Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„F**k the NFL”: Emily Ratajkowski publikuje tajemniczy tweet

„F**k the NFL”: Emily Ratajkowski publikuje tajemniczy tweet

Emily Ratajkowski nie wydaje się być fanką NFL.

W środę modelka napisała na Twitterze: „Przepraszam, ale… pieprzyć NFL”. wspomniany Poczta Nowego Jorku.

Nie jest jasne, co skłoniło Ratajkowskiego do wpisu na Twitterze, ponieważ nie podała dalszego kontekstu. Jej przesłanie przyszło jednak w trudnym momencie w sporcie po tragedii z bezpieczeństwem Billsa Damara Hamlina podczas kontuzji Piłka nożna w poniedziałek wieczorem.

24-latek doznał zatrzymania akcji serca na boisku w Cincinnati po tym, jak wstał po walce z Bengalsem Tee Higginsem. Resuscytacja została przeprowadzona przez personel medyczny, a jego serce zostało przywrócone w terenie, zanim został zabrany do Centrum Medycznego Uniwersytetu Cincinnati w celu dalszych badań i leczenia, powiedział Bills.

Zespół nadal udostępniał na Twitterze aktualizacje dotyczące stanu Hamlina, który pozostaje podłączony do respiratora i znajduje się w stanie krytycznym na oddziale intensywnej terapii w Centrum Medycznym UC.

W środę ojciec Hamlina, Mario Hamlin, zwrócił się do całego zespołu Billsa podczas rozmowy Zoom i powiedział, że jego syn robi postępy, według Adama Scheftera z ESPN, który poinformował, że źródło powiedziało: „Zespół go potrzebuje”.

Mecz Bills-Bengals został przełożony po nagłym wypadku medycznym Hamlina w pierwszej kwarcie. Według wiceprezesa wykonawczego NFL ds.

Trener Bengals Zac Taylor był również widziany w UC Medical Center, szpitalu urazowym poziomu 1, trzy kilometry od stadionu Paycor, w noc tragedii. Ponadto kibice Bengals i Bills podróżowali ze stadionu do szpitala, stojąc na zewnątrz w kręgach modlitewnych, trzymając się za ręce i świece.

W środę Bills przeprowadzili pierwszą sesję treningową od czasu kontuzji Hamlina, która obejmowała bieg treningowy, bez dostarczania żadnych mediów.

Gracze i drużyny NFL, a także zawodowi sportowcy z wielu lig, między innymi, przesłali wiadomości o wsparciu i darowiznach na rzecz Hamlin.

NFL ogłosiło we wtorek, że gra Bengals-Bills nie zostanie wznowiona w tym tygodniu i nie wprowadzono żadnych zmian w harmonogramie 18. tygodnia.

READ  Komety odpychają Amrixa na drodze; Atak Whitesboro wyprzedza New Hartford. Holenderska patentowa softball dominuje w Clinton

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany w New York Post