Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Franciszek J. Harnotowski senior 1948-2022 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Franciszek Jan Harnotowski senior, 74 lata, zmarł niespodziewanie w czwartek 19 maja 2022 r. w Hospicjum Doliny, Hospicjum Domu, pośród kochającej rodziny.

Francis, znany przez rodzinę i przyjaciół jako „Frank”, urodził się 19 marca 1948 roku w Youngstown jako syn zmarłego Johna i Margaret Holico Harnotovsky.

Ukończył Liceum Struthers w 1966 roku i przez całe życie mieszkał w okolicy Mahoning Valley.

Po ukończeniu szkoły średniej Frank zaczął przez kilka lat pracować nad Youngstown Sheet i Tube. Później przez 30 lat pracował dla Schwebel Bakery Company w Youngstown jako dostawca chleba, po czym przeszedł na emeryturę w 2013 roku. Po przejściu na emeryturę Frank przez sześć lat pracował w niepełnym wymiarze godzin w firmie Struthers Sharpening.

Posiadał motocykl Harley Davidson i spędzał wiele godzin jeżdżąc po otwartej drodze. W wolnym czasie Frank lubił oglądać piłkę nożną i był wielkim fanem Cleveland Browns.

Był oddanym ojcem, dziadkiem i bratem. Lubił spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza z wnuczką Hannah.

Frank pozostawił dwóch synów, Francisa J. Harnotowski Jr. z Polski i Brian J. (Don) Harnotowski z Youngstown. wnuczka Hannah L. Harnotowski; szwagierka Cindy Arghero; dwie córki, Melissa (Dan) Florig i Jennifer (Jarod) Marcus; i dwóch siostrzeńców, Patrick (Abby) Arghero i Vince (Lee) Arghero.

Oprócz rodziców, poprzedziła go była żona Lauren Arghero, którą poślubił 9 maja 1970 roku i zmarł 28 czerwca 2007 roku; Brat, David J. Harnotowski; i zięć Randy Arghero.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 16 do 19 w niedzielę 22 maja 2022 r. i o 10:45 w poniedziałek 23 maja 2022 r. w Davis-Becker Funeral Home, 8536 Market St. , Boardman. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym z Dickonem Rayem Hatala. Odbędzie się kondukt żałobny na motocyklu i samochodzie na cmentarz św. Jana Chrzciciela na nabożeństwo honorowe.

READ  Historia włoskiego piłkarza, który został piłkarzem, który opuścił Indie, by pomóc ukraińskim uchodźcom uciec do Polski

Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Franków.

(uwaga specjalna)