Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL w sobotę: The Dragons będą gościć Manly w Wollongong, a następnie Giants zmierzą się z Dolphins w Robina

NRL w sobotę: The Dragons będą gościć Manly w Wollongong, a następnie Giants zmierzą się z Dolphins w Robina

Biedny juju z Wollongong Showground z Manly wrócił, by ich ugryźć, dając atakujący horror, a St. George Illawarra zwyciężył 20-12.

W brutalną Wielkanocną Sobotę w Wollongong obrońca Dragons Tyrell Sloan zapewnił niektórym z nielicznych jasnych iskier jedwabisty dublet.

Zwycięstwo było pierwszym zwycięstwem Smoków od pierwszej rundy, a Sloan strzelił gola po obu stronach w pierwszej połowie dzięki swojej szybkości i umiejętnościom i zapewnił sobie prowadzenie 20-6.

Manly przez chwilę groził odwetem w końcówce meczu po strzale Haumole Olakau'atu, ale wszelkie nadzieje na to skończyły się, gdy Lachlan Croker wyrzucił piłkę w końcówce.

Zespół Sea Eagles wygrał tylko jeden z ostatnich 10 meczów w Wollongong od 2005 roku i w sobotni wieczór po raz kolejny był pod wrażeniem na boisku.

W pierwszej połowie rozegrali zaledwie 10 setów, a po przerwie popełnili osiem kolejnych błędów.

Szczególnie zaskakujący był Tom Trbojevic, który wykonał swoją pierwszą próbę tego wieczoru, ale popełnił cztery faule.

St. George Illawarra czasami popełniał błędy, a w pierwszych 20 minutach drugiej połowy tylko dwukrotnie przebijał piłkę.

Jednak w obronie gospodarzy można było dostrzec przynajmniej pewną odporność.

Po stracie 84 punktów w ciągu ostatnich dwóch tygodni Dragons w pewnym momencie bronili swojej linii przez 17 kolejnych wślizgów, nie zostawiając żadnej straty.

W końcu różnica została udowodniona.

Sytuacja dla Dragons wyglądała złowieszczo na początku, gdy Trbojevic dośrodkował piłkę z sztucznej połowy i zapewnił Tolotau Kulie niewielką przewagę, która zdobyła bramkę.

Jednak Smoki były w stanie odpowiedzieć atakiem po Jacku Birdie, gdy Tommy Tallaw nie mógł poradzić sobie z dośrodkowaniem Bena Hunta, a środkowy St. George Illawarra zaatakował.

Następnie interwencja Sloana wyprowadziła Dragons na prowadzenie, przebijając się przez prawą obronę Manly'ego po podaniu Kyle'a Flanagana.

Następnie boczny obrońca ponownie dośrodkował po przerwie, wpadając na bananowe kopnięcie od Hunta po tym, jak Tom Eisenhuth odbił Jacques’a de Belina.

READ  Dyskwalifikacja z dramatu w sztafecie pływackiej

Wtedy to obrona smoka przetrwała.

Michaeli Ravalawa odmówił Jacksonowi Paolo, gdy skrzydłowy Manly'ego wydawał się gotowy na zdobycie jednej bramki, ale został sfaulowany, gdy Sea Eagles pojawili się po kolejnej.

Podczas gdy Olakawatu przedarł się przez linię bramkową w końcówce meczu, Manly ponownie uległ sztuczce Wollongonga, po tym jak kolejny błąd w końcówce zakończył mecz.

tata