Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Geelong Cats typuje na Taryn Thomas, przyszłość w North Melbourne, komentuje Andrew Mackey, szepty handlowe, wolny agent, reakcja, najnowsze wiadomości

Geelong Cats typuje na Taryn Thomas, przyszłość w North Melbourne, komentuje Andrew Mackey, szepty handlowe, wolny agent, reakcja, najnowsze wiadomości

Żaden wiktoriański klub nie odwrócił się w tym roku od możliwości ścigania ostrzegającej obrońcy North Melbourne Taryn Thomas.

Po kilku niepokojących niedyskrecjach poza boiskiem Thomas odbywa obecnie karę zawieszenia na 18 meczów nałożoną przez ligę AFL, a jego przyszłość nie tylko na Arden Street, ale w ogóle na najwyższym poziomie stoi pod poważnym znakiem zapytania.

Jeśli jednak pomocnik otrzyma ostatecznie pozwolenie na powrót do NFL, będzie już łączony z pretendentem do finałów.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Czy Cats będą gospodarzami finałów u siebie? | 01:26

Geelong, które dało trzecią szansę w lidze AFL teraz wyłącznie Australijczykowi Tysonowi Stengelowi, jest reklamowane jako potencjalne miejsce lądowania dla Thomasa.

Andrew Mackey, dyrektor generalny klubu ds. piłki nożnej, odpowiedział bezpośrednio na pytanie dotyczące: Grzech O możliwym prześladowaniu 24-latka.

„Jeśli chodzi o dostępny talent, czasami, jeśli chcesz znaleźć się na rynku zawodników, którzy są naprawdę utalentowani i mają (wymagany) zestaw umiejętności, często jeśli stają się dla ciebie dostępni, oznacza to, że coś stało się dla ciebie dostępne. ” „Po drodze było dla nich trochę wyboiście” – powiedział Mackey.

„Historia (Tysona) Stengela jest dobrze znana. (Oceniamy) każdy przypadek z osobna, wykonujemy dużo pracy nad wieloma zawodnikami, przyglądamy się pozytywom i temu, jakie mogą być dla nas ich umiejętności piłkarskie, a następnie pracujemy wstecz.

Wysoki port godny zakazu oszczerstw: Robbo | 03:35

Po usłyszeniu tych komentarzy wielki piłkarz z Port Adelaide, Ken Cornes, nie mógł powstrzymać się od skojarzenia Thomasa z Kotami.

„Byłbym zaskoczony (jeśli) ten telefon nie został wykonany – ten telefon do Geelong jest oczywisty” – powiedział. Ocena dziewięć stóp.

READ  Testowa drużyna roku w krykiecie mężczyzn: od Williamsona do Sharma | krykiet

„Nie zawsze to się udaje, a problemy (Thomasa) znacznie różnią się od problemów Tysona Stengela” – odpiera weteran dziennikarki Carolyn Wilson.

Stengle, który w 2018 r. został sprzedany przez Richmond do Adelajdy, a następnie wyrzucony przez Crows w 2021 r., zapłacił cenę za wykroczenia poza boiskiem, które obejmowały jazdę pod wpływem alkoholu i przyłapanie go na posiadaniu nielegalnych substancji.

Po spędzeniu 21. sezonu poza piłką nożną na najwyższym poziomie – zamiast tego zajmując się grą w SANFL w Woodville-West Torrens – zawodnik Premiership dołączył do Geelong jako wolny agent wykreślony z listy na początku sezonu 2022.

Thomas nie zagra w tym roku w żadnej lidze AFL, a jego kontrakt z Kangaroos wygasa z końcem sezonu.