Giannis Antetokounmue vs Kevin Durant, Brooklyn Nets vs Milwaukee Bucks, news, wyniki, rezultaty, Demar DeRozan zdobywa 50 punktów dla Chicago Bulls, MVP, Philadelphia 76ers, James Harden,

Giannis Antetokounmpo został najlepszym strzelcem Milwaukee w szalonym, gwiazdorskim starciu z Brooklyn Nets, który przegrał po dogrywce po kolejnym kontrowersyjnym wydaleniu.

Tymczasem DeMar DeRozan zdobył 50 punktów po raz pierwszy od ponad czterech lat w wielkim powrocie Bulls and Lakers i ponownie przegrał.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni >

piątek, 01 kwietnia

piątek 1 kwietnia

Antetokounmbu przewyższa Abdul-Jabbar

Antetokounmpo pobił rekord Kareema Abdula-Jabbara na poziomie 14 211 punktów, aby potroić sprzęgło i wysłać go na dogrywkę, co jest jedyną wskazówką tego wieczoru.

Następnie, mając trzy sekundy przed końcem dogrywki, został wysłany na linię rzutów wolnych – obszar, z którym zmagał się w swojej dotychczasowej karierze – tylko po to, by odprowadzić obie próby pod ogromną presją i dać Milwaukee prowadzenie 120-119.

Po przerwie Nets, Kevin Durant otrzymał piłkę i rzucił strzałę krzyżową ze szczytu łuku, ale piłka uderzyła w krawędź i odbiła się, by zakończyć porażkę Brooklynu.

Giannis ściera śmietankę z trzema środkami ściągającymi | 00:28

Antetokounmpo zakończył z 44 punktami, 14 zbiórkami i 6 asystami podczas brutalnej nocy, podczas gdy Bucks kontynuowali polowanie na czołowe miejsce w Konferencji Wschodniej, a to zwycięstwo już gwarantuje miejsce w play-offach.

Trener Bucks, Mike Budenholzer, powiedział: „Jego koledzy z drużyny są bardzo szczęśliwi z tego powodu… To absolutnie niesamowite, co zrobił i wciąż ma wiele do zrobienia”.

Siatki przebiły prawie całą drugą i trzecią kwartę, o 11 w jednym etapie io 8 w głębokiej czwartej ćwiartce.

A kiedy Chris Middleton został kontrowersyjnie wyrzucony z boiska za dwa rażące błędy w środku rzutu Bruce’a Browna na pięć minut przed końcem, Grecja Frick musiała poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa z ogromną przerwą.

Mitchell i Greene rzucili | 00:48

READ  Polska odpycha Struthersa | Wiadomości, sport, praca

Kevin Durant zdobył 26 punktów, zaliczył 11 asyst i 7 zbiórek, podczas gdy Keri Irving dodał 25 punktów, a Bruce Brown 23.

Mecz był drugim z rzędu, w którym Antetokounmpo zdobył co najmniej 40 punktów, po wyczerpaniu 40 punktów z 14 zbiórkami i 6 asystami – plus zwycięski blok Joela Embiida – w poprzednim meczu przeciwko Sixers. W ośmiu kolejnych meczach szosowych zdobył co najmniej 30 punktów.

Fani byli zachwyceni oszałamiającym starciem, które z pewnością powtórzy się w finale konferencji w najbliższej przyszłości.

Potężny „ostrożny” NBA w stosunku do 260 mln $ po ogromnym handlu

Gwiazda NBA to „najbardziej pogardzana gwiazda” i duży czynnik Simmonsa — MVP State of Play

Kontrowersyjne wydalenie Middletona – które wyglądało, jakby gonił piłkę i mógł łatwo pomylić jego imię – nastąpiło po tym, jak dzień wcześniej gwiazda Nuggets Austin Rivers został wysłany przeciwko Pacers.

Miękkie wydalenie Riversa: „To śmieci” | 00:38

Kontrowersyjne wydalenie Middletona 00:32

Lakers tracą czwarte miejsce w treningu i znów nie mają punktów gry

Nadzieje Los Angeles Lakers na jakąkolwiek akcję poza sezonem bledną i szybko bledną po czwartej z rzędu porażce, tym razem spadając 122-109 do Utah Jazz.

Lakers znów byli bez LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa, ale w przeciwieństwie do horroru z pierwszej połowy przeciwko Dallas Mavericks, podopieczni Franka Vogla zdołali utrzymać względnie konkurencyjną pozycję, gdy Jazz prowadzili 66:55 w pierwszej połowie.

Mimo całego ducha walki w Los Angeles, nie mogli znaleźć sposobu na powrót do rywalizacji, ponieważ supergwiazda jazzu Donovan Mitchell stracił 29 punktów, podczas gdy Rudy Gobert sam zdobył 25 punktów i 17 zbiórek.

Świetne występy duetu pomogły sfinalizować złą passę pięciu przegranych Jazzu i przysporzyć więcej cierpienia nieszczęsnym Lakersom, którzy mają cztery w kłusie i nie wygrywają przez cały sezon, gdy grają w czwartek.

READ  Jak transmitować na żywo, wideo, statystyki, wyniki, aktualności

Zamiłowanie Lakers do porażki również wypycha ich z pozycji mistrzowskich, wymieniając się z San Antonio Spurs o miejsce w Konferencji Zachodniej.

Jazzowa podróż do pokonania Lakersów | 01:06

Solidna obrona dla Riversa z ławki

Detroit Pistons przegrali trzymeczową passę i oszołomili Philadelphia 76ers dzięki kilku pasmom w późnej fazie gry od przyjaciela Beya.

Bay zdobył połowę swoich 20 punktów w ciągu ostatnich 4 minut i 23 sekundy i pokonał Sixers 102-94, a Kid Cunningham zdobył 27 punktów.

Joel Embiid zdobył 37 punktów i 15 zbiórek, a James Harden zajął 77. miejsce z 18 punktami, dziewięcioma zbiórkami i siedmioma asystami.

Detroit prowadził dopiero po raz pierwszy w grze tuż przed 5:05 z lewej strony, zanim Bey wywołał późne push, które sprawiło, że gra była poza zasięgiem.

Bey zdobyła siedem punktów z serii 9-0 Detroit, aby poszerzyć przewagę do 102-89 na mniej niż dwie minuty przed końcem, co wystarczyło, aby przypieczętować zwycięstwo.

Jednak najważniejszą rzeczą, jaka wyszła z meczu, były pomeczowe komentarze trenera Sixers, Doca Riversa, dotyczące jego trudności na ławce.

W pierwszej połowie Sixers wyrównali 0-5 z Hardenem jako głównym strzelcem na boisku.

Strzelanka Jamesa Hardena nie istniała przeciwko Pistons. Tim Nwachukwu/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Ale Rivers nie wierzył, że zmagania były poza ławką i że bardziej chodziło o to, by zdobyć wielkie nazwiska.

– Nie walczyli – powiedział Rivers.

„Nie oddali wielu strzałów w obronie.

„Myślę, że w tym czasie James (Harden) był ich bardziej. To po prostu trudna noc. „

Harden zakończył wieczór z 18 punktami i oddał 4 z 15 strzałów, ale strach w drugiej połowie sprawił, że gwiazda posunęła się o 1 z 8 i zdobyła tylko cztery.

Jest za wcześnie, by powiedzieć, czy w Sixers Building miały miejsce większe problemy, ale tego rodzaju występu nie spodziewał się Philly od wybitnego rekruta.

READ  Polska wygrywa thriller OT nad Springfield | Wiadomości, sport, praca

Dimar spada o 50

DeMar DeRozan miał problemy w marcu, tracąc średnio o 10 punktów na mecz w porównaniu z resztą sezonu.

Dzisiaj stracił 50 punktów, prowadząc Bulls do 16-punktowego powrotu do dodatkowej wygranej 135-130 nad Clippers. Dodał pięć zbiórek i sześć asyst podczas ogromnej nocy, kiedy udało mu się ominąć drużynę na umierających etapach.

To była jego pierwsza 50-punktowa gra od Nowego Roku w 2018 roku i druga najwyższa suma w jego karierze z zaledwie dwoma punktami. Ale po meczu powiedział: „Zwycięstwo jest ważniejsze. Po prostu tak bardzo chciałem wygrać ten mecz. „

Bulls przegrali 11 z 16 gier wchodzących w grę.

Tracąc 11 punktów w mniej niż pięć minut, DeRozan wpadł w gorącą passę. Miał szansę wygrać w normalnym czasie po faulu Paula George’a na rzut za trzy punkty na 3,5 sekundy przed końcem.

Ale wykonał tylko dwa ze swoich trzech rzutów wolnych, aby wysłać ich do dogrywki. W dogrywce dodał 10 punktów i asystował jeszcze trzem ze swoich 17 punktów – co oznacza, że ​​pełne 26 z jego 50 punktów padło w czwartej kwarcie lub w dogrywce.

w innym miejscu

Hawks prowadzili drut do drutu nad przesuwającymi się Cavalierami, aby przypieczętować zwycięstwo w playoffach, 131-107. Atalanta prowadziła z 33 punktami, z Trae Young na czele z 30 punktami, 9 asystami i dwoma zbiórkami. Sidi Othman był najlepszy w drużynie Cleveland z 21 punktami, sześcioma zbiórkami i czterema asystami.