Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracze znajdujący się na liście AFL kwalifikują się do finałów ligi Hostplus SANFL

Gracze znajdujący się na liście AFL kwalifikują się do finałów ligi Hostplus SANFL

Autor: Zach Milbank

SANFL wypuściło graczy znajdujących się na liście AFL, którzy mogą grać w drużynach Adelaide i Port Adelaide w serii finałowej Hostplus SANFL 2023.

W turnieju głównym Adelaide, które w niedzielę o godzinie 15:15 zmierzy się ze Sturtem w finale kwalifikacyjnym, będzie mogło wziąć udział łącznie 18 graczy z listy AFL.

The Crows potwierdzili, że przez cały wrzesień będzie im brakowało kluczowego zawodnika Elliotta Himmelberga (ścięgno podkolanowe) i pomocnika Harry’ego Schönberga (Achilles), natomiast wątpliwe pozostaje obrońcy Andrew McPhersona (czterokrotny).

Port zmierzy się z Central District w finale eliminacyjnym w niedzielę o 15:15, a 17 zawodników znajdujących się na liście AFL spełni kryteria kwalifikacyjne, w przypadku wyeliminowania Force z wyścigu finałowego AFL.

Podczas gdy drużyna AFL Portu pozostaje aktywna w serii finałowej, każdy zawodnik znajdujący się na liście AFL może grać w finałach SANFL, chyba że ustawił się w kolejce w rundzie 24 (w tym aktywowany zmiennik), w którym to przypadku nie może grać w finale eliminacyjnym SANFL .

Oczekuje się, że zawodnik Port Worker Dante Visentini (czteroosobowy) i obrońca Josh Senn (ścięgno podkolanowe) opuszczą mecz przeciwko Bulldogs.

Aby gracze umieszczeni na liście AFL zakwalifikowali się do finałów SANFL, muszą rozegrać w ciągu roku większy odsetek meczów SANFL niż meczów AFL oraz co najmniej trzy mecze SANFL po połowie sezonu Ligi Hostplus.

Zgodnie z przepisami SANFL, Adelaide i Port Adelaide mogą wystawić w każdym meczu finałowym maksymalnie 17 zawodników wymienionych na liście AFL, w tym wyróżniającego się gracza (Jack Madgen lub Cam Sutcliffe).

READ  Josh Geddy, Refleks, Reakcja, Punkt widzenia USA, Wzrost punktacji, Rzuty za trzy punkty, Jazda do krawędzi, Statystyki, Najciekawsze momenty, Najnowsze wiadomości, Oklahoma City Thunder