Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Radykalny: Najma broni nowego wyglądu

Radykalny: Najma broni nowego wyglądu

Dame Helen Mirren sprzeciwiała się pomysłowi, że starsze kobiety „powinny” mieć krótkie włosy.

Tutaj podsumowaliśmy wszystko, co Halle Berry robi w wieku 55 lat, aby wyglądać na 35.

Podczas środowego występu w brytyjskim programie śniadaniowym Laura77-latka, która często wypowiadała się na temat dekonstrukcji standardów piękna, określiła swoje włosy sięgające do klatki piersiowej jako „radykalne”.

„Po pewnym wieku nie powinno się mieć dłuższych włosów” – powiedział zdobywca Oscara.

„Ale podczas Covid zacząłem zapuszczać włosy i tak naprawdę nie miałem długich włosów, odkąd skończyłem 20 lat. I po prostu rosły i rosły i rosły, a ja nie mogłem zawracać sobie głowy ich obcinaniem, zasadniczo.

Pomyślałem: „Wiesz co, to naprawdę fajne, myślę, że zostanę przy tym przez jakiś czas”. To w końcu przyniesie owoce. Ale lubię to, jest całkowicie radykalne”.

Dame Helen Mirren sprzeciwiała się pomysłowi, że starsze kobiety „powinny” mieć krótkie włosy. Zdjęcie: Kate Green/Getty Images dla Warner Bros

„Nie powinno się mieć dłuższych włosów w pewnym wieku… ale lubię to, jest całkowicie radykalne”.

W 2021 roku mówi Mirren kośba Była „zdecydowanie przeciwna słowu„ przeciwstarzeniowy ”, nazywając to określenie„ pejoratywnym ”.

„Starzejemy się. Tak jest”. Stało się. Bardzo mi przykro, ale wiesz co? „To się zdarza” – powiedziała – „i nie ma wyjścia”.

„To część ludzkiej kondycji. Więc mówienie o„ przeciwdziałaniu starzeniu się ”jest jak mówienie„ antyludzkie ”,„ antyrealistyczne ”,„ antymądrości ”, „przeciw-doświadczeniu” itp., Wiesz?

Ale możesz przybrać najlepszą minę, jaką potrafisz. Nie oznacza to, że musisz mówić: „O mój Boże, to dla mnie koniec!” Ponieważ dla ciebie to nie koniec, wręcz przeciwnie.

„W jakiś sposób z każdym wiekiem jest to początek czegoś nowego, więc całkowicie wierzę w produkty kosmetyczne dla wszystkich grup wiekowych i wszystkich typów skóry, ale nie lubię słowa„ przeciwdziałanie starzeniu się ”. Myślę, że tak naprawdę jest poniżające. ”

READ  Piękno mierzono w latach trzydziestych

Mówienie o „anty-starzeniu” jest jak mówienie „anty-ludzki”, „anty-realizm”, „anty-mądrość” i „anty-doświadczenie”. Zdjęcie: John MacDougall/AFP

Jill Mirren, powiedziała Grazia W 2019 roku „bardzo długo” doświadczał dyskryminacji ze względu na wiek.

„To bardzo denerwujące dla kobiet z mojego pokolenia i innych osób z mojego pokolenia, że ​​produkty kosmetyczne są sprzedawane na twarzy 15-latki” – powiedziała.

Dodała, że ​​używanie terminu „piękno” może sprawić, że ludzie, którzy mogą być niepewni swojego wyglądu, poczują się „natychmiast wykluczeni”.

Pomyślą: „Cóż, nie jestem zbyt ładna”. To jest w porządku dla tych wszystkich pięknych kobiet, ale ja nie czuję się ładna.

„Nie chcę wykluczać tych ludzi z poczucia oszołomienia o sobie”.