Western Bulldogs vs Gold Coast Suns Konferencja prasowa Luke Beveridge, Aaron Naughton, zaciśnięte usta, osiągnąć

Trener Western Bulldogs, Luke Beveridge, zasugerował, że Aaron Naughton mógł być nielegalnie traktowany w wygranym Gold Coast, ale milczał w tej sprawie.

Zapytany, jak widział mecz Newtona, w którym młodzieniec strzelił trzy gole w pierwszej połowie, zanim pozostał bezbramkowy w drugiej, Beveridge wstydził się zdjąć gwiazdę.

„Muszę być tutaj bardzo ostrożny, ponieważ miał dużą kontrolę, a poza tym były powody, dla których nie zagrał w drugiej połowie” – powiedział Beveridge na konferencji prasowej po meczu.

Oglądaj wszystkie popularne mecze NFL w ten weekend na żywo i bez reklam, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

To wszystko, co powiem.

„Zrobimy trochę kontynuacji.

„Walcz dalej, uderzaj o ziemię.

„Będziemy nad tym pracować w ciągu tygodnia”.

Zapytany wprost, czy spokojna druga połowa Naughtona była wynikiem kontuzji czy wstrząsu, Beveridge odpowiedział z małymi ustami: „Nie”.

Konferencja prasowa buldoga zachodniego | 10:04

Zapytany, czy mówi o blokowaniu przez przeciwnika Suns, Sama Collinsa, Beveridge powtórzył zdanie, że powinien być „naprawdę ostrożny”.

Ale główny trener potwierdził, że przejrzy materiał z meczu, zanim ponownie o tym porozmawia.

„Po meczu dzieje się tak, że jesteś prawie pewien, że wiesz, co się stało, ale musisz wrócić i spojrzeć tylko po to, aby się upewnić” – powiedział.

„Naprawdę nie mogę komentować, wrócę i rzucę okiem”.

Aaron Naughton świętuje jeden ze swoich trzech goli. Zdjęcie: Martin KipŹródło: Getty Images

Były trener NFL, Nathan Buckley, próbował zrozumieć, gdzie leży frustracja Beveridge’a.

„Bevaux ma historię bycia tam na konferencjach prasowych po meczu” – powiedział w Best on Ground.

„Walczy o swoich zawodników i swój klub tak samo mocno, jak wszyscy inni.

„Myślę, że w takich środowiskach stara się nie mówić szczerze i emocjonalnie.

READ  5 dyscyplin sportowych Team Canada do obejrzenia w ten weekend: 15–17 września – Team Canada

„Czasami naprawdę trudno nie powiedzieć, co myślisz”.

Buckley powiedział, że pamięta podobną frustrację z Travisem Cloke’em Collingwooda.

Konferencja prasowa Gold Coast Suns | 07:51

„(Cluck) wydawało się, że oddał najprostsze rzuty wolne, ale potem to samo stało się z nim i zostałby potraktowany dość brutalnie i nie dostałby rzutów wolnych”, wspomina Buckley.

„Naughton prawdopodobnie przechodzi teraz przez wiele z tych rzeczy”.

Bez względu na uwagę, jaką otrzymał, Beveridge powiedział, że Naughton był rozczarowany, że w sobotę nie ukończył wyścigu o więcej niż 3,2.

„Był świetny w pierwszej połowie. Powiedział.

„Szkoda, że ​​zostawił tam parę… Dobrze by było, gdyby uciekło mu tylko więcej niż trzy”.