Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Feud Meghan i Kate zaczął się od walki o władzę nad projektantem mody: raport

Nowy raport ujawnił, że na długo przed tym, zanim spór między Meghan Markle i Kate Middleton trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie, obie były już w sprzeczności – o modę.

W 2017 roku londyński projektant Erdem Moralioglu spowodował pęknięcie między małżonkami Kiedy aktorka i blogerka modowa Meghan, która niedawno była zaręczona z księciem Harrym, nagle odkrywa, że ​​jest persona non grata w jednej ze swoich ulubionych marek. powód? Kate umówiła się, aby uzyskać dostęp VIP do stroju Moralioglu, który jest również preferowany przez aktorki Nicole Kidman, Naomi Watts i Claire Foy. Poczta Nowego Jorku.

Według rodziny królewskiej istniała rodzinna hierarchia mody, jeśli chodzi o członków rodziny królewskiej, którzy mieli „pierwszy raz u projektantów”. telegrafktóry szczegółowo opisał jedno z pierwszych doświadczeń Meghan związanych z uwikłaniem się w pałacową biurokrację – incydent, który według gazety nie jest uwzględniony w nowym pamiętniku Harry’ego o wstrząsach sejsmicznych. dodatkowy.

Założona w 2005 roku firma Moralioglu’s Erdem szybko zyskała pozycję popularnej marki romantycznych kwiecistych nadruków i elegancko haftowanych sukienek.

Kate jest jej wieloletnią fanką, znaną z tego, że w 2018 roku nosiła wygląd projektantki na wielu królewskich zaręczynach, w tym w sukience midi z odkrytymi ramionami, postrzępionymi brzegami i puszystą spódnicą w 2018 roku, a także jako kotwica podczas ciąży z księciem George’em. i księżniczkę Charlotte, podkreślającą jej ciążowy brzuszek w dopasowanych kwiecistych sukienkach.

Meghan była także fanką projektanta – na długo zanim poznała Harry’ego – i nosiła jego projekty podczas pracy nad kanadyjskim dramatem prawniczym. garnitur. Pojawiła się w sukience marki Davina z kolekcji 2015 podczas swojego amerykańskiego występu Dziś W 2016 roku sukienka została ponownie noszona na świąteczny obiad z nieżyjącą już królową w 2018 roku. telegraf.

Jednym z nich był Erdem Moralioglu Megan Absolutna faworytka, ale nawet po tym, jak Harry założył jej pierścionek, Kate, która była już klientką, nadal miała pierwszeństwo” – donosi gazeta.

READ  Trevor Noah posługuje się nowojorskim lekarzem i szpitalem w związku z zarzutami nieudanej operacji

Raport pasuje do szczegółów księcia Harry’ego na temat kłującego związku między Meghan i Kate w jego nowym pamiętniku, a moda okazuje się ciągłym problemem dla pary.

mówi Zhańbiony biegacz na lodzie Pomiędzy duetem suknia druhny księżniczki Charlotte nie pasuje właściwie. Podobno po wymianie SMS-ów Meghan „płakała na podłodze”.

Meghan mówiła o swoich zmaganiach z tym, w co się ubrać jako część rodziny królewskiej, a także o presji wywieranej na kobiety z niższych klas, aby nie pasowały do ​​osób starszych.

Większość czasu byłem w Wielkiej Brytanii Kolor jest rzadko noszonyujawnione w serialach dokumentalnych Netflix, Harry’ego i Megan.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą

Przeczytaj powiązane tematy:Kate Middleton, Meghan Markle