Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszystko, co do tej pory wiedzieć pośród doniesień o wstrzymaniu przedprodukcyjnym

Wszystko, co do tej pory wiedzieć pośród doniesień o wstrzymaniu przedprodukcyjnym

Podekscytowanie narasta wśród fanów Marvela, czego oczekiwano z niecierpliwością kod Krawędzie bliżej premiery kinowej. Pojawienie się kultowego łowcy wampirów w Marvel Cinematic Universe zostało po raz pierwszy ogłoszone na Comic-Conie w San Diego w lipcu 2019 r., gdzie potwierdzono, że Mahershala Ali wcieli się w główną rolę.

Chociaż portret Blade’a w oryginalnej trylogii w wykonaniu Wesleya Snipesa był udany, nadchodzący film obiecuje tchnąć w tę postać nowe życie i bezproblemowo zintegrować go z MCU. Film trafił na poważną przeszkodę, gdy jego pierwszy reżyser, Bassam Tarek, rozstał się z projektem.

Jednak po pewnym opóźnieniu ogłoszono, że film będzie kontynuowany z Yannem Demange (kraj miłości) na czele, podczas gdy Tarek pozostał w roli producenta wykonawczego.

Nic Pizzolatto, twórca uznanej antologii kryminalnej TRUE DETECTIVE, pracuje nad scenariuszem Marvel Studios dla BLADE.

(przez: THR)

Najnowsza aktualizacja zespołu scenarzystów ujawniła, że ​​Nic Pizzolatto, twórca prawdziwy detektywdołączył do projektu, aby pracować nad scenariuszem i dopracować go.

Panel Marvela SDCC 2022 ujawnił, że film trafi do kin 3 listopada 2023 roku, tuż po Halloween. Jednak po tym, jak film stracił reżysera, data premiery została przesunięta o dziewięć miesięcy do 6 września 2024 roku.


kod W obsadzie nagrodzonej Oscarem znaleźli się Mahershala Ali i Perła Sława Mii Goth

Mahershala Ali był pierwszym aktorem, którego potwierdzono w obsadzie filmu, a później do obsady dołączyli Delroy Lindo, Aaron Pierre i Mia Goth. Ponieważ film zintegruje Blade z MCU, istnieje szansa, że ​​pojawią się inni bohaterowie i złoczyńcy ze wspólnego wszechświata.

Blade miał wielu sojuszników i wrogów w komiksach, od sojuszników takich jak Doktor Strange i Moon Knight, po wrogów takich jak legendarny Dracula. Początkowo zdjęcia do nowego filmu miały rozpocząć się w Atlancie w październiku 2022 r., ale oczekuje się, że produkcja rozpocznie się jakiś czas po zakończeniu strajku WGA.

READ  Wystawa Lockwood & Co. Joe Cornish sprowadza zabójcze duchy do Netflixa [Exclusive Interview]

Film miał być kręcony w Tyler Perry Studios w Atlancie, a także w innych miejscach, takich jak Nowy Orlean, Cleveland, Ohio i Maroko.


Produkcja została rozpoczęta kod Został przerwany z powodu trwającego strajku WGA

Na nadchodzący film Marvel Studios wpłynął trwający strajk Writers Guild of America, który rozpoczął się 2 maja. Według ekskluzywnego raportu The Hollywood Reporter, produkcja miała się rozpocząć w Atlancie w czerwcu, ale została skutecznie wstrzymana z powodu strajku.

prawdziwy detektyw Twórca Nic Pizzolatto rozpoczął pracę nad scenariuszem przed strajkiem, ale nie był w stanie go ukończyć. Przedprodukcja została już przesunięta z powodu prośby Ali o zmianę scenariusza. Strajk zatrzymał teraz przedprodukcję, pozostawiając projekt w zawieszeniu, a planowana data premiery jest niepewna.

Strajk WGA rozpoczął się po zerwaniu negocjacji z Sojuszem Producentów Filmowych i Telewizyjnych (AMPTP), a scenarzyści domagali się między innymi godziwego odszkodowania i resztek. Końca nie widać, strajk wpłynął na wiele programów telewizyjnych i filmów, w tym kod.

Mimo że film miał pewne niepowodzenia na etapie przedprodukcyjnym, nadal zapowiada się jako ekscytujący dodatek do MCU. Z Mahershalą Alim w roli głównej i utalentowaną obsadą na pokładzie, fani mogą spodziewać się świeżego spojrzenia na kultową postać, która sprawi, że stanie się jasnym światłem we wspólnym wszechświecie.

Data premiery filmu mogła zostać opóźniona, ale dzięki osiągnięciom Marvela fani mogą być pewni, że warto będzie czekać. Gdy produkcja jest gotowa do zdjęć, fani powinni być na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi filmu i jego obsady.


Studio Marvela kod Ma trafić do kin 6 września 2024 roku.

edytowany przez
Abhipsa Choudhury