Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fani odkryli „ukryte detale” w sukience Margot Robbie po lekceważeniu Barbie

Fani odkryli „ukryte detale” w sukience Margot Robbie po lekceważeniu Barbie

Przez cały czas wprowadzała róż na niemal każdy czerwony dywan lalka BarbieNa szlaku promocyjnym, ale Margot Robbie zaskoczyła fanów w poniedziałek na ceremonii wręczenia Oscarów 2024, ubierając się zamiast tego na czarno.

Australijska aktorka pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród ubrana w suknię od Versace bez ramiączek, którą niektórzy fani zinterpretowali jako „strój pogrzebowy”, mający na celu wysłanie rekordowego filmu na ostatnie wydarzenie tegorocznego sezonu wręczania nagród.

Margot Robbie na Oscarach.

Margot Robbie zaskoczyła fanów, gdy na Oscarach zamiast różu założyła czerń. Zdjęcia: Getty

„Margot Robbie porzuciła róż na rzecz błyszczącego czarnego stanika bez biżuterii – została pochowana lalka Barbie „A dziś wieczorem jest uroczysty pogrzeb” – napisała jedna z osób.

Inna dodała: „Właśnie pochowała Barbiecourta”, inna zaś zauważyła, że ​​Margot „oficjalnie ogłosiła koniec swojego życia”. lalka Barbie Era.”

„Margot Robbie w ramach promocji nosi się na różowo przez cały 2023 rok lalka Barbie „Samo pojawienie się na Oscarach w czarnym stroju to pieprzony ruch” – stwierdziła czwarta, a inna zgodziła się: „To jak śmierć świata”. lalka Barbie Jej tournee prasowe.

Powiązany:

Niektórzy fani spekulowali, że Margot zdecydowała się założyć czerń, aby jej gwiazda, America Ferrera, nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki drugoplanowej, mogła błyszczeć na różowo.

„Margot i America zamieniły się miejscami. „Uwielbiam sposób, w jaki America nosiła bardziej krzykliwy wygląd i kolor” – skomentowała jedna z fanek.

Tymczasem inne zastanawiały się, czy wybór stroju Margot nie był „protestem” wobec niej i jej męża lalka BarbiePominięto reżyserkę filmu, Gretę Gerwig.

READ  Polski Program Slawistyki odbił się po latach bezczynności

„Myślę, że ta sukienka to protest przeciwko akademii… jest cała czarna, bez dodatków, fryzura i makijaż są bardzo neutralne” – stwierdziła jedna z użytkowniczek, a inna odpowiedziała: „Czarna, bo ją ignorowano”. Stań, dziewczyno! Nie dawaj im tego, czego chcą!

Inna osoba powiedziała: „Barbie jest smutna, że ​​nie została nominowana”, po czym inny użytkownik skomentował: „Czarna, ponieważ jej nominacja przepadła!”

„Margot Robbie musi być bardzo zła, że ​​Kane dostał nominację, a jej menadżer nie. lalka Barbie Kino uratowało to w zeszłym roku. „Nie wiń jej za to, że ubrała się na czarno” – napisała jedna z fanek.

Margot wypowiada się na temat swojego lekceważenia podczas Oscarów

Barbie otrzymała w tym roku osiem nominacji do Oscara, w tym dla najlepszego filmu, najlepszego aktora drugoplanowego dla Ryana Goslinga, najlepszej aktorki drugoplanowej dla America Ferrera, najlepszego scenariusza adaptowanego, najlepszego kostiumów, najlepszej scenografii i najlepszej piosenki oryginalnej za „I'm Just Ken”. .” i „Do czego jesteś stworzony?” „.

W zeszłym miesiącu podczas sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej w Muzeum Akademii Margot przerwała milczenie po tym, jak ona i reżyserka Greta Gerwig przegapiły nominacje do Oscara.

„Oczywiście uważam, że Greta powinna zostać nominowana jako reżyserka, ponieważ to, co zrobiła, było czymś jednorazowym w karierze i naprawdę jej się udało. Ale to był wspaniały rok dla wszystkich filmów” – powiedziała.

Sklep:

Margot nie odpowiedziała na jej afront, dodała jednak, że cała ekipa była „bardzo szczęśliwa”, że film otrzymał osiem nominacji do Oscara.

„Postanowiliśmy zrobić coś, co zmieni kulturę, wpłynie na nią i wywrze pewien wpływ. I częściowo już to zrobiliśmy, o wiele więcej, niż kiedykolwiek marzyliśmy. To naprawdę największa nagroda, jaka może wyjść z tego wszystkiego” – powiedziała.

READ  Mistrz Polski w sportach motorowych Tobiasz Mosilak uznał Glasgow za miejsce godne mistrzostwa świata

„Jestem bardzo zachwycony, to oczywiste. Wszyscy kiwnęli głowami, jak mogli, i to jest niewiarygodne i najlepsze ukłony za zdjęcia”.

Zapisz się na naszą stronę internetową Biuletyn MAFS I śledź nas dalej Facebook, Instagrama I TIK Tok. Masz wskazówkę dotyczącą historii? Napisz do nas teraz.