Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa strzelanka pierwszoosobowa Gwiezdnych Wojen firmy Respawn ułatwi porażkę Battlefront 3

Nowa strzelanka pierwszoosobowa Gwiezdnych Wojen firmy Respawn ułatwi porażkę Battlefront 3

Dzięki ogromnemu sukcesowi Gwiezdne Wojny Jedi: SurvivorDo królestwa wprowadzono więcej szumu Gwiezdne Wojny Gry wideo. Obejmuje to zwłaszcza ponowne zainteresowanie kilkoma klasycznymi wpisami o wszechświecie Front Star Wars seria. Jednak wielu było rozczarowanych, gdy się o tym dowiedziało Star Wars Battlefront 3 Anulowanie miało miejsce na krótko przed zakończeniem tworzenia gry. Na szczęście fani nie są zagubieni, jeśli chodzi o nowości Gwiezdne Wojny Zawartość od czasu Respawn Entertainment, programiści Gwiezdne Wojny Jedi: SurvivorObecnie pracuje nad plikiem Gwiezdne Wojny Gra FPS. Czy jest to nowy wpis w Front Bitwy Zupełnie nowa seria lub IP jest obecnie nieznana, chociaż ten nowy FPS pomoże w ułatwieniu wiadomości Front bitwy 3 są anulowane.

Dla tych, którzy nie znają Gwiezdne wojny: Battlefront jest serią Gwiezdne Wojny Gry, w których gracze biorą udział w bitwach na dużą skalę, grając znanymi postaciami i lokacjami z filmów. Gracze mogą odblokować możliwość grania jako bohater lub złoczyńca, w tym Darth Vader, Han Solo i inni, aby wywrzeć ogromny wpływ na pole bitwy. Seria została niedawno wznowiona przez EA, a firma stworzyła dwie nowe gry dla ukochanej serii. Chociaż wielu czekało Gwiezdne Wojny: Battlefront 3Niedawno ujawniono, że gdy gra była w fazie rozwoju, została anulowana pod koniec jej tworzenia. Chociaż jest mało prawdopodobne, aby ten nowy projekt Respawn Entertainment był nowy Gwiezdne wojny: Battlefront Gra, reputacja firmy sprawia, że ​​idealnie nadaje się do nowej gry FPS osadzonej w tym uniwersum.

Poprzednie gry Respawn Entertainments tworzą doskonały FPS New Star Wars

Źródło obrazu: przez Respawn Entertainment

W przeszłości firma Respawn Entertainment odpowiadała za przebojowe gry FPS, m.in Upadek Tytana I Legendy Apexa. Te dwie gry były bardzo wpływowe i definiowały gatunek, odpowiednio, zarówno w gatunku FPS, jak i Battle Royale, oferując interesującą akcję i walkę. Na przykład, Upadek Tytana Pozwoliło to na kilka bardzo intuicyjnych i unikalnych manewrów, które gracze mogli wykonać, zarówno w gigantycznym mechu, jak i poza nim. Z drugiej strony, Legendy Apexa Pomóż ożywić gatunek Battle Royale dzięki niesamowitym postaciom i zdolnościom, które wyróżniają tę grę spośród innych. Biorąc pod uwagę historię Respawn Entertainment w wyjątkowych strzelankach, wielu spekulowało, że to jest nowość Gwiezdne Wojny FPS wprowadzi kilka nowych innowacji do wprowadzenia Gwiezdne wojny: Battlefront Seria byłaby trudna do odtworzenia.

READ  Jak działa efekt specjalny Go Motion

Walka na miecze świetlne Jedi Survivor byłaby świetnym dodatkiem

Starcie na miecze świetlne.

Źródło obrazu: przez Respawn Entertainment

z powodu sukcesu Gwiezdne wojny: Ocalały JediFani chcieliby zobaczyć większy nacisk na walkę mieczem świetlnym w nowej grze Gwiezdne Wojny Gra FPS. Tam, gdzie poprzednie gry sprawiały, że walka na miecze świetlne wydawała się zbyt sztywna i mało imponująca, Fight Mój dziadek: ocalały Jest to bardzo odświeżające i sprawia, że ​​ciągnięcie kombinacji jest zabawne. Chociaż jest to trudne do osiągnięcia z perspektywy pierwszej osoby, firma może to zrobić na kilka sposobów. Na przykład normalna gra może odbywać się w pierwszej osobie, ale przełącza się na trzecią osobę, gdy wybrana jest postać z mieczem świetlnym i przybiera styl bardziej podobny do tego z Mój dziadek: ocalały. Alternatywnie gra może również zająć ok Skyrim– Perspektywa pierwszej osoby z mieczem świetlnym. Może to jednak spowodować poświęcenie pewnej płynności walki.

Dodatkowe opcje poruszania się mogą przybliżyć grę do uniwersum Gwiezdnych Wojen

Wielkie uniwersum Gwiezdnych Wojen z Jedi: Survivor.

Źródło obrazu: przez Respawn Entertainment

oprócz walki, Rozrywka Repost Mogli wprowadzić do nowego projektu niektóre ze swoich innowacji kinetycznych, które były w ich poprzednich projektach Gwiezdne Wojny Gra FPS. zanim Gwiezdne Wojny: Battlefront 3 Anulowane, poprzednie wpisy do gry będą zawierały kilka interesujących ruchów z użyciem plecaków odrzutowych i mocy. Jednak przez większość czasu korzystanie z takich opcji wydawało się niezręczne. Respawn Entertainment wykona świetną robotę, dokonując tych wyborów i dodając poziom dopracowania, aby pomóc zmienić nową grę w strzelankę opartą na akcji. Może to dotyczyć również Gwiezdne Wojny Pojazdy, które są również widoczne w prawie każdym nowym pojeździe Gwiezdne Wojny Gra.

Chociaż ostatecznie wiele osób jest rozczarowanych odwołaniem Star Wars Battlefront 3nowa rozrywka Respawn Gwiezdne Wojny FPS pomoże usunąć żądło z usuwania ukochanej serii. Niestety, obecnie nie wiadomo zbyt wiele informacji na temat projektu, pozostawiając niemal wszystko spekulacjom. W końcu z Mój dziadek: ocalały Sukces i solidne występy Respawn Entertainment w przeszłości, wszystko wygląda dobrze Gwiezdne Wojny Uniwersalna gra wideo.

READ  88-letni Polak przechyla najstarszą surfingową koronę świata