Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fan pozywa Nicka Kyrgios za oskarżenie jej o upijanie się w finale Wimbledonu

Londyn: Fanka tenisa podejmuje kroki prawne przeciwko Nickowi Kyrgios po tym, jak oskarżył ją o pijaństwo podczas ostatecznej porażki w tegorocznym Wimbledonie.

W oświadczeniu wydanym przez jej prawników we wtorek, Anna Ballos powiedziała, że ​​27-letnia Australijka oczerniła ją „lekkomyślnym i bezpodstawnym roszczeniem”.

Nick Kyrgios czeka proces sądowy od fana, który oskarżył go o pijaństwo podczas finału Wimbledonu.przypisane mu:Obrazy Getty

„Nie tylko spowodowało to ogromne szkody w tym dniu, tymczasowo wykluczając mnie z ringu, ale fałszywe twierdzenie pana Kyrgios było transmitowane i czytane przez miliony na całym świecie, powodując wielkie szkody i cierpienie mnie i mojej rodzinie” – powiedziała .

Kyrgios, znany z napadów złości, poskarżył się sędziemu podczas meczu z mistrzem Wielkiego Szlema Novakiem Djokoviciem, mówiąc, że kibic rozmawiał z nim podczas punktów.

W odpowiedzi na pytanie sędziego o rozpoznanie kibica, Wtedy powiedział Kyrgios: „Ten w sukience, który chyba wypił około 700 drinków, bracie!”

Ładowanie

Palos, która powiedziała, że ​​wzięła udział w finale mężczyzn z matką, poleciła swojemu prawnikowi, Brettowi Wilsonowi LLP, wszcząć postępowanie prawne przeciwko Kyrgiosowi i powiedziała, że ​​wszelkie uzyskane przez nią odszkodowanie zostanie przekazane na cele charytatywne.

„Mam nadzieję, że pan Kyrgios rozważy szkody, jakie wyrządził mi i mojej rodzinie, i zapewni szybkie rozwiązanie tej sprawy” – powiedziała.

„Jeśli jednak nie chce tego zrobić, jestem zobowiązany do uzyskania uniewinnienia w Sądzie Najwyższym”.

READ  Fox News i prawica będą chwalić nieszczepionych graczy NBA... Następnie użyj tego | NBA