco - 21 lipca 2022

Elizabeth Debicki Wartość netto i wzrost

wartość netto w 2023 r 5,0 milionów dolarów
wartość netto w 2022 r 4,7 miliona dolarów
wartość netto w 2021 r 4,4 miliona dolarów
wartość netto w 2020 r 4,1 miliona dolarów
Wartość netto w 2019 roku 3,8 miliona dolarów
Wartość netto w 2018 roku 3,5 miliona dolarów

Biografia Elżbiety Debickiej

Elisabeth Debicki urodziła się 24 sierpnia 1990 roku w Paryżu we Francji. Dorastała w Paryżu przez pierwsze pięć lat swojego życia. Później przeniosła się z rodziną do Melbourne i tam osiadła. Jej ojciec jest Polakiem, a matka pochodzi z Australii. Chociaż oboje są tancerzami baletowymi, po raz pierwszy spotkali się podczas występu. Deepiki ma również siostrę i brata, z którymi spędziła dzieciństwo.

Opiekując się rodzicami, zainteresowała się także baletem, choć później zwróciła się ku teatrom. Udało jej się osiągnąć niesamowite wyniki w studiach teatralnych, za co również zdobyła kilka nagród. Elizabeth Debicki prawie nie podzieliła się swoim związkiem. Chociaż wcześniej była w związku z Tomem Hiddlestonem, obecnie spotyka się z Kristianem Rasmussenem.

Prawdziwe imię/pełne imię i nazwisko Elżbieta Dębicka
Pseudonim/słynne imię: Elżbieta Dębicka
miejsce urodzenia: Paryż, Francja
Data urodzenia/urodziny: 24 sierpnia 1990
Wiek / ile lat: 32 lata
Wysokość wzrostu: W centymetrach – 191 cm
W stopach i calach – 6’3″
Waga: W kilogramach – 66 kg
W funtach – 145 funtów
kolor oczu: niebieski
kolor włosów: blond
imię rodziców: Ojciec – nie dotyczy
Matka – nie dotyczy
Bracia: Tak
szkoła: Szkoła Strzelecka
Szkoła Wyższa: Wiktoriańskie Kolegium Sztuki
religia: chrześcijanin
narodowość: australijski i francuski
Znak zodiaku: Panna
seks: kobiecy
orientacja seksualna: prosty
stan cywilny: w związku
Drogi: Christiana Rasmussena
Imię współmałżonka/męża: NIE
Imię dziecka/dzieci: NIE
zawód: Aktorka
Wartość netto: 5 milionów dolarów
Ostatnio zaktualizowany: 2023

Elizabeth Debicki: Kariera i nagrody

Elizabeth Debicki rozpoczęła karierę w 2010 roku po ukończeniu studiów teatralnych w Victorian College of Art. Zadebiutowała w 2010 roku tytułem The Gift. Później, w 2011 roku, pojawiła się w swoim pierwszym filmie, A Few Best Men. Była chwalona za swoją rolę w nim. Wkrótce zagrała w kilku bardzo udanych filmach, takich jak Wielki Gatsby, Makbet, Człowiek z WUJKA, Everest itp.

READ  Apex Legends Mobile osiągnął etap rozwoju, ma ograniczoną premierę regionalną

do tego momentu okrzyknięto poważnym sukcesem. W 2017 roku zaproponowano jej rolę w Marvel Guardians of the Galaxy Vol. 2, gdzie wykonała absolutnie niesamowitą robotę. Pojawi się również w folderze. 3, który jest w postprodukcji. Później zagrała w filmach takich jak Oddech, Paradoks Cloverfield, Wdowy, Tenet itp.

Jeśli chodzi o telewizję, zadebiutowała w 2014 roku z Rake’a. W 2016 roku odniosła ogromny sukces, pracując w dwóch bardzo udanych serialach, The Kettering Incident i The Night Manager. Obecnie pracuje nad programem o nazwie The Crown. Za The Great Gatsby zdobyła nagrodę AACTA. Jej późniejsze wyróżnienia obejmują Festiwal Filmowy w Cannes, Sydney Theatre Awards itp. Możesz także sprawdzić Chris Zylka Net Worth.

Elżbieta Dębicka Incom

Elizabeth Debicki Najgorętsze filmy i programy telewizyjne

  • Założenie (2020)
  • Korona (od 2016)
  • Nocny recepcjonista (2016)
  • Wielki Gatsby (2013)
  • Człowiek z WUJKA (2015)
  • Wdowy (2018)
  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017)

Konta w mediach społecznościowych Elżbiety Debickiej

Świergot Prawie 1,2 tys obserwujących Kliknij tutaj
Facebook Niedostępne Kliknij tutaj
youtube Niedostępne Kliknij tutaj

Edukacja

Elizabeth Debicki ukończyła wczesną edukację w Huntingtower School w Melbourne. Ukończyła tam swoją edukację w 2007 roku, a później uczęszczała do Victorian College of Art. Stamtąd studiowała dramat i ukończyła studia w 2010 roku.

Wniosek

Elizabeth Debicki to niesamowita aktorka, która wykonała niesamowitą pracę w swojej karierze. Zadebiutował w 2010 roku iw krótszym czasie udało mu się osiągnąć wielkie wyżyny. Zyskała rozgłos po 2013 roku, kiedy pracowała nad The Great Gatsby. Debicki zagrała w kilku bardzo udanych filmach i serialach, co przyniosło jej światową sławę. Na dokładkę ma też miliony polubień w mediach społecznościowych.

Często Zadawane Pytania

Jaka jest wartość netto Elżbiety Debickiej?

Całkowita wartość netto Elizabeth Debicki wynosi około 5 milionów dolarów.

Ile lat ma Elżbieta Debicki?

Obecnie Elżbieta Debicki ma 32 lata (24.08.1990).

Ile rocznie zarabia Elżbieta Debicki?

Elizabeth Debicki ma szacunkową pensję w wysokości 3 000 000 USD rocznie.

Jaki jest wzrost Elżbiety Debickiej?

Wysokość Elżbiety Debickiej to 1,91 m.

Jak ma na imię mąż Elżbiety Debickiej?

Elizabeth Debicki jest obecnie w związku z Kristianem Rasmussenem.

Zalecana