Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gotowa do zamieszkania prywatna wyspa z domem na plaży cieszy się ogromnym zainteresowaniem

1 Victor Island, Whitsundays Wystawione na sprzedaż przez Interest Ferries z zamknięciem 15 czerwca.


Gotowa do zamieszkania, odłączona od sieci wyspa Wielkiej Rafy Koralowej z domkiem na plaży, basenem i domkiem wzbudziła zainteresowanie około 50 kupujących, a na złożenie ofert sprzedaży pozostały trzy tygodnie.

Victor Island o powierzchni 3,14 hektara – położona 1 km od wybrzeża Mackay z rafami koralowymi, piaszczystymi plażami i w pełni umeblowanym domem na plaży z czterema sypialniami i dwiema łazienkami – została wystawiona na sprzedaż w ramach kampanii „Wyrażenie zainteresowania” przeprowadzonej przez Colliers i PRD Real Posiadłość Mackay.

Więcej: oszałamiające renowacje Qld, które stanowią wyzwanie dla kosztów budowy i niepewności

Pomoc w przypadku kryzysu mieszkaniowego: otwarto 42 dwupokojowe mieszkania socjalne

Prywatne plaże, rafy koralowe i dostępne odosobnienie są częścią uroku.


Wyspa znajduje się 10 minut łodzią od lądu i 12 minut helikopterem od lotniska Mackay.


„To bardzo rzadka okazja, aby zabezpieczyć ekskluzywną prywatną wyspę w Whitsunday na 25-letniej dzierżawie rządu Queensland, która niedawno się rozpoczęła” – powiedziała Stacey Quaid, dyrektor zarządzająca Colliers Queensland w Cairns.

„Istnieje duże zainteresowanie wyspą, jak dotąd około 50 zapytań i każdego dnia więcej” – powiedziała.

„Zainteresowanie wahało się od miejscowych, którzy chcieli tam mieszkać, do międzystanowych nabywców stylu życia, którzy szukali wspaniałego miejsca na wakacje Whitsunday”.

„Główne cechy dla potencjalnych nabywców to bliskość wybrzeża, zaledwie 10 minut jazdy łodzią i dziewiczy charakter wyspy, z możliwością pozostawienia jej bez zmian lub modernizacji do toru”.

Ten dom na plaży z czterema sypialniami jest gotowy do zamieszkania i jest w pełni umeblowany.


Wszystkie udogodnienia kontynentu na własnej prywatnej wyspie.


powiedział Greg Chapple, dyrektor zarządzający PRD Real Estate Mackay Al Jazeera Znajduje się w nim również lśniący basen, chata dozorcy i szopa do pracy, do której można dotrzeć łodzią lub helikopterem.

READ  Barrie Sharkfest zapowiada gospodarcze ożywienie turystyki sportowej (6 zdjęć)

„Dom ma pocztówkowy widok na ogrody krajobrazowe i Morze Koralowe” – powiedział.

„Rezydencja oferuje przestronny salon, jadalnię i kuchnię na otwartym planie z widokiem na rozległą przestrzeń rozrywkową na świeżym powietrzu”.

„Niedawno wyremontowany dom został starannie zaprojektowany, aby zapewnić gościom poczucie przestrzeni, a jednocześnie zapewniać widoki na oszałamiające błękitne wody i okolice wyspy”.

Wyspa była wcześniej notowana za 4 miliony dolarów.


więcej: Zobacz najnowszy indeks cen domów PropTrack

Wyspa znajduje się 10 minut jazdy łodzią od Hay Point Marina na kontynencie i około 12 minut lotu helikopterem od lotniska Mackay.

Chappelle powiedział, że wyspa stanowi „idealną równowagę” odosobnienia i dostępności.

„Wyspa ma potencjał, aby być w większości samowystarczalna dzięki możliwości zbierania wody deszczowej i systemów energii słonecznej w celu dostarczania energii elektrycznej”.

„Ta kusząca prywatna wyspa leży na dziewiczych wodach Parku Morskiego Wielkiej Rafy Koralowej i jest częścią 74 wysp tworzących słynne Whitsundays”.

Kampania EOI kończy się 15 czerwca o godzinie 16:00.

Śledź SOPHIE FOSTER na Twitterze