Wyniki Ligi Mistrzów: Benfica, Maccabi Hajfa i Viktoria Pilzno awansują do play-offów.

Obrazy Getty

Liga Mistrzów UEFA po raz pierwszy od siedmiu lat powróci na Bliski Wschód z Izraelem Maccabi Hajfa W fazie grupowej po pokonaniu serbskiej Czerwonej Gwiazdy Belgradu.

Portugalskie Giganty SL Benfica i czeski strój Wiktoria Pilzno Wygrała także noc dramatu w Europie, z większą liczbą fanów w środę, gdy play-offy osiągnęły punkt kulminacyjny.

Na torze Mistrzów Maccabi prowadził 3-2 z pierwszego meczu w Izraelu, gdzie Frantzdee Piero strzelił dwa gole, Dolev Hazizia zaliczył trzy asysty, a wspaniały atak Tjarona Cheri zadecydował o zwycięstwie. Aleksandar Pesić A Gilor Kanga Gol dla Serbów groził wygraną na wyjeździe.

Masz ochotę na piękniejsze relacje z gry? Posłuchaj poniżej i kontynuuj ¡Qué Golazo! Codzienny podcast piłkarski CBS Zabieramy Cię z pola i dookoła świata, aby uzyskać komentarze, zapowiedzi, podsumowania i nie tylko.

To była kolejna niezapomniana wtorkowa noc w Belgradzie z Pesic i Mirko Ivanić Zapewnienie gospodarzom wygodnej jazdy tylko za Daniel Sundgren załatwić remis i Mediolan PawkowJego dramatyczny gol samobójczy rozstrzygnął remis gości, gdy zbliżał się dogrywka.

Po bezbramkowym meczu otwarcia w Azerbejdżanie Viktoria Pilzno objęła prowadzenie Karabach 1-2 z Jean Coupé A Jean ClementJego bramki skreśliły pierwszy mecz Filipa Ozubića, ponieważ konfrontacja zajęła trochę czasu, zanim w końcu rozgorzała w Czechach.

Jeśli chodzi o przebieg ligi, to Benfica była już na szczycie Dynamo Kijów 2-0 z pierwszego meczu po Gilberto junior A Goncalo Ramos Bramki w Polsce Portugalczycy strzelili trzy bramki przed końcem pierwszej połowy w rewanżu z Nicolasem Otamendi i Rafą Silvą. David Neres Wszystko na cel w ciągu 15 minut w Lizbonie.

Wtorek był po prostu apetyczną środą, podczas której wiele występów pojawiało się zarówno na torze mistrzów, jak i na torze ligowym, a Duńczyk FC Kopenhaga miał niewielką przewagę 2:1 nad tureckimi gigantami. Trabzonspor Bodo / Glimt of Norway 1-0 w tabeli Dynamo Zagrzeb Chorwacja. Możesz śledzić wszystkie wydarzenia Najważniejszy +.

READ  Europejskie Igrzyska Uniwersjady dobiegają końca w Łodzi

Większość oczu będzie zwrócona na Scottish Rangers i holenderską drużynę PSV Eindhoven po niesamowitym remisie 2-2 w zeszłym tygodniu, który mógł łatwo wywołać dramat rewanżowy i mógł przekroczyć 90 minut w Holandii, tak jak w przypadku Ligue 1 Monaco. we Francji.