Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie oglądać USA vs Polska w USA: 1. tydzień Ligi Siatkowej Mężczyzn ONZ 2024

Gdzie oglądać USA vs Polska w USA: 1. tydzień Ligi Siatkowej Mężczyzn ONZ 2024

Sporty

USA zmierzą się z Polską w pierwszej rundzie pierwszego tygodnia Ligi Siatkówki Mężczyzn ONZ 2024. Tutaj dowiesz się, kiedy, gdzie, o której godzinie i jak oglądać lub transmitować na żywo ten mecz w USA.

© Imago/AfloSportReprezentacja Stanów Zjednoczonych w siatkówce

the Zjednoczone państwo Zmierzy się Polska W pierwszej rundzie do Liga Narodów w siatkówce mężczyzn 2024 Pierwszy tydzień. Tutaj znajdziesz wszystkie istotne szczegóły, w tym datę meczu, godzinę rozpoczęcia i różne opcje transmisji strumieniowej dostępne dla widzów w USA.

Nowe wydanie Liga Narodów w siatkówce mężczyzn FIVB wkrótce się rozpocznie, a najlepsze reprezentacje świata przygotowują się do niezwykle zaciętego turnieju, z którego każdy może zwyciężyć. W tym roku, Zjednoczone państwo Chcą zemsty za swój występ w 2023 roku.

W poprzedniej edycji amerykańska drużyna dotarła do finału, ale ostatecznie przegrała z kolejnymi zawodnikami już w pierwszej rundzie. PolskaKim są posiadacze tytułu? To będzie trudny początek dla Amerykanów, którzy w 2023 roku chcą zemścić się za porażkę, podczas gdy Polakom będzie zależało na powtórzeniu sukcesu z tamtego pamiętnego roku.

Kiedy odbędzie się mecz USA-Polska?

Mecz pierwszej rundy ligi Liga Narodów w siatkówce mężczyzn 2024 Pierwszy tydzień pomiędzy Zjednoczone państwo I Polska To będzie odtwarzane Środa, 22 maja o 13:00 (czasu polskiego).

Reprezentacja Polski w siatkówce – IMAGO / NurPhoto

USA vs. Polska: Czas według stanu w USA

Na: 13:00
ct: 12:00
tony metryczne: 11:00 rano
Partia pracy: 10:00

Jak oglądać mecz USA vs Polska w USA

Ten Liga Narodów w siatkówce mężczyzn 2024 Pierwszy tydzień meczu pomiędzy Zjednoczone państwo I Polska Transmisja będzie transmitowana w Stanach Zjednoczonych w: Volleyball World TV.

Leonardo Herrera jest wielojęzycznym dziennikarzem i pisarzem dla Bolavip US z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Narodowym w La Plata i biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Specjalizując się w różnorodnych sportach, Leonardo zajmuje się piłką nożną, koszykówką, sportami walki, tenisem i sportami motorowymi. Na swoim obecnym stanowisku koncentruje się na tworzeniu angażujących zapowiedzi wydarzeń, wykorzystując swoje umiejętności językowe i rozległą wiedzę sportową w celu zwiększenia dostępności treści dla odbiorców na całym świecie.

READ  Polska podtrzymuje passę meczów bez porażki kosztem Canfield | Wiadomości, sport, praca