Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grafika mistrzostw baseballu | Wiadomości, sport, praca

Salem jar Gavin Wilms rozgrzał się przed meczem z Ursulinem na początku tego sezonu w Sen Park. Kwakrzy zajęli drugie miejsce w regionie Div. Drugi remis w niedzielę. (Zdjęcie: Michael Borich)

Grafika turnieju baseballowego

Div. Krzyk

(Zapisy w momencie głosowania)

Nasiona: 1. Canfield (15-0), 2. Salem (17-3), 3. Pole (14-3), 4. Howland (13-6), 5. Niles (14-5), 6. Zachód . Oddział (7-13), 7. Chardon (9-12), 8. Streetsboro (5-11), 9. Louisville (9-9), 10. NDCL (10-8), 11. Marlington (8-8) )), 12. Polska (8-9), 13. Perry (10-13), 14. Hubbard (9-12), 15. Lakeview (7-9), 16. Geneva (7-8-1), 17. Canton South (6-14), 18. Edgewood (7-11), 19. West Joga (5-10), 20. Youngstown East (6-5), 21. Struthers (4-10), 22. Gerrard ( 3-10), 23. Connott (4-14), 24. Ravenna (3-12), 25. Youngstown Chaney (0-12).

Sekcje / obszar Struthers

Sekcje

Poniedziałek 17 maja

Connott w Edgewood, 17:00

Genewa w Berry, godz

Chaney w Marlington, 17:00

Lake View w Hubbard, 17:00

West Geauga w południowym kantonie, godz.

Śro 19 maja

(Mecz w lepszej drużynie, chyba że zaznaczono inaczej)

Zwycięzca w Edgewood-Conneaut w Canfield, godz. 17:00

Zwycięzca w Perry – Genewa kontra zwycięzca w Marlington – Chaney, godz. 17:00

Zwycięzca Lakeview-Hubbard na Howland, 17:00

Zwycięzca Southwest Joga Canton, West Branch, godz.

Powierzchnia

(Gry do grania w Sin Park)

Poniedziałek 24 maja

Zwycięzca Canfield-Edgewood-Conneaut vs Zwycięzca Perry-Geneva-Marlington-Chaney, 16:00

Zwycięzca Hubbard-Lakeview-Howland naprzeciwko West Branch-Canton South-West Geauga, 18:30

Środa, 26 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Hrabstwo / hrabstwo Louisville

Sekcje

Poniedziałek 17 maja

Struthers w Louisville, 17:00

Rawenna w Streetsboro, 17:00

Youngstown East w NDCL, 17:00

Gerrard w Polsce, godz

Śro 19 maja

Zwycięzca na Louisville-Struthers w Salem, 17:00

Zwycięzca, Streetsboro-Ravenna w Niles, 17:00

Zwycięzca East-NDCL w terenie, 17:00

Gerard Winner – Polska w Chardon, godz. 17:00

Powierzchnia

(Gry do grania w Louisville High School)

READ  Złoty Ahye w Polsce | Sporty

Poniedziałek 24 maja

Zwycięzca Louisville-Struthers-Salem vs Niles-Streetsboro-Ravenna, godz

Zwycięzca NDCL-East-Mogadore vs Polska-Gerrard-Chardon, 17:00

Środa, 26 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Div. Trzeci

(Zapisy w momencie głosowania)

Nasiona: 1. Rotstown (16-1), 2. South Ring (13-6), 3. Garfield (15-6), 4. Berkshire (13-5), 5. Springfield (12-4), 6. Columbiana (14-4), 7. Cardinal Mooney (9-4), 8. Ursulin (9-11), 9. Bohater (11-6), 10. Jefferson County (11-6), 11. Grand Valley (11-9), 12. Bay Valley (13-5), 13. Cardinal (9-5), 14. Liberty (7-11), 15. Labray (6-8), 16. Newton Falls (7- 9)). ), 17. Christview (6-9), 18. Campbell Memorial (6-10), 19. Waterloo (4-5), 20. United (4-1), 21. Christwood (3-16), 22. Południowo-wschodnia (3-17), 23. Wschodnia Palestyna (1-9)

Sekcje / obszar Struthers

Sekcje

Poniedziałek 17 maja

Crestwood w Ursulinie, godz.

Wschodnia Palestyna o 17:00

Liberty in the Cardinal, godz.

Na południowy wschód od hrabstwa Jefferson, godzina 17:00

Śro 19 maja

Zwycięzca w Ursuline-Crestwood w Garfield, 17:00

Laureat nagrody Moni we Wschodniej Palestynie w Columbiana o godz. 17:00

Zwycięzca Cardinal Liberty w Berkshire, godz.

Zwycięzca meczu Southeast Jefferson w Springfield, godz.

Powierzchnia

(Gry do grania w Sin Park)

Poniedziałek 24 maja

Zwycięzca, Ursulin – Christwood – Garfield kontra zwycięzca w Kolumbii – Mooney – Wschodniej Palestynie, godz.

Kardynał Zwycięzca – Liberty – Berkshire naprzeciwko Jefferson County – Południowo-Wschodni – Springfield, 18:30

Środa, 26 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Dystrykt Nilu

Sekcje

Poniedziałek 17 maja

Waterloo w Newton Falls, 17:00

Zjednoczeni w Campbell o 17:00

Crestview w LaBrae, 17:00

Śro 19 maja

Zwycięzca na Newton Falls-Waterloo w Rootstown, 17:00

Grand Valley at the Champion, godz.

Zwycięzca Campbell United na stadionie South Ring o 17:00

LaBrae-Crestview w PyValley, 17:00

Powierzchnia

(Gry w Wilder zachowane w Waddell Park)

Poniedziałek 24 maja

Newton Falls – Waterloo – Rotstown kontra zwycięzca mistrzostw Grand Valley, o godzinie 17:00

READ  AFL 2022: Carlton vs Richmond, powrót raka Sam Docherty, wideo z pierwszą bramką, świat reaguje

Zwycięzca Campbell-United-South Range vs Zwycięzca LaBrae-Crestview-Py Valley, 19:00

Środa, 26 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Div. Po czwarte

(Zapisy w momencie głosowania)

Nasiona: 1. Jackson-Milton (11-2), 2. Lake Center Christian (12-4), 3. Heartland (10-4), 4. Warren JFK (10-7), 5. Matthews (13-5) )), 6. Western Reserve (10-6), 7. Southern (12-7), 8. Fairport Harding (9-10), 9. MacDonald (6-6), 10. Lisbon (7-8), 11 Bristol (7-7), 12. Mineral Ridge (5-7), 13. Maplewood (6-8), 14. Badger (5-7), 15. Wellsville (6-11), 16. Ashtabula St. . John (5-8), 17. Lordstown (4-8), 18. Lowellville (3-11), 19. Letoonia (3-13), 20. St. Thomas (2-11), 21. Windham (1 ) -8), 22. Sebring (1-12), 23. Brookfield (0-11), 24. Southington (0-4).

Sekcje / obszar Struthers

Sektorowe

Wtorek, 18 maja

Wyndham Lowellville, 17:00

Mineral Ridge w Lizbonie, godz

Borsuk w Maplewood, godz.

Lordstown w MacDonald, 17:00

Czwartek, 20 maja

Zwycięzca Lowellville-Windham na Warren JFK, 17:00

Zwycięzca Lisbon Mineral Ridge Award w Fairport Harding, 17:00

Zwycięzca Badger-Maplewood na południu, 17:00

Zwycięzca MacDonald Lordstown w Heartland, godz

Powierzchnia

(Gry w Sin Park)

Wtorek 25 maja

Zwycięzca Blouvel – Wyndham – Warren JFK vs Lisbon Mineral Ridge – Fairport Harding, 16:00

Zwycięzca Maplewood-Badger-Southern vs zwycięzca McDonald-Lordstown-Hearland, 18:30

Czwartek, 27 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Hrabstwo Fairport Harbor

Sekcje

Wtorek, 18 maja

Sebring at Leetonia, 17:00

Southington w Wellsville, godzina 17

Brookfield w Bristolu, 17:00

St. Thomas in Ashtabula St. John, godz.

Czwartek, 20 maja

Zdobywca nagrody Leetonia-Sebring w Jackson-Milton, 17:00

Zwycięzca Wellsville-Southington w Western Reserve, godz.

Zdobywca nagrody Brookfield-Bristol na meczu Matthews o 17:00

Ashtabula St.John St. Zwycięzca Thomas w Heartland, godz

Powierzchnia

(Gry w Fairport Harding High School)

Wtorek 25 maja

Zwycięzca Letoonia-Sebring-Jackson-Milton vs. Zwycięzca w Wellsville-Southington-Western Reserve, godz.

READ  Australia vs Anglia, SCG Test, Zespoły, Zespoły, Mitchell Sweepson vs Josh Hazelwood, Scott Boland, Usman Khawaja, Pogoda, Deszcz, Joss Butler

Zwycięzca w Bristol Brookfield Matthews vs. Heartland St. Thomas St. John the Winner, 17:00

Czwartek, 27 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Div. Drugi wschód

Nasiona: 1. River View, 2. Tree Valley, 3. Meadowbrook, 4. St. Clairsville, 5. West Holmes, 6. Cambridge, 7. Stephenville, 8. Indian Valley, 9. New Philadelphia, 10. Indian Creek, 11 Union Local, 12. Carrollton, 13. John Glenn, 14. East Liverpool, 15. Maysville, 16. Morgan, 17. Beaver Local, 18. Minerva, 19. Philo, 20. Zanesville, 21. Claymont.

Sektor / sąsiedztwo 1 na wschód

Sekcje

Sobota 15 maja

Philo w Morgan, godz.

Beaver w East Liverpool, godzina 13.00

Zanesville w Maysville, 13:00

Wtorek, 18 maja

Zdobywca nagrody Morgan-Philo w River View, 17:00

Indian Creek w Steubenville, 17:00

Zwycięzca z East Liverpool – Beaver in Meadowbrook, godz.

Zwycięzca Maysville-Zanesville w Cambridge, wieczorem

Powierzchnia

(Gry będą znajdować się w neutralnych lokalizacjach)

Poniedziałek 24 maja

Zwycięzca w Morgan-Philo-River View kontra zwycięzca w Indian Creek-Steubenville, 17:00

Zwycięzca z East Liverpool – Beaver – Meadowbrook kontra zwycięzca w Missville – Zanesville – Cambridge, godz.

Środa, 26 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

——

Sektor / sąsiedztwo East 2

Sekcje

Sobota 15 maja

Clemont w Carrollton, godz.

Minerva w John Glenn, 13:00

Wtorek, 18 maja

Zdobywca nagrody Carrollton-Claymont w Tri-Valley, godz.

Nowa Filadelfia w Indian Valley, godz.

Zwycięzca Johna Glenna Minerwy w St. Clairsville o 17:00

Union Local w West Holmes, wieczór

Powierzchnia

(Gry będą znajdować się w neutralnych lokalizacjach)

Poniedziałek 24 maja

Zwycięzca w Carrollton-Clemont-Tree-Valley kontra zwycięzca w Indian Valley-New Philadelphia, godz. 17:00

John Glenn Minerva St. Zwycięzca Clairsville vs lokalny zwycięzca West Holmes-Union, 17:00

Środa, 26 maja

Koniec bojkotu

Zwycięzcy półfinałów, godz

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej