Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Godzina rozpoczęcia meczu Walia – Polska, kanał telewizyjny, transmisja na żywo i informacje o drużynach z finału eliminacji Euro 2024

Godzina rozpoczęcia meczu Walia – Polska, kanał telewizyjny, transmisja na żywo i informacje o drużynach z finału eliminacji Euro 2024

Walia musi wygrać tylko jeden mecz, aby awansować na Euro 2024.

Podopieczni Roba Page’a będą tego lata kwalifikować się do występu w Niemczech, a Polska jest obecnie jedyną drużyną, która stoi im na drodze po czwartkowym zwycięstwie nad Finlandią 4:1.

Dziś wieczorem na stadionie Cardiff City Walia zmierzy się z Polską w pojedynku, w którym zwycięzca bierze wszystko – oto wszystko, co musisz wiedzieć.

O której godzinie rozpocznie się mecz Walia – Polska?

Spotkanie Walia przeciwko Polsce odbędzie się we wtorek 26 marca na stadionie Cardiff City w Cardiff. Rozpoczęcie o godz 19:45.

Jaki kanał telewizyjny transmituje mecz Walia – Polska?

Mecz będzie można obejrzeć na żywo S4C I Viplay Sport 2. Program rozpoczyna się na S4C o 19:20 i 19:35 na Viaplay.

Szczegóły transmisji na żywo z meczu Walia – Polska

Mecz można transmitować na BBC iPlayer i S4C Clic. Abonenci Viaplay mogą uzyskać dostęp do gry za pośrednictwem swojej strony internetowej i aplikacji.

Jakie są wieści o meczu Walia vs Polska?

Rob Page nie ma żadnych nowych obaw przed tym starciem i ma w pełni przygotowany skład na ten kluczowy mecz.

Tymczasem Polska grała bez napastnika Juventusu Arkadiusza Milika przeciwko Estonii, która opuściła mecz z powodu kontuzji mięśnia, a Karol Świderski dołączył do ataku Roberta Lewandowskiego.

Obrońca Aston Villi, Matty Cash, będzie pauzował po kontuzji ścięgna podkolanowego w czwartkowym półfinale.

Co powiedzieli menadżerowie?

Rob Page„Wiemy, że mają mnóstwo jakości. Mają nowego trenera i od tego czasu osiągnęli pozytywne wyniki. Nie bez powodu wchodzą do baraży. Jednak nie zakwalifikowali się automatycznie”. Mogli być faworytami do zakwalifikowania się, weźmiemy to pod uwagę, ale to najlepsze, co możemy zaoferować. Jeśli to zrobimy, rezultaty przyjdą same.

READ  Wiadomości z Rosji i Ukrainy: przyjaciel Władimira Putina, Aliszer Usmanow, traci posadę szermierza

„Lewandowski to świetny zawodnik, oczywiście szanujemy to. Ale na tym koniec. Przeprowadziliśmy jego analizę i pokazaliśmy obrońcom, na co go stać. Oni o tym wiedzą, ale chodzi o to, żebyśmy się narzucali”. „Musimy ich mieć. Mają kilka indywidualności, ale jako zespół jesteśmy więcej niż w stanie zapewnić poziom wydajności, który umożliwi wykonanie zadania”.

Jakie są kursy na mecz Walia vs. Polska?

Zwycięstwo Walii – 6/4


Losowanie – 21.10

Zwycięstwo Polski – 2/1

(Kursy są dostarczane przez SkyBet i są aktualne w momencie publikacji. Graj odpowiedzialnie)