Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto dlaczego drugi sezon „Środy” nie wraca na Netflix

Po rekordowym sukcesie w serwisie Netflix krążą plotki na jego temat Środa Nie może wrócić na platformę streamingową po plik drugi sezon. the rodzina Adamsów Rola zdejmij to Dziwne rzeczy jako najlepszy serial w historii nadawcy, a wg Baza danych Netflix Top 10i wziął 1. miejsce na tydzień od 21 listopada do 27 listopada 2022 r., z 341,23 mln godzin Popatrz.

Przełomowa rola Giny Ortegi jako Ikony rodzina Adamsów Ta postać ugruntowała jej tytuł królowej krzyku pokolenia Z i pomogła jej zdobyć pierwszą w historii nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki telewizyjnej w serialu komediowym lub musicalu. Ulubiony przez fanów serial nie otrzymał oficjalnego zielonego światła na drugi sezon — a 3 stycznia Niezależny wspomniany Los powrotu do Netflix był w powietrzu, ponieważ jego firma produkcyjna, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), podpisała dużą umowę z inną usługą przesyłania strumieniowego.

Dla mnie ostateczna dataW marcu 2022 roku MGM sfinalizowało fuzję z Amazonem o wartości 8,5 miliarda dolarów, co oznacza, że ​​prawa do serialu kierowanego przez Tima Burtona *mogą* trafić do firmy zajmującej się handlem elektronicznym. Sugeruje to również, że drugi sezon może mieć premierę w usłudze przesyłania strumieniowego Amazon Prime Video, która jest domem dla takich programów Latem okazałaś się piękna i wędkarze.

Ale, IndieWire Zgłoszono 3 stycznia, że ​​jest to mało prawdopodobne Środa Zostanie przeniesiony do Prime Video. Według portalu, potwierdziło to źródło zaznajomione z fuzją Środa Umowa między Netflix i MGM została utrwalona przed zakupem Amazona.

Netflix, Amazon i MGM jeszcze nie potwierdziły, czy Środa Dotrze do innego streamera. dla każdego ostateczna dataraport , Amazon oświadczył, że nie planuje udostępnić wszystkich swoich treści MGM wyłącznie Prime Video, więc możliwe, że Netflix spróbuje zawrzeć umowę, aby zatrzymać mroczne komedie na swojej platformie.

READ  W rodzinnej kolekcji znajdują się nowe zdjęcia z getta warszawskiego