Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Drużyny NFL, runda 11. 2024 r

Drużyny NFL, runda 11. 2024 r

The Dockers potwierdzili, że jutro wieczorem rozegrany zostanie kluczowy mecz z Collingwood, a sami Pies wysłali do Perth ogromny skład, dając im wiele opcji na wielkie starcie.

Tymczasem wygląda na to, że Devils powitają ponownie kluczowego skrzydłowego, a inny opuści protokół wstrząśnienia mózgu na niedzielny mecz z St Kilda.

A wczoraj wieczorem byli w dobrej formie Swans i Bulldogs uporali się z dzisiejszym starciem na stadionie Marvel, a każdy z zawodników dokonał tylko jednej zmiany.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Sean Darcy powróci jutro wieczorem do Dockers przeciwko Collingwood, aby ponownie połączyć siły z Lukiem Jacksonem, potwierdził Justin Longmuir.

Darcy opuścił dwa ostatnie mecze z powodu kontuzji łydki po tym, jak został zmieniony w meczu 8. rundy Fremantle przeciwko Richmond z powodu problemu.

Dla swoich przeciwników naleśniki, Kanał 7 Weterani Scott Pendlebury i Steele Sidebottom udają się po sześciodniowej przerwie na wycieczkę do Perth, donosi Mitch Cleary.

Ponadto wydaje się, że Brody Mihocek uzyskał od lekarzy pełną zgodę po badaniu ścięgna podkolanowego, któremu przeszedł na początku tygodnia, i powinien powrócić jako bardzo potrzebny Collingwoodowi wzmocniony atak.

Charlie Dean, Ash Johnson i Nathan Krueger również dołączyli do przejażdżki; Są to rzekomo sytuacje awaryjne, ale nie jest to do końca jasne, biorąc pod uwagę duże pasmo.

Co zaskakujące, kontuzjowany Jordan De Goey również podróżuje, prawdopodobnie w roli rezerwowego klubu.

Tymczasem dla Deesów Ed Langdon powinien wrócić do drużyny na niedzielny mecz w MCG, po powrocie ze ślubu swojej siostry.

Poinformowano również, że w czwartek rano Jacob van Rooyen trenował z drużyną A Kanał 7 Oczekuje się, że Mitch Cleary również powróci po wstrząsie mózgu w dziewiątej rundzie przeciwko Carltonowi.

READ  Maciej Janowski chce ukończyć żużlowe Grand Prix 2022 na podium: „Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem tam, gdzie jestem”

Zgodnie z oczekiwaniami Sydney podczas dzisiejszego meczu będzie pozbawione obrońcy Robbiego Foxa, po tym jak został zmieniony po dominującej wygranej z Carltonem w ubiegły piątkowy wieczór z powodu kontuzji barku, a zastąpił go Matt Roberts, który w zeszłym tygodniu odpoczywał.

W drużynie Bulldogs Jason Johannessen pozostaje na ławce rezerwowych, więc w drużynie dokonano tylko jednej łatwej zmiany, ponieważ użytkowy Anthony Scott zastępuje obrońcę Luke’a Cleary’ego.

Riley Sanders przynajmniej otrzymał status awaryjnego po tym, jak w zeszłym tygodniu całkowicie opuścił skład, a jego dominacja w NRL nie wystarczyła, aby przedrzeć się do środka pola.

Lista pozostałych drużyn biorących udział w rundzie 11 zostanie potwierdzona w czwartek o 18:20.

Drużyny i mecze rundy 11 (cały czas AEST)

Buldogi Zachodnie kontra Łabędzie Sydney

Czwartek, 23 maja, godzina 19:30 na stadionie Marvel

Buldog

B: L. Bramble, L. Jones, Godnell

HB: T.Duryea, A.Keath, B.Dale

O: B.Williams, A.Treloar, J.Harms

HF: L. Vandermeer, A. Naughton, G. Macrae

F: S. Darcy, J. Ogle-Hagan, R. West

Fasola: T.English, M.Bontempelli – C, E.Richards

I/C: C.Daniel, G.Freja, H.Gallagher, R.Garcia, A.Scott.

EMG: L. Cleary, R. Loeb, R. Sanders

W: A. Scott

Schodzi: El Cleary (usunięty)

Łabędzie

B: A.Francis, L.Millikan, D.Rumby-C

HB: O.Florent, N.Blake, H.Cunningham

O: E.Golden, C.Warner, G.Lloyd

HF: T.Adams, L.MacDonald, H.MacLean

F: W. Hayward, J. Amartey, T. Babley

Śledź: P. Grundy, I. Heaney, G. Robottom

I/C: M.Roberts, J.McInerney, J.Gordon, S.Weeks, P.Campbell

EMG: A. Sheldrake, C. Mitchell, J. Hamling

W: M. Robertsa

Schodzi: R Fox (kontuzjowany)

Wallallop (Fremantle) przeciwko Collingwood

Piątek, 24 maja, godzina 20:10 na stadionie Optus

pracownicy doków

Zespół TBA Czwartek 18:20

Sroka

Zespół TBA Czwartek 18:20

Północne Melbourne – Yartapultee (Port Adelajda)

Sobota, 25 maja, godzina 13:45 w Blunstone Arena

READ  Przeoczeni gracze, którzy potrafią zidentyfikować pseudonimy

Kangur

Zespół TBA Czwartek 18:20

moc

Zespół TBA Czwartek 18:20

Carlton kontra Gold Coast Suns

Sobota, 25 maja o 13:45 na stadionie Marvel

Blues

Zespół TBA Czwartek 18:20

słońce

Zespół TBA Czwartek 18:20

Geelong kontra GWS Giants

Sobota, 25 maja, godzina 16:35 na stadionie GMHBA

koty

Zespół TBA Czwartek 18:20

Giganci

Zespół TBA Czwartek 18:20

Richmond przeciwko Essendon

Sobota, 25 maja o 19:40 w MCG

Tygrysy

Zespół TBA Czwartek 18:20

Wyrzutnie granatów

Zespół TBA Czwartek 18:20

Hawthorn kontra Brisbane Lions

Niedziela, 26 maja, 13:10 na stadionie Marvel

Sokoły

Zespół wystąpi w czwartek o godzinie 18:20

czarny

Zespół wystąpi w czwartek o godzinie 18:20

Narm (Melbourne) vs Euro-Iroc (St Kilda)

Niedziela 26 maja o 15:20 w MCG

Diabły

Zespół wystąpi w czwartek o godzinie 18:20

Święci

Zespół wystąpi w czwartek o godzinie 18:20

Kwarna (Adelaide Crows) – Portfel Marawar (West Coast Eagles)

Niedziela, 26 maja, 16:40 w Adelaide Oval

Wrony

Skład drużyny zostanie ustalony w czwartek o godzinie 18:20

Orły

Zespół wystąpi w czwartek o godzinie 18:20