Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gospodarz Channel 7 skrytykował „bezwstydnego” mema z księciem Harrym

Gospodarz Channel 7 skrytykował „bezwstydnego” mema z księciem Harrym

Prowadzący Morning Show, Larry Imdur, publicznie bronił mema, który zrobił o księciu Harrym, mówiąc swoim wściekłym widzom, aby podążali za ludźmi, którzy „sprawiają, że się uśmiechasz”.

Autorka i prezenterka Esther Kraków mówi, że książę Harry powinien okazywać „jak największy szacunek” podczas koronacji, ponieważ nie chodzi „o niego”. „Prawda jest taka, że ​​pod koniec dnia koronacja nie dotyczyła go i musiał okazywać tak duży szacunek, jak to tylko możliwe, jeśli miał tam być” – powiedziała pani Krakoi, prezenterce Sky News, Caroline Di Russo. „To było oczywiście głębokie życzenie króla Karola, jego ojca, aby jego syn był tam, mimo że nie są w tej chwili w najlepszych stosunkach”.

Harry sam uczestniczył w koronacji króla Karola w sobotę po tym, jak jego żona, Meghan Markle, podjęła decyzję o pozostaniu w domu w Kalifornii z dwójką dzieci pary.

Podczas ceremonii, która odbyła się w londyńskim Opactwie Westminsterskim, książę Sussex siedział w trzecim rzędzie obok swoich kuzynów i dalszej rodziny, a przed nim transmitowała księżniczka Anna.

Larry Imdur odpowiedział obserwującemu na Instagramie, który skrytykował gospodarza Sunrise za mem, który zrobił o księciu Harrym. Zdjęcie: Yui Mok — WPA Pool/Getty Images

Na zabawnym zdjęciu opublikowanym na Instagramie Emdur zwrócił uwagę na kapelusz księżniczki Anny z czerwonymi piórami zasłaniającymi twarz Harry’ego na końcu.

„Charles: Jak możemy powstrzymać niegrzeczną osobę? Anne: Zostaw to mnie, bracie” – podpisał zdjęcie Emdur.

Post przyciągnął wiele uwagi, a współgospodarz The Morning Show, Kyle Gillis, powitał żart ze śmiejącym się emoji.

Ale wielu użytkowników skrytykowało gospodarza Channel 7 za żart, nazywając post „niegrzecznym” i „niefajnym”.

Jeden z obserwujących napisał: „Jak niegrzecznie wyłączyłeś swój kanał, kiedy zacząłeś o Harrym. Dlaczego zamiast tego nie zakryjesz twarzy Andrewsa. Harry był totalnym dżentelmenem. Wyglądał na takiego szczęśliwego i zrelaksowanego. napisał.

READ  Książę Harry został zmuszony do dokonania trudnego wyboru ze względu na problemy finansowe

„To nie żyje Larry!! Kto i tak cię obserwuje w tych dniach”, napisał inny obserwujący, który Edmure ponownie udostępnił na Instagramie.

Gospodarz Channel 7 odpowiedział na komentarz, mówiąc użytkownikowi, aby „natychmiast” przestał go obserwować i poszedł obserwować ludzi, którzy „sprawiają, że się uśmiechasz”.

„Więc dwie rzeczy: Po pierwsze zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Po drugie, nie jestem wykwalifikowanym lekarzem, ale szczerze mówiąc, musisz natychmiast przestać mnie obserwować!!!!, to sprawia, że ​​się uśmiechasz i przynosi szczęście. Życzę Ci wszystkiego najlepszego” – napisał Edmore w poście.

Potem Gillis ponownie stanął za żartem, mówiąc: „Dlaczego zataiłeś moje imię?”

Wielu użytkowników poparło wówczas gwiazdę telewizyjną, mówiąc, że żart to „czyste złoto”.

Aktorka Lynne McGranger skomentowała: „Złoty Larry! Czyste złoto! Kocham cię”.

Inny napisał: „Smutny mój przyjacielu na świecie… Tak wiele smutnych i wściekłych dusz. Ale jesteś wspaniałym kumplem”.

Ciepła reakcja księżnej Kate na jej męża, księcia Williama, podczas przemówienia

Harry był w Londynie przez mniej niż 24 godziny, kiedy po ceremonii wrócił do Kalifornii, aby zdążyć na czwarte urodziny swojego syna Archiego, które wypadały tego samego dnia.

W międzyczasie książę William i Kate Middleton zrobili wielkie wejście na przyjęcie koronacyjne, z całą trójką dzieci obecnych w tym wielkim dniu.

Najstarszy syn pary, książę George, był urzędnikiem podczas ceremonii jako jedna z królewskich stron honorowych, podczas gdy księżniczka Charlotte wystąpiła jako opiekunka do młodszego brata.

Książę William przemawia podczas ceremonii koronacyjnej

Po koronacji w zamku Windsor odbył się koncert z udziałem gwiazd muzyki pop, takich jak Lionel Richie i Katy Perry.

Ogromne tłumy gromadziły się na ulicach i okolicach Londynu, gdy uroczystości koronacyjne szły pełną parą.

Król Karol i Camilla zasiedli na koncercie w loży królewskiej wraz ze starszymi członkami rodziny królewskiej i znamienitymi gośćmi.

READ  Wyzywająca odpowiedź Graysona Wallera na kontrowersje związane z Sunrise

Koronacja była pierwszą od zmarłej królowej Elżbiety w 1953 roku, prawie 70 lat wcześniej.