Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Od góry do dołu”: wybucha gra w obwinianie Południa

„Od góry do dołu”: wybucha gra w obwinianie Południa

Świetny zawodnik NRL uważa, że ​​zgnilizna w South Sydney rozprzestrzeniła się po całym klubie i winny jest nie tylko trener Jason Demetriou.

NRL: Panel NRL 360 omawia, czy trener South Sydney, Jason Demetriou, pozwala zawodnikom na zbyt wiele w klubie.

Oczekuje się, że Demetriou zostanie zwolniony ze swoich obowiązków w nadchodzących tygodniach w związku z spadkiem poziomu Rabbitohów, który doprowadził do przegranej 15 z ostatnich 20 meczów.

Oglądaj na żywo każdy mecz w każdej rundzie sezonu NRL Telstra Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Gospodarz NRL360 Brayth Anasta twierdzi, że klub stracił „całkowitą kontrolę”, a problemy, przed którymi stoi Rabbitohs, zaczynają się na „górze”.

„Powiem wam, co myślę. Myślę, że chodzi tu zarówno o przywództwo w Souths, jak i o trenera” – powiedziała Anasta.

„Sami zidentyfikowaliśmy ten problem z zewnątrz dawno temu w tym programie. Mówiliśmy o istniejących problemach. Słyszeliśmy hałas i rozmawialiśmy z graczami.

„Słyszeliśmy o sadze Sama Burgessa. To było osiem miesięcy temu.

„Przywództwo klubu powinno uznać i wziąć na siebie odpowiedzialność. Zamiast próbować zmieniać narrację lub programy za pośrednictwem gazet i artykułów oraz dawać tym graczom wymówki, zamiast podejmować trudne decyzje, powinni zmienić to, co działo się w tych klubach. ” Cztery ściany od dawna.

„Teraz chcą zdyscyplinować graczy, teraz mówią Latrellowi (Mitchellowi), że nie może iść na farmę, ale koń uciekł.

Wszystko jest od góry do dołu. Jeśli jesteś tam liderem, musisz podejmować trudne decyzje, musisz rozpoznać, że klub nie jest w dobrej sytuacji, zanim wymknie się spod kontroli, ale pozwolili, żeby całkowicie wymknęło się spod kontroli a teraz ją stracili. Całkowita kontrola.

Demetriou nie jest jedynym winnym. Zdjęcie: NCA NewsWire/Damien Shaw

„Daily Telegraph”Phil Rothfield wskazał na odejście byłego trenera Wayne’a Bennetta i obrońcy Adama Reynoldsa pod koniec sezonu 2021 jako katalizator swobodnego upadku klubu, którego obecnie jesteśmy świadkami.

READ  Zdjęcie Paige VanZant na Instagramie: UFC, gwiazdy bikini Bare-Knuckle po podpisie

„Mówisz o Samie Burgessa i przywództwie, jakie tam przyniósł, ale musisz sięgnąć dalej” – powiedział Rothfield w NRL360.

„Kiedy w 2021 roku Wayne Bennett i Adam Reynolds, serce i dusza klubu, odeszli jednocześnie, był to ogromny cios.

Współgospodarz NRL360, Paul Kent, uważa, że ​​ostatnie posunięcia klubu są sprzeczne z jego „własnymi wartościami”, krytykując jednocześnie reakcję wpływowych brokerów z południa na negatywną prasę wokół zespołu.

„Nie podpisali kontrakt z Adamem Reynoldsem, ponieważ miał ponad 30 lat, ale poszli i podpisali kontrakt z Jackiem Wightonem, który ma ponad 30 lat. Poszli i ponownie zakontraktowali Cody'ego Walkera, który ma zaledwie 35 lat.

Naruszyli własne wartości.

„Ponadto mieli za kulisami ten cały specjalny program znęcania się, podczas którego dzwonili do ludzi i próbowali ich przestraszyć historią. Myślę, że grozili ludziom obraźliwie, próbując ich przestraszyć historią, i wszyscy to zrobili to… Byłem zaskoczony, bo gdy coś zostanie w tej grze oznaczone etykietą, ma to tendencję do… Stabilności.

Rabbitowie są sami sobie winni. Zdjęcie: Obrazy NRL

Anasta powiedziała dalej, że kapitan Cam Murray padł ofiarą braku przywództwa ze strony wyższych urzędników klubu, którzy pozwalali niektórym zawodnikom na złe zachowanie na boisku i poza nim.

„Zawiódł (Murraya). Nawet jeśli był to incydent z udziałem graczy, o których wszyscy wiemy, że są winni… biedny Cam Murray musi stanąć na wysokości zadania, a wiemy, że nie popiera tego, co dzieje się na boisku i poza nim. z niektórymi z tych zawodników, ale tak się stało” – powiedziała Anasta. „Stałam tam i próbowałam bronić zawodników, ponieważ Blake Solly i reszta tego nie robią”.

„Umożliwiają utknięcie w tym biednego Cama, który moim zdaniem jest wielkim liderem i bijącym sercem tego klubu.

„Nie jest liderem, jakim powinien być, ponieważ stara się bronić zawodników, o których wie, że nie zachowują się tak, jak powinni, na boisku i poza nim.

READ  Travis Head osiąga 100 rajdów z Australią po tym, jak Anglia wysuwa na początku prowadzenie | Prochy 2021-22

„A także obrona zachowań, na które klub pozwala zawodnikom” – dodał Kent.