Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Traitors Australia 2023: Big Ten stawia na wielki zagraniczny hit

The Traitors Australia 2023: Big Ten stawia na wielki zagraniczny hit

Coś się teraz dzieje ze złożoną sztuką „Whodunit?” Reality program telewizyjny, który latał pod radarem, kiedy został uruchomiony w zeszłym roku.

Gwałtowny wzrost, który nieoczekiwanie rozpoczął się na lukratywnych rynkach brytyjskim i amerykańskim, podniósł reality show Ten zdrajcy Ponadprzeciętna oglądalność pierwszego sezonu w Australii – tuż przed debiutem drugiego sezonu.

Amerykańskie i brytyjskie iteracje zdrajcy Oba odniosły ogromny sukces na swoich rynkach – a fani programu za granicą, spragnieni, aby zobaczyć więcej, dołączyli do pierwszego australijskiego sezonu online, aby obejrzeć.

Brytyjczycy mają obsesję na punkcie australijskiego programu telewizyjnego zdrajcy Dlaczego Australijczycy o tym nie słyszeli? zapytał tutaj brytyjski pisarz news.com.au nowo.

Oto zrzut ekranu z Twittera o zamieszaniu po drugiej stronie stawu:

Od tego czasu minął rok zdrajcy Miał swoją premierę w Australii, oglądając średnio około 250 000 widzów Metro na odcinek, ale gospodarz serialu Rodger Corser upierał się przy swoim przekonaniu, że ci, którzy dostroili się, byli na czymś dobrym.

„Trudno jest przebić się na rynek w porównaniu z niektórymi ogromnymi ofertami, które lubią mocni wykonawcy Blok,” Powiedzieć news.com.au.

„Mają świetną świadomość marki, a ludzie wiedzą, kim są, i jest to pocieszające, ponieważ spędzili z nimi lata. Więc nie stało się to z dnia na dzień i przyciągnęło tę publiczność.”

Założenie programu jest wciągające, choć skomplikowane dla niewtajemniczonych.

Grupa zawodników przenosi się do wielkiego, zabytkowego hotelu w Southern Highlands, niedaleko Sydney, aby połączyć siły i rywalizować w serii wyzwań wartych do 250 000 $.

Ta część jest dość prosta – ale dodaj wybraną grupę wybranych „zdrajców”, którzy muszą potajemnie spiskować, aby „zabić” (wyeliminować) „wierzących” (zasadniczo nie-zdrajców), zanim grupa się spotka i zagłosuje za usunięciem członka ze swojej grupy , mając nadzieję na wyeliminowanie złoczyńców… a ty masz 12-kołową skomplikowaną sieć oszustwa, manipulacji i zdrady.

READ  Najpopularniejszy smak pączka może zaskoczyć każdego

Corser, znana jako gwiazda dramatów medycznych Doktorze, doktorzePrzyznaję zdrajcy Poprzednie oceny „nie podpaliły świata”, kiedy został wyemitowany, ale powiedział, że od tego czasu buduje swoją publiczność dzięki „poczcie pantoflowej”.

„To wspaniałe miejsce, które stworzył Ten zdrajcy Trochę czasu… Więc zobacz, co się stało! ” wskazany.

Wraz z premierą nowego sezonu w niedzielę wieczorem, Corser ujawnił, że producenci wprowadzili pewne poprawki przed rozpoczęciem zdjęć, aby zaostrzyć proces drugiej rundy.

Na przykład, zamiast 24 zawodników w pierwszym sezonie, tylko 20 wejdzie do posiadłości, co według Corser postrzega jako ruch „zaczynający się szybciej”.

„Myślę, że publiczność może w ten sposób lepiej skupić się wokół postaci” – powiedział.

„Wcześniej w pierwszych dwóch odcinkach mogło być wiele rzeczy… O wiele łatwiej jest przywiązać się do ludzi, których lubisz, a może nie lubisz tak bardzo”. [with less contestants]. „

W tegorocznej edycji pojawi się kilka znanych telewizyjnych twarzy, m.in pod powierzchnią Morza ŚródziemnegoHannah Ferrer, prezenterka radiowa i gwiazda reality show Ash Pollard, niedobitekLuke Toki, zawodowy zapaśnik Simone Williams i aktor Gyton Grantley – który wraz z Corserem był zaangażowany w Podbrzusze seria.

„Trochę zwymiotowałem [when they brought Grantley in] Ale nie ma mowy, żebym mógł z kimkolwiek grać faworyta” – powiedział gospodarz, dodając, że wychwycił sztuczkę, z której zaczęli korzystać niektórzy zawodnicy: użyj jej do „oceny”, czy ktoś kłamie.

„To, co zauważyłem w tym roku, kiedy siedzieliśmy przy okrągłym stole w Banishment i ktoś zadawał im pytania — niektórzy z uczestników odwracali się i patrzyli na mnie, ponieważ byłem wskaźnikiem, który pozwalał mi sprawdzić, czy są bykami ****s czy nie… żeby zobaczyć, czy zerknę lub się uśmiechnę”.

Courser wyjaśnił, że nauczył się uważać na swoje reakcje od „wczesnego”.

READ  Prezydent ZEA i jego polski odpowiednik rozmawiają o wzmocnieniu relacji dwustronnych

„Nagle zdałem sobie sprawę, że używają mnie jako obrazu, jeśli ktoś mówi prawdę, co jest sprytne” – przyznał.

Prowadzący opowiedział również o stresie związanym z prawidłowym wykonaniem castingu do „Zdrajców” — proces, który w przypadku niepowodzenia dosłownie zmusiłby producentów do sprowadzenia zupełnie nowej obsady.

„Jeśli to wypełnię”, powiedział, „przeprowadzę całą grę”.

„Jeśli dotkniesz ich ramienia i pociągniesz za rękę w dół lub wydasz jakiś dźwięk, cała gra się skończy – musimy powiedzieć:„ Przepraszamy, musimy wystawić nowych zawodników ”.

Na szczęście Corser wymyślił nowe sposoby na „torturowanie” kierowców i dodanie dodatkowych warstw zamieszania, aby nikt nie ścigał szlaku.

„Sprawiam, że stają się paranoikami – V.I [edit] To pewnie tylko 90 sekund, ale raczej 10-15 minut [in real life]. Noszą maski, więc są zdezorientowani. gorąca pogoda. Podczas suchego wyścigu chodzę dookoła, stukając wszystkich w ramiona bardzo powoli… i jestem bardzo wyrachowany.

„Potem idę około pięć razy i nic nie robię, wracam w drugą stronę, zatrzymuję się i zakładam płaszcz… Stoję obok kogoś przez 10 sekund… potem wracam w drugą stronę.

„Oni naprawdę się boją”.

zdrajcy Premiera w niedzielę 13 sierpnia o 19:30 na Channel 10 i 10Play.