Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fani tracą cierpliwość z powodu apartamentu Swifta wartego 2,5 miliona dolarów

Fani tracą cierpliwość z powodu apartamentu Swifta wartego 2,5 miliona dolarów

To największa sportowa randka w roku, którą jeszcze bardziej uwydatniło przybycie Taylor Swift do luksusowego apartamentu wartego 2,5 miliona dolarów.

Obejrzyj luksusowy apartament na Super Bowl o wartości 2,5 miliona dolarów

Kosztujący 2,5 miliona dolarów (3,8 miliona dolarów) na czas meczu, ten apartament jest najbardziej ekskluzywnym i luksusowym apartamentem na stadionie. I tak, możesz zgadnąć, kto prawdopodobnie będzie siedział z przodu i pośrodku, jedząc naleśniki z wołowiną wagyu, nachos z homarem „surf 'n Turtle” i hot dogi zawijane w bekon.

Niektóre usługi cateringowe w apartamencie.

Rzut okiem na najdroższy apartament Super Bowl.

Po powrocie z sobotniego koncertu w ramach trasy Eras Tour w Japonii i udaniu się do Las Vegas na czas przed rozpoczęciem Super Bowl pomiędzy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers, Taylor Swift ma siedzieć w apartamencie VIP swojego chłopaka Travisa. . Kelce twierdzi, że zakrył kartę.

Krążą pogłoski, że Taylor Swift zatrzyma się w jednym z luksusowych apartamentów kosztujących 2,5 miliona dolarów

Jeśli masz fajne 2,5 miliona dolarów do wydania.

Do śpiewającej sensacji dołączą jej rodzice, brat i jego dziewczyna, a także rodzice Kelsey, brat i szwagierka. I oczywiście Blake Lively i Ice Spice również zrobiły niespodziankę, aby ukończyć imprezę roku.

W menu nie zabraknie homarów, wagyu, a nawet kiełbasek zawijanych w bekon.

Za fajne 2,5 miliona dolarów chętnie też kupiłbym ten apartament. Zdjęcie: NFL/X

Pawilon o wartości 2,5 miliona dolarów, który może pomieścić do 20 osób, będzie oferować gościom popcorn w pudełkach z pamiątkami Super Bowl, hot dogi zawijane w bekon, grillowane burrito, lody z pączkami w glazurze Super Bowl, frytki carne asada i nachos. kiełbasa wołowa i mrożony sernik. W apartamencie znajduje się również bar z pełnym zakresem usług i obsługa kelnerska.

Według dziennikarza sportowego i twórcy treści Luke’a Sawhoooka, który podzielił się zajawką z oferty TikTok, goście apartamentów będą mogli również cieszyć się szeregiem specjalnych koktajli, w tym „First i Tequila” (z Casamigos Blanco, Cointreau, sokiem z limonki i świeżym limonki) oraz Sin City The Sour (z likierem morelowym Marie Brizard, świeżą limonką i piwem imbirowym) oraz The Rumming Back (z Captain Morgan, likierem z kwiatów czarnego bzu, mieszanką Golden Passion i schłodzonym piwem imbirowym).

READ  Jak sport stał się „polem bitwy o zemstę” na Białorusi | wiadomości o prawach człowieka

Zobacz wszystkie momenty, w których Taylor Swift pojawiła się z przyjaciółmi na Super Bowl.

Taylor Swift i aktorka Blake Lively na balkonie swojego apartamentu podczas Super Bowl 2024 w Las Vegas. Zdjęcie: Ezra Shaw/Getty Images Ameryka Północna/Getty Images za pośrednictwem AFP

Podczas gdy niektórzy fani byli pod wrażeniem pakietu, inni zastanawiali się, czy był wart tych siedmiu cyfr.

„2,5 miliona dolarów?! Czy to nie jest Rolls Royce?” – ktoś skomentował.

Inny dodał: „Mogłeś po prostu zapłacić 10 000 dolarów za miejsce i kupić to jedzenie za 25 dolarów, czyli tyle, ile można zjeść w formie bufetu w Vegas”.

I chociaż nie zostało potwierdzone, czy nowy narzeczony Swifta kupił dokładnie ten apartament dla swojej dziewczyny, przyjaciół i rodziny, aby mogli oglądać mecz, prawdopodobnie krążą plotki o tym, gdzie to będzie, biorąc pod uwagę bezczelną wskazówkę, którą umieścił wcześniej w swoim podcaście w dzień w tym tygodniu.

„Nie robię nic innego poza liczeniem, ile pieniędzy wydaję na ten cholerny Super Bowl, aby rodzina i przyjaciele przyszli” – powiedział Kelce w czwartek w jednym z odcinków swojego podcastu „New Heights”.

Chwilę po przybyciu na stadion Allegiant ze swoimi przyjaciółmi Blake Lively i raperem Ice Spice Swift udała się do apartamentu, gdzie objęła Jasona Kelseya, starszego brata swojego chłopaka.

Ojciec Swift, Scott Swift, również huśtał się przy luksusowym apartamencie.

Oczekuje się, że dzięki obecności Swifta finał, w którym w przerwie wystąpi Usher, pojawi się zupełnie nowa grupa fanów.

Ich pełna gwiazd historia miłosna to materiał, z którego kręcą się hollywoodzkie filmy. Aby uczcić ten historyczny dzień, relacjonujemy ją na żywo. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie najważniejsze aktualizacje dotyczące Super Bowl, w których Swift przejmuje kontrolę.